16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

انواع مبلمان اداری مدرن و کلاسیک و کاربردهای آنها

انواع مبلمان اداری مدرن و کلاسیک و کاربردهای آنها

انواع مبلمان اداری مدرن و کلاسیک و کاربردهای آنها:

بعد از وارد شدن به هر سازمان و اداره ای ائم از دولتی و خصوصی اولین چیزی که توجه افراد را بخود جلب میکند طراحی دکوراسیون اداری و چیدمان مبلمان اداری آن شرکت میباشد که البته این موضوع بیشترین تاثیر را در برداشت اولیه افراد از سازمان نیز در بر خواهد داشت .با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .
مبلمان اداری

تاثیر سبک و مدل مبلمان اداری در زیبایی بصری و دوام و کارایی آن:

ما بارها در تحریریه وبلاگ آدینا به این موضوع که دکوراسیون داخلی یک اداره اهمیتی کمتر از دکوراسیون داخلی منزل ندارد پرداخته ایم . امروزه دیگر افراد حتی بیش از 8ساعت از عمر خود را در محیط کار خود میگذرانند و عبارت خانه دوم یقینا برازنده محیط کار افراد میباشد . خوب برای این خانه دوم نیز همانند خانه اول نیاز به آرامش و زیبایی داریم تا بتوان در آن احساس آرامش کرد و با فراغ بال به وظایف خود رسیدگی نمود. هر چقدر در زمان طراحی دکوراسیون اداری با دقتتر برخورد شود در زمان اجرای آن نتایج عالیتری نصیب شرکت و صاحبان آن خواهد شد . با توجه به اینکه عمده زمان کارکنان بر روی صندلی و پشت میز سپری میگردد انتخاب میز و صندلی اداری مناسب و استاندارد که اصول ارگونومی در آن رعایت شده باشد بسیار مهم است .این امر میتواند آرامش و سلامتی کارکنان شما را تضمین کند .البته سعی کنید در زمان انتخاب و خرید این میزاداری  و صندلی های اداری از رنگ های شاد و روشن که بافضای کارتان نیز تناسب کافی داشته باشند استفاده کنید . این باعث سرزندگی پرسنلتان خواهد شد .


مبلمان اداری

 بیشتر بخوانید :مبلمان اداری 

مبلمان اداری کلاسیک و توصیه هایی در مورد استفاده از آن:

بعضی افراد از یک سبک مشخص در محیط کار یا منزل برای طراحی و دکوراسیون داخلی استفاده نمیکنند بعبارتی آنها هم از سبک دکوراسیون مدرن و هم از سبک دکوراسیون کلاسیک برای چیدمان مبلمان اداری استفاده میکنند .البته خود آنها به این سبک ، سبک تلفیقی میگویند ولی واقعیت اینست که سبک تلفیقی ریزه کاری های خود را دارد و هر کسی نمیتواند با خرید و چیدن انواع مبلمان اداری در کنار یکدیگر به نتیجه دلخواه برسد . همین کار اگر بصورت نادرست انجام شود باعث میشود که دکوراسیون چیده شده توسط این افراد اصلا گیرایی و زیبایی نداشته باشد و بشکلی درهم و برهم بنظر بیاید . ما در بخش مشاوره آدینا با استفاده از کمک طراحان حرفه ای خود منتظر تماس شما عزیزان برای ارائه خدمات اندازه گیری و طراحی دو بعدی و سع بعدی میباشیم برای دریافت این خدمات لطفا با شماره 02144620086  تماس حاصل نمایید . با اینحال ما باز در مورد سبک کلاسیک به شما توصیه هایی را ارائه میکنیم .1-اگر شما کارتان بنوعی با سنت و فرهنگ ایران و بخصوص ایران باستان در ارتباط است حتما از سبک کلاسیک استفاده کنید .2-اگر مشتریان و مراجعین به دفتر شما اکثرا افراد میانسال و مسن هستند سبک کلاسیک بسیار سنگین و مناسب میباشد 3-اگر اتاق کار شما یا ساختمان اداریتان از سبک دکوراسیون کلاسیک پیروی کند بهتر است از سبک مبلمان اداری کلاسیک استفاده نمایید .

 مبلمان اداری

 

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 06 آبان 1397 - 13:21 وبگاه

صندلی انتظار
صندلی انتظار بنوعی بیانگر شان و شخصیت مشتریان شماست و البته اهمیتی که سازمان شما به مشتری می دهد . برخلاف سایر صندلی های اداری که عمدتا پرسنل خود سازمان از آنها استفاده میکنند،صندلی انتظار وسیله ای است که مشتری و ارباب رجوع بیشترین استفاده را از آن دارند بنابراین یکی از عناصر مهم مبلمان اداری در اتاق مدیران ارشد سازمان و همچنین بخش لابی سازمان ویا سالن انتظار و ملاقات مشتریان و پرسنل صندلی انتظار می باشد.هر قدر این صندلی اداری ، راحت، شیک و استاندارد باشد مشتریان شما و مراجعین و درخواست کنندگان ملاقات با مدیریت سازمان در آسایش جسمی و آرامش فکری بیشتری خواهند بود . و البته نباید این موضوع را از قلم انداخت که صندلی انتظار زیبا و لوکس بخشی از دکوراسیون اداری اتاق است و میتواند اتاق انتظار را زیباتر نماید.همچنین این را بدانید که استفاده از صندلی انتظار لوکس و ایجاد یک محیط شیک برای مشتریان میتواند بنوعی بیانگر شان وشخصیت سازمانی شما باشد. امروزه در مطبها ، فرودگاه ها و خیلی اماکن دیگر بیش از گذشته این صندلی به چشم میخورد .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.