16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

درباره مبلمان اداری مدرن چه می دانید؟

درباره مبلمان اداری مدرن چه می دانید؟

درباره مبلمان مدرن اداری چه می دانید؟

صندلی اداری مدرن دیگر بعنوان یکی از وسایل کاملا حرفه ای در بحث مبلمان اداری مدرن شناخته شده است که با لوازم و تجهیزاتی که در منزل استفاده میشود متفاوت است .در محیطهای اداری کمبود فضا از یک سو و محدودیت استفاده از لوازم و وسایل دکوری باعث شده تا مبلمان اداری مدرن علاوه و بر عملکرد مناسب وظیفه زیبایی و جذابیت بخشیدن به دفتر کاری را نیز بعهده داشته باشد .با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

مبلمان اداری مدرن-www.adyina.com

از طرف دیگر جذابیت مبلمان اداری مدرن فقط در طرحهای متنوع و رنگهای جذاب ان خلاصه نمیشود .تا همین چند وقت پیش اگر شما به ادارات دولتی و سازمانهای بزرگ مراجعه میکردید با صندلی هایی روبرو می شدید که بهیچ عنوان مدل انها با نوع استفاده از انها همپوشانی و سازگاری نداشت .بعنوان مثال پرسنل شرکت بجای استفاده از صندلی اداری راحت از صندلی‌های رستورانی برای انجام کار استفاده می‌کردند و همچنین برای مراجعان و مشتریان نیز صندلی‌هایی پلاستیکی با خشکی زیاد و استحکام کم استفاده  می‌شدکه اغلب باعث ناراحتی و اعتراض مشتریان میگردید.

مبلمان اداری مدرن-www.adyina.com

ولی در یک دهه گذشته صنعت مبلمان اداری تغییرات شگرفی را تجربه کرده و شاهد ان بوده ایم که  در بازار مبلمان اداری برای هر نوع کاربری خاص ، مبل اداری و صندلی‌هایی ویژه  در نظر گرفته می‌شود. با این اوصاف، تنوع مبلمان اداری مدرن موجود در بازار داخل کشور تیم تحریریه ادینا را مصمم کرد تا شمامشتریان عزیز  را با انواع  مختلف مبلمان و صندلی اداری آشنا نمایند.در ادامه با ادیناهمراه باشید:

مبلمان اداری مدرن-www.adyina.com

 بیشتر بخوانید:باز چینش مبلمان اداری مدرن در دفتر کار شما

 

صندلی اداری مدرن

در شرکتها و کسب و کارهای نوین صندلی های اداری مورد استفاده برای هر یک از افراد باید با دکوراسیون اجرا شده در دفتر کار تعداد پرسنل حاضر در یک محیط اداری ، همچنین مدت زمانی که آنها صرف نشستن بر روی این صندلی اداری میکنند همپوشانی داشته باشد.

 

 

 

مبلمان اداری مدرن-www.adyina.com

 

 در نتیجه چرم و فوم و همچنین سایر موارد مورد استفاده و البته مهمتر از همه ارگونومی این صندلی ها نیز بسیار متنوع خواهد بود. به عنوان مثال اگر کارمندان مدت بسیار زیادی از ساعت کار خود را بر روی صندلی بنشینند بهتر است از چرمهای نوع vیا نوع ضد تعریق برای صندلی آنها استفاده شود. 

حتما بخوانید:مبلمان اداری مدرن برای کسب و کار جدید

مبلمان اداری مدرن -www.adyina.com

 

 

همچنین در بخش پشتیبان صندلی باید کاملا طراحی مرتبط بر ستون فقرات رعایت گردد اگر این کار انجام پذیرد سلامت ستون مهره و عظلات آنها حتما رعایت خواهد شد. از سوی دیگر مبل اداری و صندلی های انتظار اگر چه شکلی ساده و بدور از اصول طراحی پیچیده دارد اما باید از مواد نرم تولید گردد تا در زمان انتظار مشتریان با راحتی و آرامش از هر گونه استرس و کلافگی دور باشند.

 

 

مبلمان اداری مدرن -www.adyina.com

 

همچنین صندلی های مورد کاربرد مدیران ارشد نیز علاوه بر اینکه باید راحت باشند باید از شکوه و جلوه بیشتری هم نسبت به سایر صندلی های اداری در سازمان برخوردار باشند ، به همین دلیل امروزه صندلی اداری خود انواع مختلفی تقسیم میشود، انواعی نظیر: صندلی مدیریتی، صندلی ریاست، صندلی کارشناسی، صندلی کارمندی، صندلی کنفرانس، صندلی انتظار ، صندلی اپراتوری و ......

