16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبل اداری شل

مبل اداری شل

توضیحات ست مبلمان اداری شل  :

مبل اداری شل در زمره نیم ست های اداری با شکوه و لاکچری قرار دارد . ابعاد بزرگ آن و همچنین چرم پر حجم آن به این کار عظمت و وقار زیادی بخشیده است معمولا از مبل و نیم ست اداری شل در دفاتر مدیران ارشد یا در محیط های  اداری که محدودیت فضا نداند استفاده میشود . این محصول لوکس در کنار میز مدیریت کلاسیک زیبایی دو چندان پیدا میکند . اکثر مدیرانی که در اتاق خود از میز مدیریت و کنفرانس کلاسیک استفاده کرده اند مشتری اول و پرو پا قرص مبل شل میباشند .لمسه دوزی تکیه گاه این مبل بی نظیر است و پایه های چوبی آن سازگاری کاملی با طراحی عالی آن دارد .با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

رنگ مبل اداری شل  :

مبل اداری شل در بخش چرم دارای تنوع کاملی میباشد شما  میتوانید با 16 رنگ متفاوت چرم که در کالیته چرم ما ارائه شده است این مبل لاکچری را سفارش دهید . ابتدابررسی کنید و ببینید که کدام رنگ به دکوراسیون دفتر کار شما زیبایی بیشتری میبخشد .بعد سفارش دهید . در هر حال انتخاب با شماست .

زمان تحویل :

این مبل اداری با اینکه بسیار پر کار است ولی مانند سایر نیم ستهای اداری آدینا زمان تحویلش از لحظه واریز پیش پرداخت بین 2الی 7روز کاری میباشد.

قیمت مبل اداری شل :

قیمت ست مبلمان کامل شامل دو عدد مبل تکنفره و یکعدد مبل دو نفره بهمراه میز پذیرایی آن مبلغ هشت میلیون  و هشتصد و پنجاه هزار  تومان میباشد

قیمت مبل اداری تکنفره شل :  هزار تومان

قیمت مبل اداری دو نفره شل :  هزار تومان

قیمت مبل سه نفره شل :  هزار تومان

قیمت جلو مبلی شل:  هزار تومان

قیمت میز عسلی شل : هزار تومان

 

محل تحویل :

مبل اداری شل را در دفتر کار خود یا هر جایی که شما تعیین کنید تحویل خواهید گرفت . هزینه حمل و باربری بعهده مشتری میباشد این موضوع را مد نظر داشته باشید

گارانتی محصول :

 این محصول اداری با گارانتی دو ساله ارائه میگردد (شرایط گارانتی محصول روی کارت درج شده است )
برای خرید مبل اداری شل و دریافت مشاوره با بخش فروش ما با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .
توجه داشته باشید عبارت " نیم ست اداری " به مجموعه ای از دو عدد مبل تک و یک عدد مبل دو نفره اطلاق میگردد .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.