16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

تماس با مبلمان اداری ادینا

تماس با مبلمان اداری ادینا

تماس با مبلمان اداری آدینا :

مبلمان اداری آدینا،با داشتن تجهیزات و ماشین آلات بروز و نیروی متخصص و تجربه کافی در این صنعت، توان پاسخگویی برای تامین تمامی اقلام و لوازم مورد نیاز ادارات ، سازمانها و شرکت های دولتی و خصوصی را دارد .این شرکت با تاکید بر سفارشی سازی بنا بر سلیقه مشتریان خود امکان ارائه انواع مبلمان اداری نظیر انواع میز اداری ، انواع صندلی اداری و انواع مبل و نیم ست اداری را دارد . انواع کتابخانه اداری و فایل های بایگانی و همینطور کانتر پذیرش از محصولات تولیدی آدینا میباشند که با قیمت مناسب ارائه میگردند .با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

مبلمان اداری

ما بدنبال ایجاد ارزش افزوده در کار شما از طریق ارائه پیشنهادات ناب و خاص هستیم تا ضمن براوردن نیازهای کاری شما محیط کارتان را دلپذیر تر و رقابتی تر نماییم . ما با توجه به بودجه شما کارهایی با کیفیت و با قیمت مناسب را به شما پیشنهاد خواهیم داد با ما یک خدمت جدید و عالی را تجربه خواهید کرد و امیدواریم مانند تمام مشتری های قبلی ما از کار کردن با ما لذت ببرید و ادینا را به دیگران نیز معرفی نمایید.

ارائه خدمات در یک پکیج خاص هر مشتری:

آدینا خدمات فوق العاده ای را ارائه می دهد این یک ادعا نیست کافیست سری به گواهینامه های حسن انجام کار ما بزنید تا مطمئن شوید . تعهد ما در قبال شما اینست که با بروز شدن دانش دکوراسیون اداری و تولید محصولات مدرن اداری ما بطور مداوم و مستمر بهبود را در برنامه شما خواهیم گذاشت و تجربیاتمان در زمینه پیاده سازی دکوراسیون اداری  مدرن در شرکتها را حتما در اختیار شما در قالب یک پکیج اختصاصی خواهیم گذاشت ما بطور مداوم فرآیندهای طراحی ، فروش، تولید، تحویل و نصب را در سازمانمان بروز میکنیم و مطمئن هستیم که همه پرسنل بحث تضمین کیفیت را بدرستی درک کرده اند .

 بیشتر بخوانید :شرکت مبلمان اداری و رازهای شادمانی در آنشماره تماس دفتر فروش:
02144620086 -
02144620087 -
02144620089 -
09123485491

شماره فکس:
02189787666

ایمیل:
Management@Adyina.com
آدرس دفتر مرکزی :
تهران،میدان پونک ، بلوارمیرزابابایی، خیابان شاهد.نبش شاهد سه -ساختمان اداری بهار -پلاک 27واحد11

آدرس کارخانه :
شهریار، شهرک وحیدیه

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 06 آبان 1397 - 13:19 وبگاه

صندلی کلاسیک
صندلی کلاسیک برخلاف صندلیهای معمولی اداری بسیار با عظمت و زیباست . مواد اولیه در صندلی اداری کلاسیک ،در بخش بدنه از چوب منبت کاری شده یا مذهب کاری شده و در بخش نشیمن از چرم طبیعی و یا چرم های گرانقیمت مصنوعی میباشند .صندلی اداری کلاسیک با توجه به اینکه زحمت بیشتری برای ساخت آنها کشیده می شود و بعبارتی کار دست افراد ماهر هستند و بصورت خاص و سفارشی طراحی و تولید میشوند همیشه نسبت به صندلی های اداری دیگر دارای قیمت بالاتری هستند.رنگ در غالب کارهای اداری کلاسیک رنگ چوب است ولی باز ممکن است افرادی باشند که به رنگ های دیگر علاقمندباشند صندلی کلاسیک اداری با طراحی مناسب باعث می شود ران های استفاده کننده در زاویه مناسب یعنی همان زاویه 60 تا 70 درجه قرار گیردو به همین خاطربار وزن فرد بین قسمت زانو و بخش باسن بدرستی تقسیم می شود و این امر باعث کاهش فشار میگردد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.