16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

جا کفشی های زیبا و کم جا مناسب برای داخل منزل

جا کفشی های زیبا و کم جا مناسب برای داخل منزل

همه افراد دنیا به کفش و بخصوص کفش نو علاقه دارند اما هر چقدر تعداد کفشها در یک منزل زیاد می شود نیاز به محل بزرگتری برای نگهداری آنها میباشد .ایجاد یک جا کفشی بزرگ برای خانه های کوچک خود یک مشکل اساسی منظور می شود . جا کفشی کم جا یکی از راه حل هایی است که در پیش روی افراد قرار دارد از آنجاییکه هیچ چیز نمیتواند جلوی وسوسه خرید کفش جدید را بگیرد مدلهای جدید جا کفشی کم جا میتواند به نوعی مشکل کمبود جا را در یک خانه برای نگهداری کفشها بصورت منطقی و درست برای همیشه بر طرف کند . ما در این نوشته تصمیم گرفتیم در تحریریه مبلمان اداری آدینا چند جا کفشی زیبا که در عین کوچکی میتواند فضای بسیار زیادی را برای نگهداری کفشهای شما فراهم کند ارائه نماییم البته ناگفته نماند که بالاخره همه ما به تعویض کفش نیاز خواهیم داشت مثلا با تغییر فصلها همه ما مجبوریم که بعضی از کفشها را عوض کنیم بعضی ها هم میخواهن که هر ساله یا در هر فصل کفش نو خریداری کنند در نتیجه ممکن است دو یا سه بار در سال کفشهای جدید و بروز هم داشته باشید اما خریداری یک کفش و نگهداری آنها بخصوص در یک آپارتمان کوچک مسئله ای بغرنج است . در چنین شرایطی است که طرحهای خلاقانه جا کفشی های زیبا و کم جا بدرد خواهد خورد در ادامه از شما دعوا میکنیم از این نمونه جا کفشی ها که شرکت مبلمان اداری آدینا برایتان تدارک دیده لذت ببرید :با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

 


 


 

 


 


 

 

  


 


 


 


 

 


 
 


 


 

 

 


بیشتر لذت ببرید : میز اداری خاص

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.