 

 

 

 

 

مبلمان اداری مدرن -www.adyina.com

 

علاوه برموارد فوق میتوان صندلی کانتر و صندلی آزمایشگاهی را نیز نام برد.

افزون بر این موارد مورد استفاده در ساخت صندلی ها نیز خود با توجه به نوع استفاده کاربران و همچنین مدت زمان استفاده از صندلی میتواند متفاوت باشد. به طور معمول صندلی هایی که زمان بیشتری را روی آنها می نشینید باید از فومهای سرد تزریقی که از دوام و عملکرد طول عمر بیشتری برخوردار هستند ساخته میشود.

 

 برای مطالعه بیشتر:قیمت مبلمان اداری مدرن منتج از چیست ؟

 

مبلمان اداری مدرن -www.adyina.com

 

 

مبل اداری مدرن:

مبل اداری اگر چه سابقه طولانی دارد اما چند سالی است که کمی از وضعیت سنتی خارج شده و به حالت مدرن در آمده است ، در استفاده از مبلمان اداری مدرن تا چندی پیش فقط منحصر به اتاق مدیران یا لابی هتل ها میشد اما امروزه با گسترش شعبات بانکها ، شرکتهای خصوصی ، سازمانهای دولتی، و همچنین تغییر نگرش آنها نسبت به ایجاد احترام و آرامش در مراجعین ، مبل اداری در بسیاری از قسمتهای شرکتها ملاحظه میگردد. 

 

 

مبلمان اداری مدرن -www.adyina.com

 همچنین با رونق دکوراسیون مدرن اداری و پیاده سازی آن در فضای کار مبل اداری نیز ظاهری دلنشین تر به خود گرفته اند و علاوه بر سبکهای مدرن و کلاسیک، با انواع رنگهای شاد و طرحهای بسیار جذاب وارد بازار شده اند تا بخشی از زیبایی از محیط اداری را عهده دار شوند، در حال حاضر از مبلمان اداری مدرن در بسیاری از مطبها و دفاتر وکلا، شرکتهای هواپیمایی ، سازمانهای خصوصی به عنوان جایگزینی برای صندلی های انتظار استفاده میشود ،

 

 

مبلمان اداری مدرن -www.adyina.com

 

، این مبل اداری با توجه به تنوع نیاز مشتریان در ابعاد مختف ساخته میشوند و ما مبل اداری تک نفره ، دو نفره و سه نفره نیز داریم. با توجه به نیاز فضای اداری به پاکیزگی همیشگی همواره باید مبلمان اداری از وزن کمتری در مقایسه با محصولات خانگی برخوردار باشند تا بتواند راحت تر جابجا شود، ولی در عین این که وزن کمتری دارد باید استحکام بیشتری نیز داشته باشد.

 

 

مبلمان اداری مدرن -www.adyina.com

 

 

میز اداری مدرن:

یک فضای اداری بیش از هر محصولی دیگر با میز اداری مدرن شناخته میشود ، میزهای اداری نیز برخلاف گذشته دیگر از حالت سنتی خارج شده و با طراحی های مدرن دارای تنوع بالایی در طرح و رنگ و جنس هستند ، جدا از میزهای مدیریت کارشناسی و کنفرانس که از سالها قبل با آنها آشنا بوده اید میزهایی به عنوان پذیرش و کارگروهی و میزهای ایستاده نیز به این مجموعه اضافه شده اند ، 

 مطلب مرتبط:شرکت مبلمان اداری مدرن

مبلمان اداری مدرن -www.adyina.com

 

 

، در حقیقت تغییر نگرش مدیران اصلی یک مجموعه به محیط اداری باعث شده که سبکهای جدیدی نظیر فضای کاری تیمی ایجاد شده که در این فضا دیگر میزهای تکی کاربرد ندارند، و میزهای گروهی با صرفه جویی در فضا نیز پرسنلی را که در کنار یکدیگر به همکاری با هم مشغول هستند برطرف میکند.علاوه بر این در مجموعه میز کارمندی انواع میز کامپیوتر نیز مشاهده میشود و البته تجهیزات دیگری نظیر ، جای کیس کامپیوتر و محل قرارگیری پرینتر و اسکنر و فضاهای دیگر.

