16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

ابعاد مبلمان اداری مدرن چقدر است ؟

ابعاد مبلمان اداری مدرن چقدر است ؟

ابعاد مبلمان اداری مدرن 

اینکه ابعاد مبلمان اداری مدرن چقدر است ؟ بستگی دارد به سفارشی بودن یا استاندارد بودن محصول اداری تولید شده اگر مشتری ابعاد خاصی را برای محصول مدرن خود درخواست کند و همچنین شرکت فروشتنده محصولات مدرن اداری نیز قابلیت ساخت سفارشی محصولات را داشته باشد حتما ابعاد مبلمان اداری چه در سبک مدرن و چه در سبکهای دیگر ابعاد دلخواه مشتری خواهد بود .
 
اما اگر فروشنده تجهیزات مدرن اداری ، اصرار به فروش محصولات تولید شده از قبل خویش که با یک استاندارد مشخص تولید شده اند داشته باشد .با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


ابعاد مبلمان اداری خاص خواهد بود . بحث مدرن بودن نیست بحث خواسته های مشتری و استراتژیهای شرکت است بعضی از فروشندگان مبلمان اداری مدرن خود را سفارشی ساز میدانند و البته این را نقطه قوت خود نیز تلقی میکنند بدین معنی که دست مشتری هم برای تعیین ابعاد مبلمان مدرن اداری و هم تعیین رنگ آنها کاملا باز است .
 
اما بعضی از شرکتها نیز با توجه به حجم نمایندگیهایی که در سطح کشور برای فروش تجهیزات مدرن اداری خود دارند فقط استاندارد تولید میکنند و مشتری موظف است محصول را در همان ابعاد و همان رنگ بپذیرد .


دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 06 آبان 1397 - 13:12 وبگاه

صندلی اداری راحت
در داخل منزلتان ، دفتر کارتان و یا حتی در خیابان، داخل پارکها ، و برای دین فیلم در سینما و هر جای دیگری که فکرش را بکنید شما برای نشستن به یک صندلی مناسب احتیاج دارید.صندلی و بخصوص صندلی اداری یکی از اقلامی است که حتما باید در زمان طراحی و تولید آن استانداردهای کتبی و نکات ایمنی و مراقبتی رعایت گردد.اگر این استانداردهای علمی و نکات امنیتی بدرستی رعایت نگردد، باید منتظر انواع امراض نظیر: کمردرد، گردن درد، پادرد و همچنین ناراحتی‌های عضلانی و اختلال در سلامتی جسمی افراد بود.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.