انواع مبلمان اداری

انواع مبلمان اداری

مبلمان اداری چوبی

مبلمان اداری یکتادکور
تولیدکننده انواع مبلمان و لوازم اداری چوبی، میز اداری چوبی
انواع مبلمان اداری -مبلمان اداری لوکس

مبلمان و لوازم اداری چوبی

مبلمان اداری چوبی و خاصیت های و ویژگی های بسیار زیاد آن را باه بررسی کنیم و نمونه کارهای شرکت مبلمان اداری یکتا را ببینیم .

انواع مبلمان اداری-مبلمان و لوازم اداری چوبی

مبلمان اداری چوبی شامل مبل اداری چوبی  ، میز اداری چوبی و صندلی اداری چوبی میباشد .

انواع مبلمان اداری -مبلمان اداری چوبی

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

مبلمان اداری خاص

مبلمان اداری یکتادکور
تولیدکننده انواع مبلمان و لوازم اداری خاص , میز اداری خاص

مبلمان و لوازم اداری خاص

مبلمان اداری خاص و شیک برای خاص پسندان . سبک دکوراسیون اداری خاص با ویژگی هایی که دارد شما و سازمانتان را منحصر به فرد میکند .

انواع مبلمان اداری -مبلمان اداری خاص

استفاده از میز های اداری خاص یا مبل و صندلی های اداری خاص یا به طور کلی مبلمان اداری خاص وجه تمایز شما را نسبت به سایر رقبا نشان میدهد .

مبلمان اداری سفارشی

مبلمان اداری یکتادکور
تولیدکننده انواع مبلمان و لوازم اداری سفارشی , میز اداری سفارشی
انواع مبلمان اداری -مبلمان اداری چوبی

مبلمان و لوازم اداری سفارشی

مبلمان اداری سفارشی یعنی هر آنچه که شما بخواهید را جداگانه طراحی و تولید میکنیم .

انواع مبلمان اداری-مبلمان اداری سفارشی

استفاده از ابزار آلات و تجهیزات و نیروی کار قدرت مند این توان را به ما داده تا بر حسب هر شرایطی مبلمان اداری مخصوص را بتوانیم طراحی و تولید کنیم .

 

 انواع مبلمان اداری

مبلمان اداری لوکس

مبلمان اداری یکتادکور
تولیدکننده انواع مبلمان و لوازم اداری لوکس , میز اداری لوکس
انواع مبلمان اداری -مبلمان اداری لوکس

مبلمان و دکوراسیون اداری لوکس

مبلمان اداری لوکس دسته ای از محصولات گروه تولیدی مبلمان یکتادکور می باشد.

 انواع مبلمان اداری-مبلمان اداری لوکس

وجود سلایق مختلف باعث درخواست های متنوع از سوی مشتریان شده است.

 انواع مبلمان اداری -مبلمان اداری لوکس

 مبل اداری لوکس تلفیقی از مبلمان کلاسیک و طرح های به روز می باشد که در آن ابزارها و تکنیک های متنوعی برای زیبایی بیشتر استفاده شده است. این طرح ها می توانند به صورت سفارشی برای مشتری کار شود.

مبلمان اداری مدرن

مبلمان اداری یکتادکور

تولیدکننده انواع مبلمان و لوازم اداری مدرن , کلاسیک و لوکس

انواع مبلمان اداری -مبلمان اداری مدرن

مبلمان و ملزومات اداری مدرن

پیشرفت صنایع تولیدی پایه مبلمان باعث شده است که امروزه بتوان از متریال های متنوعی برای تولید مبل اداری مدرن استفاده کرد.

 انواع مبلمان اداری -مبلمان اداری لوکس

استفاده از شیشه ، انواع ورق ها و تخته های پلیمری و ام دی اف و چوب باعث خلق طرح های زیبا و متناسب با مفاهیم مدرن شهری و اجتماعی شده است. تولیدات مبلمان مدرن یکتادکور در عین سادگی بسیار زیبا ، ظریف ، حرفه ای ،بادوام و چشم نواز هستند.

 انواع مبلمان اداری -مبلمان اداری لوکس

مبلمان اداری یکتادکور
تولیدکننده انواع مبلمان و لوازم اداری مدرن , کلاسیک و لوکس

مبلمان و ملزومات اداری مدرن

پیشرفت صنایع تولیدی پایه مبلمان باعث شده است که امروزه بتوان از متریال های متنوعی برای تولید مبل اداری مدرن استفاده کرد. استفاده از شیشه ، انواع ورق ها و تخته های پلیمری و ام دی اف و چوب باعث خلق طرح های زیبا و متناسب با مفاهیم مدرن شهری و اجتماعی شده است. تولیدات مبلمان مدرن یکتادکور در عین سادگی بسیار زیبا ، ظریف ، حرفه ای ،بادوام و چشم نواز هستند.

انواع مبلمان اداری

مبلمان اداری کلاسیک

مبلمان اداری یکتادکور

تولیدکننده انواع مبلمان و لوازم اداری کلاسیک , میز اداری کلاسیک

مبلمان و لوازم اداری کلاسیک

 انواع مبلمان اداری -مبلمان اداری کلاسیک

گروه تولیدی مبلمان اداری یکتادکور تولیدکننده انواع مبلمان و مبل اداری کلاسیک می باشد. طرح های کلاسیک بیشتر بر پایه چوب می باشد.