مبلمان اداری مدرن -www.adyina.com

 

 

کتابخانه و فایلینگ اداری مدرن:

امروزه در تمامی سازمان و ادارات وجود اسناد و مدارک زیاد امری طبیعی به نظر میرسد، این اسناد و اوراق را به هیچ عنوان نمیتوان به دور انداخت بلکه باید در شکلی منظم و مرتب و در فضایی از قبل مشخص قرارداد، تا در صورت نیاز بتوان با سرعت به آنها دسترسی پیدا کرد. 

مبلمان اداری مدرن -www.adyina.com

نتیجه اینکه در بیشتر اتاقهای ادارات و محیط های اداری ما نیاز به وسایلی نظیر کتابخانه و فایلینگ داریم ، این کار باعث میشود که علاوه بر صرفه جویی در مساحت اتاق بیشترین فضای ذخیره سازی نیز در اختیار پرسنل قرار گیرد، با این حال کتابخانه ها باید باز ، زیبا و سازکار با سایر اجزای اتاق باشد تا یک دکوراسیون اداری مدرن ، زیبا و چشم نواز باشد. در بیشتر بازار مبلمان اداری این گونه محصولات را به راحتی میتوان پیدا کرد.

مبلمان اداری مدرن -www.adyina.com

 

 

ملزومات و لوازم اداری:

شاید فکر کنید در یک فضای اداری وجود لوازمی نظیر صندلی اداری ، مبل اداری، میز اداری، کتابخانه و فایلینگ دیگر کافی باشد،اما همچنان لوازمی وجود دارد که در صورتیکه از آنها استفاده کنید کارایی محیط اداری شما بیشتر خواهد شد، به عنوان مثال : گاو صندوق ، گاوصندوق یکی از تجهیزاتی که وجود آن در خیلی از محیطهای اداری لازم و اجباری است ، امروزه گاو صندوقها نیز با توجه به نیاز کاربران در ابعاد متفاوتی تولید میگردد. همچنین با توجه به اینکه برخی از اسناد ارزش بسیار بالایی دارند، این گاوصندوقها از لحاظ ایمنی دارای قفلهای الکترونیک یا حس گر اثر انگشت میباشد، و به آنها در برابر اتفاقاتی نظیر آتش سوزی دوام و استحکام بسیاری از خود نشان میدهد.

 

مبلمان اداری مدرن -www.adyina.comنویسنده :آدینا

میز مدیریت  میز کارشناسی میز کارگروهی  میز کنفرانس 
صندلی کارمندی  صندلی مدیریت  صندلی کنفرانس صندلی انتظار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مجید احمدی 29 آبان 1397 - 13:16 وبگاه

در این مطلب می خواهیم در خصوص روش های شادتر بودن صحبت کنیم. روش هایی که از نظر علمی نیز به اثبات رسیده اند و به ما کمک می کنند تا ابر غم و غصه را از آسمان زندگی مان پس بزنیم. شاید نتوانیم یک شبه تمام این روش ها را در زندگی پیاده کنیم، اما بهتر است تلاش مان را بکنیم.تصور اینکه رسیدن به پول و ثروت باعث شادی مان خواهد شد، یک تصور غلط است. شادی یک حس درونی است که اتفاقا با چیزهای کوچک نیز حاصل می شود. اینکه چگونه شادتر باشیم سوالی بوده که دانشمندان نیز از خود پرسیده اند و البته راه حل های علمی نیز برای آن ارائه داده اند.

مجله اینترنتی زومیت 29 آبان 1397 - 13:13 وبگاه

راه‌های بسیاری در زندگی وجود دارد که افراد مختلف برای رسیدن به شادی آن را می‌پیمایند، اما مردمان شاد ویژگی‌های مشترکی دارند که همه‌ی آنها را در راه شاد بودن سوق می‌دهد. با زومیت همراه باشید تا این ویژگی‌ها را بررسی کنیم.مارتین سلیگمن پدر «روانشناسی مثبت‌گرا» می‌گوید ۶۰ درصد شادی و شادکامی ما را عوامل ژنتیکی (آنچه که از خانواده‌های ما به ارث رسیده است و یا خلق‌و‌خوی که با آن به دنیا آمده‌ایم) و همچنین محیط ما تعیین می‌کند. اگرچه اغلب این طور فرض می‌شود که لذت‌جویی هدف اصلی شادی است اما در واقع مهم‌ترین چیز، بهره‌مندی از یک زندگی سالم معنی دار است.

