16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

خرید میز کنفرانس، اهمیت یک خرید خوب برای اتاق کنفرانس اداری شما

خرید میز کنفرانس، اهمیت یک خرید خوب برای اتاق کنفرانس اداری شما

خرید میز کنفرانس

خرید میز کنفرانس یک انتخاب اجتناب ناپذیر برای هر شرکت در زمینه مبلمان اداری  است، پس آیا شما به دنبال ساخت یک اتاق کنفرانس جدید در دفتر خود هستید؟

 خرید میز کنفرانس

 

اگر چنین است، پس شما باید یک میز کنفرانس مدرن و شیک را انتخاب کنید تا احساس کنید که به نظر می رسد چیزی بیشتر از هر عامل دیگری به صورت حرفه ای در آن اتاق اتفاق می افتد.

 خرید میز کنفرانس

فکر دیگری در مورد این واقعیت وجود ندارد که سبک کلی و ظاهر اتاق کنفرانس شما به طور کامل بر روی میز کنفرانس شما متمرکز خواهد شد.

 خرید میز کنفرانس

عوامل مختلفی وجود دارد که بر اساس آن انتخاب میز کنفرانس، مانند اندازه اتاق، شکل، قیمت، نام تجاری و اندازه آن، وجود دارد.

 خرید میز کنفرانس

چنین تنوع زیادی از میزهای کنفرانس موجود در بازار وجود دارد که برای یک شرکت که انتخاب مناسب را گزینش کند.همانطور که همه ما می دانیم اتاق کنفرانس یکی از اتاق های مهم در شرکت است، زیرا این جایی است که همه شرکت ها برگزار می شوند، جلسات مهم مصاحبه ها برگزار می شود و مدیران برتر و مقامات ارشد شرکت می گویند .

 

 خرید میز کنفرانس

شما باید اطمینان حاصل کنید که میز کنفرانس اکثریت فضای اتاق کنفرانس را اشغال نمی کند زیرا بیشتر ظاهر آن زشت خواهد شد. اشکال مختلفی وجود دارد که برای خرید میز کنفرانس می توانید اقدام کنید.

 خرید میز کنفرانس

شما به راحتی می توانید اشکال مستطیلی، گرد، B شکل، میز کنفرانس مدولار و غیره … دریافت کنید.

خرید میز کنفرانس

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

خرید میز کنفرانس

این اساسا بستگی به تعداد افرادی که می خواهید در اتاق قرار گیرد دارد.طراحی میز کنفرانس بر اساس نوع کسب و کار شما انجام خواهد شد. هنگامی که نوع طراحی را انتخاب می کنید، گام بعدی انتخاب رنگ است.

 خرید میز کنفرانس

شما می توانید یک میز کنفرانس رنگی تیره یا روشن  را انتخاب کنید. اگر اتاق کنفرانس شما به اندازه کافی بزرگ نیست، من ترجیح می دهم میز کنفرانس با رنگ روشن را انتخاب کنید.

 خرید میز کنفرانس

در سناریوی مخالف، شما می توانید رنگ تیره را انتخاب کنید. شما می توانید به یک فروشگاه مبلمان محلی بروید یا فروشگاه آنلاین را مرور کنید تا میز های کنفرانس انتخابی خود را گزینش کنید.

 خرید میز کنفرانس

انواع مختلفی وجود دارد که در بازار وجود دارد، بنابراین شما در پیدا کردن میز کنفرانس مناسب برای شرکت خودتان مشکل زیادی نخواهید داشت.

 خرید میز کنفرانس

قیمت میز کنفرانس

قیمت میز کنفرانس در رابطه مستقیم با مقدار بودجه شما دارد. به طور یقین در کنار خرید تمام مبلمان اداری ، انتخاب یک میز کنفرانس جدید نیز می تواند یک کار ضروری باشد.

 خرید میز کنفرانس

عوامل مختلفی وجود دارد که باید در هنگام خرید میز کنفرانس جدید در شرکت خود به خاطر داشته باشید. نکات زیر به برخی نگرانی های کلیدی مربوط می شود که امیدواریم جستجو شما برای میزهای کنفرانس را آسان تر و راحت تر کند.