 انواع مبلمان اداری-مبلمان اداری کلاسیک

تولید طرح کلاسیک خوب و نفیس علاوه بر خلاقیت و طرح پردازی قبل از تولید، نیازمند دستگاه آلات و نیروی انسانی خبره و متخصص می باشد. ما در یکتادکور سعی کرده ایم تخصص ، توانمندی سخت افزاری و ایده پردازی را با هم تلفیق نماییم.پایه چوب می باشد. تولید طرح کلاسیک خوب و نفیس علاوه بر خلاقیت و طرح پردازی قبل از تولید، نیازمند دستگاه آلات و نیروی انسانی خبره و متخصص می باشد. ما در یکتادکور سعی کرده ایم تخصص ، توانمندی سخت افزاری و ایده پردازی را با هم تلفیق نماییم.

انواع مبلمان اداری -مبلمان اداری کلاسیک

دکوراسیون اداری

مبلمان اداری یکتادکور
طراح و ارائه دهنده انواع دکوراسیون اداری و دکوراسیون داخلی دفاتر کار
انواع مبلمان اداری -دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری 

شرکت مبلمان اداری یکتا ، برای آن دسته از مشتریان که میخواهند دکوراسیون اداری منحصر بفرد دفتر کار و محیط اداری خود را داشته باشند خدماتی نظیر بازدید از محل و اندازه گیری را بطور رایگان انجام میدهد برای این دسته از مشتریان خدماتی نظیر طراحی دو بعدی و سه بعدی هم ارائه میگردد ما تجربه اجرای پروژه های طراحی و بازسازی دفاتر وکلا و مطب پزشکان را نیز در کارنامه کاری خود داریم

انواع مبلمان اداری -دکوراسیون اداری

پروژه مبلمان اداری

مبلمان اداری یکتادکور
مجری انواع پروژه های مبلمان اداری سازمانهای دولتی و خصوصی

انواع مبلمان اداری

پروژه مبلمان اداری 

گاهی اوقات مشتریان ما فقط در جستجوی خرید مبلمان اداری نیستند بلکه میخواهند کار ابنیه واحد اداریشان نیز صفر تا صد توسط یک شرکت انجام شود تا هم در بحث زمان بتوانند صرفه جویی کنند و هم بتوانند از یکپارچگی کار و کیفیت آن راضی بوده و لذت ببرند .

انواع مبلمان اداری-پروژه مبلمان اداری

شرکت یکتا دکور با داشتن تیمهای ابنیه کار اجرایی این خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد و هم بحث کیفیت و هم بحث زمانبندی را گارانتی مینماید

مبلمان اداری یکتادکور
تولیدکننده انواع مبل اداری ، نیم ست اداری
مبل اداری

انواع مبلمان اداری

مبل اداری 

راحتی مشتریان همیشه در اولویت اول قرار دارد و به همین دلیل مبل اداری باید از بهترین نوع چرم و چوب و فوم باشد .

انواع مبلمان اداری -مبل اداری

تا مشتریان در بخش انتظار با آسودگی منتظر بنشینند

انواع مبلمان اداری -مبل اداری

ما در شرکت تجهیز دفتر یکتا با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات بروز و همچنین استفاده از کارگران ماهر و با تجربه و مواد اولیه مرغوب و با کیفیت ست مبل اداری شیک و لوکس را تقدیم شما خواهیم کرد . با ما آسوده خاطر باشید

انواع مبلمان اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری امروز جایگاه خود را در شرکتهای حرفه ای طراح و تولید کننده مبلمان اداری پیدا کرده است .

انواع مبلمان اداری-پارتیشن اداری

ما در شرکت یکتا دکور انواع پارتیشن اداری مدرن و لوکس را با ایده های کاملا سفارشی و خاص طراحی و تولید مینمائیم .

انواع مبلمان اداری -پارتیشن اداری

پارتیشنهای اداری دو جداره و پارتیشنهای شیشه ای با فریم آلومینیومی و استیل امروزه مشتریان بیشتری پیدا کرده است که بدلیل جذابیت آنها در امر طراحی و تولید میباشد .

 انواع مبلمان اداری -پارتیشن اداری

میز اداری

مبلمان اداری یکتا تولیدکننده انواع میز اداری می باشد. طراحی و ساخت میزهای اداری تماما در شرکت یکتا انجام می شود. میزهای اداری ساخته شده بر اساس طرح های مدرن ، کلاسیک و لوکس می باشد. جنس پایه استفاده شده برای ساخت میزهای اداری ام دی اف و چوب می باشد. انواع میز تولیدی ما عبارت است از کنفرانس ، کارمندی ، مدیریت ، کانتر ، منشی و میز کارشناس

انواع مبلمان اداری -میز اداری

انواع مبلمان اداری -میز اداری

 انواع مبلمان اداری-میز اداری

 

صندلی اداری

انواع مبلمان اداری -صندلی اداری

مبلمان اداری یکتادکور تولید کننده انواع صندلی استاندارد می باشد.

