16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبل اداری شبکه ای

مبلمان اداری شبکه ای

توضیحات مبل اداری شبکه ای :

مبل و نیم ست اداری شبکه ای یکی از بهترین طراحی ها در زمینه مبلمان اداری میباشد این محصول در یک زمان رکورد دار فروش بوده و بعبارتی پرفروشترین و یا  پر طرفدارترین مبل و نیم ست اداری تولیدی شرکت آدینا بود.که راز آن به طراحی لاکچری و شیک این محصول لوکس بر میگردد .این مبل اداری با داشتن پایه ودسته های چوبی وهمچنین  رنگ آمیزی با طرح چوب در گروه مبلمان اداری کلاسیک قرار دارد  و میتواند زینت بخش اتاق انتظار و لابی ها در دفاتر مدیران ارشد  ، مطبهای دندانپزشکی  و دفاتر وکلا باشد

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

مبل اداری شبکه ای

رنگ مبل اداری  شبکه ای :

رنگ چرم مبل شبکه ای را میتوانید با توجه به کالیته چرم ما انتخاب کنید همچنین شما خریداران محترم میتوانید رنگ چوب دسته ها و پایه ها را نیز مطابق سلیقه خودتان تغییر دهید . 

مدت زمان تحویل :

مدت زمان تحویل مبل اداری شبکه ای از زمان واریز پیش پرداخت و قطعی شدن سفارش بین 2الی 7روز کاری میباشد .

قیمت مبل اداری شبکه ای  :

قیمت ست مبلمان کامل شبکه ای شامل دو عدد مبل تکنفره و یکعدد مبل دو نفره بهمراه یکعدد میز پذیرایی و دو عدد میز عسلی  آن مبلغ  پنج میلیون و چهل  هزارتومان میباشد

قیمت مبل اداری تکنفره شبکه ای :هشتصد و بیست  هزار تومان  

قیمت مبل اداری دو نفره شبکه ای : یک میلیون و سیصد هزار تومان   

قیمت مبل اداری سه نفره شبکه ای :دو میلیون تومان

قیمت جلو مبلی شبکه ای: 900هزار تومان

قیمت میز عسلی شبکه ای  :600هزار تومان

مبل اداری شبکه ای

گارانتی محصول :

مبل اداری کویین با دوسال خدمات پس از فروش و بشرط کیفیت ارائه میگردد 

برای خرید مبل اداری کویین کیتوانید برای  دریافت مشاوره با بخش فروش ما با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .

محل تحویل :

محل تحویل این محصول اداری را مشتری تعیین مینماید . هزینه حمل بار از کارخانه تا محل مشتری با ایشان توافق خواهد شد . 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.