16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

انواع مبلمان اداری آدینا و انواع مبل اداری و ویژگیها و تعاریف آن

انواع مبلمان اداری آدینا و انواع مبل اداری و ویژگیها و تعاریف آن

انواع مبلمان اداری | تعاریف و ویژگیها:

زیر گروه مبلمان اداری به انواع خاصی تقسیم میشوند که هر کدام تعریف و ویژگیهای کاربردی خود را دارند ، برای اطلاع از آنها در ادامه با آدینا همراه باشید:

انواع صندلی اداری :

صندلی های اداری بیشترین تاثیر را در خستگی یا آرامش ، سلامتی یا بیماری و آسیب جسمانی افراد حاضر در یک اداره دارند و بنابراین رعایت استاندارد و همچنین طراحی ارگونومیک در تولید آنها بسیار مهم و ضروری میباشد .در نظر بگیرید که پرسنل شما هشت ساعت از هر روز را باید در پشت این صندلی ها سپری کنند . صندلی های اداری تولیدی در آدینا همگی با گارانتی دو ساله و ضمانتنامه کتبی به مشتریان عرضه میگردند . و در گروه های صندلی مدیریت ، صندلی کارشناسی ، صندلی کارمندی ، صندلی کنفرانس ، صندلی سالن همایش ، صندلی انتظار و... تولید میگردند.با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

انواع مبلمان اداری

انواع مبل و نیم ست اداری :

نیم ست های اداری بیشتر در سالنهای انتظار و لابی های ورودی سازمان و بعضی اوقات نیز در اتاق مدیران ارشد استفاده میشوند . شرکت آدینا با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و کارکنان حرفه ای خود توانسته است تا انواع نیم ست اداری را در سبک مدرن و کلاسیک تولید و به بازار عرضه نماید . مبل اداری تک نفره- مبل اداری دو نفره ، و مبل اداری سه نفره از محصولات اداری آدینا میباشد .

انواع مبلمان اداری

انواع کانتر اداری یا میز پذیرش :

اولین نگاه در بدو ورود هر فردی به سازمان شما ، به بخش پذیرش معطوف میگردد و این اولین نگاه تاثیر بسیار زیادی بر روی شناخت افراد از سازمان شما خواهد گذاشت در این بین نقش کانترهای پذیرش و میز منشی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . شرکت آدینا با تولید انواع کانترهای مدرن و لوکس در قالب کانتر چهارگوش و کانتر منحنی طیف وسیعی از این محصول مبلمان اداری را روانه بازار نموده است . در طراحی و تولید کانتر توجه به لوگوی سازمان و نور پردازی از جایگاه ویژه ای برخوردار است که این امر از دید کارشناسان آدینا مغفول نمانده است.

حتما بخوانید :بهترین و برترین مبلمان اداری در بازار ایران

انواع مبلمان اداری

دیوارکوب اداری :

دیوارکوب اداری برای زیبایی بیشتر و احساس نظم و ترتیب بیشتر در دکوراسیون اداری به کار میرود . در بعضی شرکتها با استفاده از دیوارکوب های زیبا و انجام نور پردازی بر روی آنها ، نشان تجاری شرکت را بیشتر در معرض دید مراجعین قرار میدهند . همچنین دیوار کوب در اتاق جلسات باعث کمتر منتقل شدن صدا به بیرون از سازمان میگردد.

انواع مبلمان اداری

انواع کتابخانه اداری :

کتابخانه اداری اهمیت بسیاری در نظم بخشی به اسناد و مدارک موجود سازمان دارند آنها معمولا جهت ذخیره و نگهداری زونکن ها ی پر از اسناد به کار میروند . درب دار بودن کتابخانه ها یا نداشتن درب ، کاملا بستگی به سطح امنیت سازمان ادارد . فایلهای اداری نیز البته که بصورت فایلهای دو کشو و سه کشو عموما در کنار میزهای اداری و بخصوص میز منشی قرار میگیرند نیز از ابزار ذخیره سازی فایلها و اسناد و مدارک سازمان به شمار میروند که البته دم دست بودن آنها به منشی ها و کاربران کمک بسیار زیادی میکند .

انواع مبلمان اداری

پارتیشن اداری :

پارتیشن های اداری امروزه در طراحی مدرن و نین دیگر جزو لاینفک مبلمان اداری محسوب میگردند آنها علاوه بر کمک در دکوراسیون اداری زیبا به شکل دهی و بخش بندی سازمانی نیز کمک شایانی میکنند . ما در آدینا با ارائه انواع پارتیشن اداری کوتاه و بلند ، شیشه ای و با ام دی اف ، لوکس و کلاسیک ، مدرن و امروزی سعی کرده ایم تا به تمام نیازهای کاربران پاسخ دهیم . در سالهای اخیر استفاده از پارتیشن شیشه ای و آلومینیومی بیشتر مد شده است .

انواع مبلمان اداری

انواع میز اداری :

میز اداری اصلی ترین بخش مجموعه مبلمان اداری است و بدون آن اصلا نمیشود یک سازمان را تصور کرد . میزهای اداری تولید شده در آدینا در گروههای میز مدیریتی ، میز کارشناسی ،میز کارمندی ، میز کارگروهی و میز کنفرانس قرار دارند . جنس میزهای تولیدی ما در سبک مدرن بیشتر از ام دی اف ، شیشه و فلز میباشد و در سبک کلاسیک بیشتر از چوب راش استفاده میکنیم .

انواع مبلمان اداری

کانتر بانکی:

در بانکها بجای استفاده از میزهای تک نفره معمولا از پیشخوانهایی که بین کارمند و مراجعه کننده نیز با شیشه جدا شده است استفاده میکنند البته این امر فقط مختص به بانکها نیست در ادارات پست و همچنین پیشخوانهای اداره جات دولتی نیز از همین طراحی برای تولید کانترها استفاده میگردد این امر علاوه بر راحتی پرسنل و کاربر ، احساس امنیت رانیز از پرسنل نمیگیرد .

انواع مبلمان اداری

بیشتر بخوانید: میز اداری سفارشی

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 06 آبان 1397 - 13:23 وبگاه

قیمت صندلی اداری
قیمت صندلی اداری بر اساس متریال استفاده شده در تولید تعیین میشود .نوع چرم ، نوع فرم ، آبکاری دسته ها و پایه ها و همچنین نوع مکانیزمهای صندلی اداری و مهمتر از همه خدمات پس از فروش و گارانتی نقش اساسی در تعیین قیمت صندلی اداری دارند .ما در مبلمان اداری یکتا با ارائه رنج وسیعی از صندلی های اداری توانسته ایم تا خود را بودجه مشتریانمان سازگار نماییم . برای اطلاع از قیمت لطفا با بخش فروش ما تماس بگیرید .برای استعلام قیمت صندلی اداری می توانید با بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.