 انواع مبلمان اداری -صندلی اداری

صندلی های تولیدی ما به صورت صندلی چرخان و ثابت می باشد.

انواع مبلمان اداری -صندلی اداری

صندلی اداری یکتا بر اساس استانداردهای سلامتی برای محیط اداری بوده و کارایی طبی نیز دارند. راحتی و دوام شعار ما در تولید صندلی اداری می باشد. انواع صندلی تولیدی ما عبارت است صندلی کارمندی ، صندلی آموزشی ، صندلی کنفرانس و صندلی انتظار

انواع مبلمان اداری -صندلی اداری

کتابخانه اداری

یکی از ملزومات اداری در مبلمان اداری کمد اداری می باشد.

 انواع مبلمان اداری -کتابخانه اداری

کمد و فایل اداری نیاز هر بخش از ادارات و شرکت هاست. با توجه به موارد استفاده، کمدهای اداری طرح های مختلفی دارند. کمد اداری به دو صورت چوبی و فلزی ساخته می شود.

 انواع مبلمان اداری -کتابخانه اداری

البته این روزها سلیقه مخاطبان بیشتر بر روی فایل و کد اداری ساخته شده از ام دی اف می باشد. محصولات ما در این زمینه دارای طرح بندی بسیار زیبا و تنوع طرح زیادی می باشد.

 انواع مبلمان اداری -کتابخانه اداری

مبل اداری

یکی از محصولات تولیدی اصلی ما مبل اداری و نیم ست اداری می باشد. استفاده از متریال استاندارد و طراحی به روز باعث شده است که مبل اداری تولیدی یکتادکور توان رقابت با برندهای خارجی را داشته باشد. راحتی ، استحکام ، زیبایی و قیمت مناسب با کیفیت شاخصه اصلی مبلمان  اداری یکتادکور می باشد. انواع مبل اداری تولیدی ما به صورت کلاسیک، مدرن ، راحتی و رسمی می باشد.

 انواع مبلمان اداری -مبل اداری

دیدگاه های بازدیدکنندگان

رضا عبدالهی 25 اردیبهشت 1399 - 00:00

صندلی مدیریتی سهم بسزایی در آرامش مدیران دارد . این را باید بپذیریم که هر مدیر حداقل ده ساعت از روز خود را بروی صندلی می نشیند . بنابراین راحتی و دوام این نوع صندلی اداری بسیار مهم میباشد . مبلمان اداری یکتا با ارائه انواع صندلی مدیریت باهمراه گارانتی دو ساله ، سعی کرده است تا با طراحی و تولید صندلی و مبل اداری استاندارد که در آنها اصول ارگونومی نیز بکار گرفته شده باشد در رقابت با صندلی های خارجی ، بتواند مشتریان خود را راضی نگه دارد .مدیران باید توجه کنند که به هر میزان هم که صندلی مدیریت مناسب باشد باز باید از آن بصورت درست بهره برداری کنند . غلط نشستن بر روی بهترین صندلی ها هم باز آسیبهای جدی فیزیکی به بدن شما وارد خواهد کرد بهترین صندلی مدیریتی ، صندلی ای است که در زمان طراحی آن تمامی اصول مربوط به استاندارد ، ارگونومی و آناتومی بدن رعایت شده باشد . یک صندلی اداری استاندارد برای مدیریت باید قابلیت تنظیم ارتفاع و همچنین قابلیت تنظیم پشتی به عقب و جلو را داشته باشد . همچنین نشیمنگاه و کف این صندلی باید از فوم سرد تهیه شده باشد تا به مرور زمان له و خمیده نشود .

محمد ساروقی 24 اردیبهشت 1399 - 23:15

چرا مبل اداری این قدر در بحث مبلمان و دکوراسیون اداری مهم است ؟ یکی از مهمترین اتاقها در هرسازمانی باید اتاق انتظار یا بخش لابی و یا حتی بخش پذیرایی از مهمانان در اتاق مدیریت باشد. تمام این مکانهایی که از آنها نام بردیم. محل استراحت مشتری و یا محل تبادل نظر و اطلاعات با کارفرما میباشد.هر چقدر شما به مشتریان خود اهمیت بدهید همانقدر برند خود را معتبر تر کرده اید.اهمیت دادن به مشتری یعنی ارائه مجموعه ای از خدمات به وی که این از پذیرایی و ایجاد آرامش برای وی شروع میشود. برای اینکار حتما نیاز به یک مبل و نیم ست اداری راحت و لوکس دارید. امروزه انواع مبل ,و نیم ست اداری هم در سبک مدرن و هم در سبک کلاسیک تولید میشوند. آنقدر طرحهای شیک و لوکس در بازار آمده است که مشتری با خیال راحت میتواند بهترین انتخاب را داشته باشد. مبل و نیم ست اداری در مجموعه تجهیز دفتر یکتا با بهترین مواد اولیه از قبیل چرم ، کلاف ، فوم چوب و استیل ساخته و به بازار مصرف بدون واسطه از کارخانه ارسال میگردد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.