خرید اینترنتی مبلمان اداری

خرید اینترنتی مبلمان اداری
 

 خریدمیز مدیریت مدرن و لوکس:

 شما میتوانید با مراجعه به سایت www.adyina.com لذت یک خرید اینترنتی مبلمان اداری را تجربه کنید:
ما در  آدینا توانسته  ایم تا با اتکا به دانش و فناوری روز دنیا و بروز رسانی تخصص پرسنل واحد طراحی و تولید خود وهمچنین  با بهره گیری از انواع ام دی اف معمولی –هایگلاس و طرح چوب ، شیشه و آلومینیوم وچوب راش و روس  دست به تولید  انواع میز مدیریت و مبل اداری مدیریت با طرح های جدید بزنیم  .شما در اتاق مدیریت خودمیتوانید با طراحی یکپارچه کلیه محصولات و لوازم اداری نظیر میز مدیریت ، میز کنفرانس اتاق مدیریت ،مبلمان و نیم ست اداری مدیریت و همچنین میز پذیرایی و کتابخانه مدیریت را در یک ست با هم و با یک طرح و رنگ در دکوراسیون اداری دفتر جدیدخودداشته باشید.لوازم مدیریت تولید شده توسط آدینا لوکس و مدرن و مطابق استانداردهای جهانی میباشند.با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

مبلمان اداری
 

میز کنفرانس سفارشی آدینا:

 
میز کنفرانس یکی از اصلی ترین و کاربردی ترین نیازهای هر سازمان اداری و شرکت خصوصی و دولتی میباشد .  هر اتاق جلسه نیاز به یک میز اداری کنفرانس مناسب با تعداد شرکت کنندگان در آن جلسه دارد .ابعاد میز کنفرانس بستگی به ابعاد اتاق و همچنین چند نفره بودن آن دارد .آدینا توانسته در صنعت مبلمان اداری ،رنج کاملی از میز کنفرانس اداری  2 نفره الی میز کنفرانس سفارشی  76 نفره را برای سازمانهای مختلف تولید نماید.برای خرید این محصول اداری میتوانید به سایت اینترنتی ما مراجعه و بهترین مدلهای  کنفرانس را بصورت سفارشی  انتخاب نمایید . میز اداری تولید شده در آدینا لوکس و مدرن و مناسب هر نوع سلیقه ای  در زمینه دکوراسیون اداری میباشد.
مبلمان اداریحتما بخوانید:همه چیز درباره مبلمان و لوازم اداری مدرن


 انواع مبلمان اداری

تعریف مبلمان اداری :

به گروهی از محصولات و ملزومات اداری که در یک محیط اداری جهت انجان فعالیتهای روزانه کارکنان مورد استفاده قرار میگیرد مبلمان اداری گفته میشود .این ملزومات در اتاق مدیریت ارشد سازمان ،اتاق پرسنل ، سالن انتظار ، لابی ورودی سازمان ، و اتاق جلسات و... مورد استفاده قرار میگیرد و عمدتا  عموم  آنها را به نام میز و صندلی اداری میشناسند.

اکثر افراد در محیط و پیرامون ازطراف خود چه در محل کار یا در محل زندگی ، با  نمونه هایی از  مبلمان اداری  برخورد داشته اند . از صندلی کامپیوتر و میز تحریر بچه ها در منزل گرفته  تا کتابخانه و کمد و... همه اینها نمونه هایی از تجهیزات مبلمان اداری میباشند .

انواع مبلمان اداری

این مجموعه در ادارات خیلی مفصل تر از منزل میباشد و البته کاربردی تر ، شاید در منزل بتوان بدون این تجهیزات گذران زمان کرد ولی در یک محیط اداری کار بدون مبلمان اداری اصلا امکانپذیر نمیباشد .

بخشی از این مجموعه عبارتند از انواع میز مدیریت ،میز کارمندی ،میز کنفرانس ، میز کارگروهی ، پارتیشن اداری ، میز پذیرایی ، میز منشی ، انواع کانتر پذیرش ، کتابخانه اداری  و انواع مبل و صندلی اداری مدرن و کلاسیک که به محیط های اداری و سازمان های دولتی و خصوصی زیبایی و نظم و ترتیب می بخشند .

بیشتر بخوانید :مبلمان اداری با کیفیت در محل کار

هر کدام از اجزای این گروه  با توجه به عملکرد خود، طرح و استایل ، شکل و ویژگی های کیفی و کمی  خاصی که دارند تعریف می شوند . به عنوان مثال تجهیزات و ملزوماتی که در اتاق مدیریت مورد استفاده قرار می گیرند با تجهیزاتی که در اتاق جلسه مورد استفاده قرار میگیرند کاملا  متفاوت می باشند.

 


 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.