نازنین کاظمی 29 آبان 1397 - 13:10 وبگاه

اغلب توصیه‌های زیادی درباره‌ی کار سخت و مداوم در محیط کار شنیده‌ایم. ناگفته نماند زمانی که صحبت از موفقیت شغلی به میان می‌آید، اکثر کارفرماها تمایل دارند نام این بازی را بهره‌وری بالاتر بگذارند. اما دوستان عزیزم هرقدر هم که سخت کوشی یا پیشرفت کاری برای‌تان مهم است، فراموش نکنید درنهایت سلامت روان ما خیلی بیشتر از ایمیل‌های کاری یا اسنادی که مسئول تهیه و تنظیم آنها هستیم، اهمیت دارد. حالا این سؤال مطرح می‌شود که چگونه می‌توانیم طوری عمل کنیم که هم خللی در فعالیت حرفه‌ای‌مان ایجاد نشود و هم شاد بودن در محیط کار را تجربه کنیم؟ در این نوشته قصد داریم راهکارهایی برای شاد بودن در محیط کار را به شما معرفی کنیم. این راهکارها می‌توانند هم برای افزایش بهره‌وری و هم حفظ و بهبود سلامت روان افراد شاغل بسیار مفید باشند.

امیر احمدی 17 آبان 1397 - 22:00 وبگاه

توضیحات مبل اداری شبکه ای
مبل و نیم ست اداری شبکه ای یکی از پرفروشترین و بعبارت دیگر پر طرفدارترین مبل و نیم ست اداری تولیدی شرکت تجهیز دفتر یکتا میباشد. این مبل با داشتن پایه ها و دسته های چوبی و رنگ آمیزی طرح چوب در دسته مبلمان اداری کلاسیک قرار میگیرد. این مبل اداری زینت بخش اتاق انتظار و لابی ها در دفاتر مدیران ، مطبها و دفاتر وکلا میباشد.رنگ بندی مبل اداری شبکه ای
شما بعنوان مشتری هم میتوانید رنگ چوب (البته محدود است ) و هم رنگ چرم این مبل اداری زیبا و راحت را تعیین نمایید. کالیته چرم ما بیش از ده نوع رنگ را پشتیبانی میکند از رنگ های تیره تا طیف رنگهای شاد و روشن.

مبلمان اداری یکتا 17 آبان 1397 - 21:56 وبگاه

مبل اداری کوئین مبل لوکس اداری محسوب میشود. این مبل و نیم ست اداری با داشتن لمسه کاری در روی چرم علاوه بر آرامش ، زیبایی فوق العاده ای نیز دارد. همچنین میتواند دفتر کار شما را بسیار لوکس و لاکچری به مشتریان جلوه دهد. پایه های چوبی این مبل از جنس چوب راش بوده که با رنگ پلی استر پوشش داده شده استرنگ بندی مبل اداری کوئین
این مبل زیبا و شیک اداری در رنگهای متنوع که در کالیته چرم شرکت ارائه شده است به مشتریان عرضه میگردد البته شما میتوانید حتی رنگ پایه ها را نیز مشخص نمایید از رنگ سفید و روشن گرفته تا رنگ مشکی و تیره ، انتخاب رنگ مبلمان اداری با شماست

مبلمان اداری یکتا 06 آبان 1397 - 12:20 وبگاه

مبلمان و لوازم اداری کلاسیک
گروه تولیدی مبلمان اداری یکتادکور تولیدکننده انواع مبلمان و مبل اداری کلاسیک می باشد. طرح های کلاسیک بیشتر بر پایه چوب می باشد. تولید طرح کلاسیک خوب و نفیس علاوه بر خلاقیت و طرح پردازی قبل از تولید، نیازمند دستگاه آلات و نیروی انسانی خبره و متخصص می باشد. ما در یکتادکور سعی کرده ایم تخصص ، توانمندی سخت افزاری و ایده پردازی را با هم تلفیق نماییم

حسین ناصری 13 مرداد 1397 - 11:02

متن بسیار خوبی در مورد مبلمان اداری مدرن بود

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.