 خرید میز کنفرانس

فضای در دسترس

اولین و مهمترین چیزی که باید در هنگام انتخاب میز کنفرانس مناسب در نظر گرفت، فضای موجود است.

 خرید میز کنفرانس

شما ممکن است یک میز بزرگ کنفرانس برای پذیرفتن هرچه بیشتر افراد را داشته باشید، اما به یاد داشته باشید که باید اتاق کافی در اطراف میز کنفرانس را برای افرادی که در اتاق کنفرانس قرار می گیرید و برای سایر محصولات و مبلمان نیز می گذارید، محاسبه کنید.

 خرید میز کنفرانس

اتاق کنفرانس فقط یک میز کنفرانس و صندلی نیست، شما همیشه به موارد دیگر مانند پروژکتور، تخته برای نمایش چیزی و غیره نیاز دارید.

 خرید میز کنفرانس

  • تعداد افراد

همانطور که در بالا ذکر شد، ممکن است بخواهید بزرگترین میز کنفرانس را داشته باشید که می توانید در اتاق کنفرانس خود جا دهید، اما باید تعداد افرادی را که معمولا در جلسات خود شرکت می کنند، در نظر بگیرید.

 خرید میز کنفرانس

در حالی که یک میز بزرگ کنفرانس که توانایی بیست نفر برای نشستن را دارد می تواند چشمگیر باشد، اما ممکن است به مقدار کمی مورد استفاده قرار گیرد زیرا جلسات شما معمولا شامل چهار یا پنج نفر ممکن است باشد.

 خرید میز کنفرانس

پس بر حسب تعداد نفرات دست به انتخاب بزنید. این مورد بر قیمت میز کنفرانس تاثیر گذار است و ممکن است مایه ایجاد هزینه های هنگفت مالی برای شما شود.

 

  • نسبت میز کنفرانس به مبلمان دیگر

یک اشتباه رایج مردم هنگام انتخاب یک میز کنفرانس وجود دارد و آن استفاده نادرست از صندلی کنفرانس است.

 خرید میز کنفرانس

شما باید سعی کنید از خرید یک میز کنفرانس که در مقایسه با صندلی های مربوطه نامناسب و کوچک است، جلوگیری کنید و به این ترتیب افرادی که از آنها استفاده می کنند احساس ناراحتی یا تنگی جا خواهند کرد، این بدان معنا است که تعداد صندلی ها با مقدار فضای میز کنفرانس در ارتباط باشد.

 

  • تصمیم گیری در مورد بهترین شکل

میز کنفرانس در اشکال مختلف یافت می شود. شکل یک میز کنفرانس اغلب بر ماهیت اتاق کنفرانس تاثیر می گذارد.

 خرید میز کنفرانس

یک مثال برای نشان دادن نقطه، یک میز کنفرانس گرد است که همه را در یک میدان یکسان نگه می دارد و همکاری را تشویق می کند. از سوی دیگر، یک میز کنفرانس مستطیلی که رئیس گروه یا سازمان در وسط قرار دارد، نشان دهنده یک سلسله مراتب در اتاق کنفرانس شما است.

 

  

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه های بازدیدکنندگان

محبی 21 خرداد 1399 - 16:45

اولین نکته ای که در خرید میز کنفرانس باید توجه کنید، شکل و شمایل آن است. شکل میز تا حدود زیادی به هدف شما از داشتن اتاق کنفرانس در شرکتتان بستگی دارد. برای مثال اگر از اتاق کنفرانس برای جلسات مشورتی و توجیهی با متخصصان و کارمندان اداره استفاده می کنید انتخاب میز بیضی شکل می تواند بهترین گزینه باشد. اما اگر از اتاق کنفرانس برای تشکیل جلسات آموزشی استفاده می کنید در اینصورت داشتن میزی به شکل مستطیل و طویل که در آن جای مخصوص رئیس شرکت مشخص شده است بهترین گزینه خواهد بود

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.