16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

خرید مبلمان اداری مدرن ، از کجا و چگونه؟

خرید مبلمان اداری مدرن ، از کجا و چگونه؟

خرید مبلمان اداری مدرن ، از کجا و چگونه؟

از کجا مبلمان اداری مدرن بخریم ، در خرید مبلمان اداری مدرن باید چه چیزهایی را مد نظر قرار دهیم ما در اینجا چند معیار اصلی در اختیار شما قرار میدهیم تا خرید محصولات اداری را برای شما آسانتر کند . معیار اول :مبلمان اداری باید  راحت باشد بخصوص صندلی های اداری نقش مهمی در حفظ سلامت و راحتی کارمندانی دارند که ساعت ها وقت صرف نشستن پشت کامپیوتر می کنند و هنگام انتخاب, توجه خاص خود را می طلبند.با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .
 
 
مبلمان اداری مدرن
 
صندلی اداری علاوه بر شیک بودن باید استاندارد بوده و با توجه به فیزیک و قد افراد قابلیت تغییر ارتفاع داشته باشد. معیار دوم : دوام وکیفیت است . مبلمان اداری مدرن از جمله وسایلیست که چون در تمام مدت زمان کاری  بسیار مورد استفاده قرار می گیرد باید بادوام و کیفیت باشد,انتخاب نوع ارزان آن مقرون به صرفه نیست و چیزی نمی گذرد که باید دوباره تهیه و خریداری شود. در صندلی  اداری توجه به کیفیت چرخ ها,قابلیت شستشو در مورد روکش صندلی و این که جنس روکش چیزی باشد که در تابستان عرق نکند از مواردیست که هنگام خرید باید در نظر گرفته شود.
 

مبلمان اداری مدرن

به موارد زیر در زمان خرید کالا توجه کنید :
1-برند ام دی اف استفاده شده در محصول
2-برند یراق آلات استفاده شده در محصول(قفل ، دستگیره ، ریل و...)
3-ضخامت پی وی سی استفاده شده در محصول (حداقل 2میل باشد)
4-ضخامت کف کشوها و پشت کمدها باید 8الی 16میل باشد 3میل مرغوب نیست
5-خدمات شرکت نظیر :اندازه گیری و طراحی رایگان ،حمل و نصب ، خدمات پس از فروش و گارانتی محصول
6-برند شرکت و مشتریان معتبری که شرکت داشته است .
7-زمان تحویل کالا
 

مبلمان اداری مدرن

چون موضوع بحث ما فقط مربوط به تهران نیست بنابراین از بازار مبل اداری حسن آباد که عمده فروشگاه ها آنجاست و همچنان بازار مبل دلاوران که چند فروشگاه محدود مبل اداری دارد میگذریم و با توجه به در دست بودن اینترنت در تمام ایران و قابلیت استفاده از آن توسط همه اقشار جامعه مستقیما جستجو در اینترنت را به شما پیشنهاد میکنیم .

مبلمان اداری مدرن

برای اینکار بهتر است به محل جستجوی سایت گوگل و یا هر موتور جستجوی دیگر که از آن استفاده میکنید بروید و کلمه مورد نظرتان را تایپ کنید معمولا این کلمات عبارتند از "مبلمان اداری " ، "مبلمان اداری لوکس"،"مبلمان اداری مدرن "،"میز مدیریت "، "میز کنفرانس " و...یا سایر محصولاتی را که درصدد خرید آنها هستید .گوگل یقینا بیش از هزاران مورد را به شما پیشنهاد خواهد داد فقط به موارد صفحه اول گوگل اکتفا نکنید در بازدید از سایتهای "محصولات اداری " به این نکته که از یک شرکت ثبت شده که دارای برند مشخص و دفتر فروش و کارخانه میباشد خرید کنید .

وب سایت‌هایی که بی‌واسطه محصولات را در کنار مزایایی چون حمل رایگان در اختیار شما می‌گذارند و از طرفی علاوه بر نظارت‌های صنفی معمول که بر همه فروشگاه‌ها و تولیدی‌ها انجام می‌شود، آنها مشمول نظارت‌هایی بیشتری از قبیل وزارت صنعت و معدن و تجارت و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نیز می‌شوند، حقوق شما را مکتوب ضمانت می‌کنند و شامل نظارت  پلیس فتا هم میباشند .برخی از این وب سایتها بنوعی فروشگاه‌های آنلاین، می باشند که مجموعه‌ای واقعی هستند و علاوه بر داشتن وب‌سایت، نمایشگاه و فروشگاهی واقعی دارند که می‌توانید به آن مراجعه کنید و کالاهایشان را از نزدیک ببینید.
 
 مبلمان اداری

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 06 آبان 1397 - 13:14 وبگاه

صندلی اداری حرفه ای
ازسوی دیگر عمدتا صندلی‌های کاری تولید شده بدون توجه به استانداردها ، تمام قسمتهای چهارگانه ستون فقرات راکه در بالا نام بردیم به طور یکسان و مناسب حمایت نمیکنند .تغییر موقعیت بدن همیشه در حالت نشسته به واسطه مفاصل لگن و ران، زانو و مچ پا انجام میپذیرد.یک صندلی اداری با طراحی ایده‌آل باید امکان تحرکت مناسب این مفاصل را فراهم سازد.در مواقعی که ‌بدلایلی نمی‌توانید ارتفاع صندلی خود را بنحوی تنظیم کنید که پاهای شما به زمین برسند، یا به طور کلی اصلا صندلی قابلیت این تنظیم را ندارد، حتما از زیرپایی های استاندارد موجود در بازار استفاده کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.