16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

تعهد مبلمان اداری آدینا ، مشتری مداری

تعهد مبلمان اداری آدینا ، مشتری مداری

مشتری مداری در مبلمان اداری آدینا (بخش دوم ):

بخش اول مقاله :توجه به مشتری راز ماندگاری شرکت مبلمان اداری آدینا

چه چیزی مشتری را به رضایتمندی می رساند و همینطور در سازمان خود چه کسانی مسئوال مشتری مداری هستند . ما برای این موضوع در شرکت آینا تک تک پرسنل را دخیل و مسئول نموده ایم .

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

دیدگاه ما در ادینا  اینست :اجرای مشتری مداری همچون اجرای مسابقه دو امدادی میباشد یعنی هر بخش و دپارتمانی در آدینا موظف است کارش را بر اساس نیاز و خواسته های مشتری به بهترین شکل ممکن انجام داده و انرا به مسئول واحد بعدی بسپارد .

در مسابقه دو امدادی همانطور که آگاه هستید اگر یکی از اعضای تیم دونده قدرت بدنی ضعیفی داشته باشد یا زمین بخورد یقینا این موضوع بر کل تیم تاثیر خواهد گذاشت ما در آدینا این موضوع را برای همه پرسنل خود جا انداخته ایم بنابراین در شرکت مبلمان اداری ادینا همه افراد مسئول مشتری مداری هستند از مدیر عامل گرقته تا کارگر کارخانه تا سرایدار 

چه بسا که مشتریان یک شرکت از خدمات و محصولات راضی باشند ولی بدلیل نحوه برخود مسئول وصول مطالبات از خرید مجدد از آن شرکت منصرف گردند .

ما توجه کامل خود را به درک نیازهای مادی و نیازهای عاطفی مشتریان خود بخصوص در زمینه مبلمان اداری  معطوف نموده ایم :

نمونه ای از نیازهای مادی که در شرکت ادینا برای مشتریان در نظر گرفته و تعریف شده است عبارتند از :

کیفیت مطلوب مبلمان

کمیت لازم ان

تحویل بموقع پروزه های تجهیز و دکوراسیون اداری

کارایی بالای صندلی اداری

کاربری آسان مبل اداری

عمر منطقی کالا

قیمت معقول مبلمان و ملزومات اداری

ود مورد نیازهایعاطفی آنچه که در آدینا در یک بسته گنجانده شده عبارتند از:

احترام به مشتری

توجه به خواستاه های او

پاتسخگویی مودبانه

انصاف در معامله و پرهیز از هرگونه فریبکاری، 

پیگیری و انجام کلیه امور کاری مربوط به مشتری از صفر تا صد

بنابراین ما در آدینا زمانی میگوئیم که مشتری رضایت دارد که تمام این نیازهای مادی و معنوی را بتوانیم بطور کامل پوشش دهیم .یقینا ما خود را شرکتی بی عیب و نقص نمکیدانیم اما به مشتریان خود این اطمینان را میدهیم که تمام سعی خود را برای ارائه محصولات و خدمات بی نقص به آنها بکار میگیریم/

 در آدینا هر نیروی تازه کاز بعد از استخدام باید دوره های خاصی نظیر  آئین سخنوری ، مهارتهای ارتباطی و آشنایی با فرآیند مشتری مداری ، اصول بازاریابی و فروش و... را بگذراند تا بتواند در تیم جایگاه خود را پیدا کند . 

برای مطالعه بیشتر شما :

مبلمان اداری ارگونومی چیست ؟

مبلمان اداری با کیفیت

مبلمان اداری حرفه ای

ظرافتهای دکوراسیون داخلی دفتر کار

فروش مبلمان اداری و شش توصیه مهم درباره آن

مبلمان اداری کلاسیک

مبلمان اداری چوبی

مبلمان اداری سفارشی

مبلمان اداری خاص

مبلمان اداری لوکس

راهنمای خرید مبلمان اداری

ابعاد مبلمان اداری مدرن

مبلمان اداری مدرن

اصطلاحات مبلمان اداری

نکاتی مهم در مورد مبلمان اداری

ویژگی های صندلی استاندارد اداری با رعایت نکات طبی

انواع مبلمان اداری

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 06 آبان 1397 - 13:07 وبگاه

خرید اینترنتی مبل اداری
خرید اینترنتی مبل اداری دارای مزیتها و معایب خاص خودش است اگر شما برند فروشنده را میشناسید و یا قبلا از این محصول از او خریداری نموده اید میتوانید براحتی خرید اینترنتی مبل را انجام دهید . توصیه ما به شما اینست که در زمان خرید اینترنتی تمام ویژگیهای محصول را و همچنین مواردی نظیر هزینه های اضافی مثل حمل و ارزش افزوده را نیز در نظر بگیرید حتی اگر اطلاعات موجود در وب سایت شما را قانع نکرد حتما با بخش فروش شرکت مربوطه تماس بگیرید و اطلاعات را دریافت کنید . در مورد زمان تحویل نیز حتما مطمئن شوید . معمولا فروشگاههای اینترنتی کل پول را در ابتدا میگیرند بنابراین قبل از واریز وجه در مورد کیفیت و دوام و زیبایی محصول اداری اطمینان حاصل کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.