16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

انتخاب مبلمان اداری مدرن، فوت و فنهای اصلی

انتخاب مبلمان اداری مدرن، فوت و فنهای اصلی

انتخاب مبلمان اداری مدرن، فوت و فنهای اصلی:

در انتخاب مبلمان اداری مدرن باید چند چیز را بدرستی بخاطر بسپارید و رعایت کنید مسئله اول در انتخاب محصولات اداری چه مدرن و چه در سبک کلاسیک استاندارد بودن آن است . هر چقدر یک محصول اداری زیبا و شیک باشد ولی در تولید آن رعایت ارگونومی نشده باشد بی اعتبار و بی ارزش خواهد شد .بعد از این مسئله باید به راحت بودن مبلمان اداری در کنار مدرن بودن آن توجه یکسانی داشته باشید .با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .
 
مبلمان اداری مدرن

هیچکدام از این دو نباید فدای دیگری شود اگر شما میز با قابلیت تنظیم ارتفاع که در رده محصولات مدرن اداری است را خریداری کنید ولی تنظیم آن براحتی برای پرسنل امکانپذیر نباشد این بی فایده خواهد بود . بعد از بحث راحتی میتوانید به بحث اصلی که همان کیفیت مبلمان اداری است بپردازید حتما در زمان انتخاب و خرید محصولات اداری به گارانتی آن توجه کنید ، فروشنده ای را انتخاب کنید که خدمات پس از فروش برای کار خود ارائه میدهد .

مبلمان اداری مدرن

دو هدف اصلی که در  مبلمان اداری باید حل شود عبارتند از: اول، آنها باید برای کارکنان راحت باشند؛ و دوم، آنها باید فضای کافی برای انجام کار های روزانه برای افزایش بهره وری و آزادی در کار داشته باشند. با این حال، تمام طرح ها این دو معیار را برآورده نمی کنند. اکثر طرح های مرسوم، صرف نظر از اینکه چقدر ظریف و شیک هستند، هنوز قادر به صرفه جویی در فضا نیستند. در حالی که در برخی از طرح های جدید فانتزی، ممکن است از فضای حداقل استفاده شود و در عین حال بسیار کار آمد باشد.
 

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 06 آبان 1397 - 13:15 وبگاه

صندلی کنفرانس
صندلی اداری انواع مختلفی دارد و بی اغراق میتوان گفت که صندلی‎ کنفرانس یکی از انواع اصلی گروه صندلی و مبل اداری است . صندلی کنفرانس اداری عمدتا مختص استفاده در اتاقهای کنفرانس و سالنهای اجتماعات میباشد . این صندلی کمتر بصورت تنها بکار می رود و همیشه آن را می توان در پشت میز کنفرانس ملاحظه کرد.مبلمان اداری یکتا با درک اهمیت نقش این صندلی در برگزاری مناسب جلسات اداری ،صندلی های اداری بخش کنفرانس خود را باقابلیت تنظیم ارتفاع و پشتی و همچنین با استفاده از چرم‎های ضد تعرق، طراحی و تولید مینماید تا افرادشرکت کننده در جلسات با زمان طولانی احساس خستگی و ناراحتی نداشته باشند . در بخش صندلی های کنفرانس تولیدی شرکت ما میتوانید انواع این صندلی ها را با طرح های متفاوت و رنگ پارچه و چرم گوناگون ملاحظه نمایید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.