16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

دیوارکوب اداری و تزئینی

دیوارکوب اداری و تزئینی

دیوارکوب اداری تزئینی طرح شماره 1

 

دیوارکوب اداری تزئینی

 

 

دیوارکوب اداری چوبی طرح شماره 2

دیوارکوب اداری تزئینی

 

 

دیوارکوب ام دی اف اداری طرح شماره 3

 

دیوارکوب اداری تزئینی

 

دیوارکوب اداری کلاسیک طرح شماره 4

 

دیوارکوب اداری تزئینی

 

 

دیوارکوب شیک اداری طرح شماره 5

دیوارکوب اداری تزئینی

 

 

 

دیوارکوب اداری لوکس طرح شماره 6

 

دیوارکوب اداری تزئینی

 

 

طرح دیوارکوب اداری چوبی  طرح شماره 7

 

دیوارکوب اداری تزئینی

 

 

دیوارکوب اداری سفارشی طرح شماره 8

 

دیوارکوب اداری تزئینی

 

 

دیوارکوب اداری تزئینی طرح شماره 9

 

 

دیوارکوب اداری تزئینی

 

دیوارکوب اداری تزئینی طرح شماره 10

دیوارکوب اداری تزئینی

 

ریزه کاری در پیاده سازی دکوراسیون اداری و چیدمان مبلمان اداری جایگاه خودش را دارد و البته یکی ازاین ریزه کاریها استفاده از انواع دیوارکوب تزئینی و اداری بجای کاغذ دیواری و رنگ در دفاتر کاری است شما میتوانید با استفاده از دیوارکوب طرح چوب زیبایی دفتر لوکستان را چند برابر کنید . البته خیلی از طراحان هم هستند که در طراحی خود در دکوراسیون  اداری از دیوارکوبهای سه بعدی استفاده میکنند دیوارکوبهای سفارشی و خاص که با نصبشان چشمها نوازش میشوند و آرامش بدفتر کار مدرن یا کلاسیک شما تزریق میشود قیمت دیوارکوب چوبی نسبت به دیوارکوب ام دی اف بالاتر است ولی به همان مقدار زیبایی کیفیت و دوام آن نیز بالاتر است. آدینا با جمع اوری تصاویر زیبا در زمینه انواع دیوارکوب اداری ، سعی در ارائه خدمتی دیگر به مشتریان خود دارد . حتما برای خرید دیوارکوب اداری با دفتر فروش ما تماس بگیرید .

بیشتر بخوانید :میز پذیرش مدرن و لوکس


شادمانی در محیط کار : 

 شاد بودن نه تنها مراحل زندگی هر فرد را تحت تاثیرات مثبت قرار می دهد بلکه در محیط کار نیز همین شاد بودن در جهت هر چه بهتر انجام شدن کار نقش بسزایی دارد. بطوری که انرژی مثبتی که از یک فرد شاد انتقال می یابد اثرات معجزه آسایی دارد.

 مسائل شخصی را وارد محیط کارتان نکنید:

وقتی با مشکلات شخصی درگیر هستید، شاد و موثر بودن در محل کار سخت خواهد بود. وقتی شما وارد محیط کار خود می شوید، باید مسائل شخصی را پشت سر بگذارید. حتی اگر اوضاع در خانه‌ی شما کاملا به هم ریخته باشد، هیچ وقت در باره‌ی آن‌ها در محل کار صحبت نکنید و آن‌ها را به عنوان بهانه برای انجام ندادن کار خود یا دیر به سر کار آمدن تحویل دیگران ندهید. علت این امر این است که شما می‌خواهید به عنوان شخصی باشید که همیشه کارآمد و سخت کوش است نه شخصی که دائما با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند. به این شکل شما می‌توانید از جلب توجه‌های بی مورد به خود اجتناب کنید.

چگونه یك محیط كار خلاق برای ترویج نوآوری بسازیم:

ایجاد یك محیط خلاقانه بیش از اینكه به كاركنانتان آزادی دهد به آنها پادشاهی آزادانه می‌دهد با امید به اینكه آنها چیز ارزشمندی را كشف كنند. همانطور كه با هر سیستم دیگر، فرآیند خلاقیت نیازمند چارچوب مناسب برای كاركردن به طور موثر است كه همچنین مدیریت را قادر می‌سازد تا سودآوری نتایج را ارزیابی كنند.

حتما بخوانید: میز مدیریت لوکس

  بیش از حد به خود یا تیم خود قول ندهید:

اینکه مشتاق انجام یک کار و به پایان رساندن یک پروژه باشید بسیار عالیست اما قول ها و تعهداتی که نتوانید از عهده آنها بر بیایید را به خود یا گروه کاری خود ندهید. عدم توجه به تعهدات باعث شکست و ناامیدی می شوند.

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 17 آبان 1397 - 21:53 وبگاه

خرید مبل اداری یک کار ساده بنظر می آید ولی ما توصیه میکنیم آنرا زیاد ساده نگیرید . هر مبل اداری دارای ویژگیهای خاص خود است . ابتدا بدانید که چه نیازی دارید .آیا شما به یک مبل اداری با شکوه و با عظمت که دارای طول زیادی باشد نیاز دارید یا یک مبل اداری ظریف که اندازه کمی داشته باشد و بتوانید دریک فضای کوچک آن را جا دهید؟ رنگ مبلمان اداری چگونه باشد شاید شما در اینترنت یا فروشگاه با دیدن رنگ یک مبل اداری مجذوب آن شوید ولی باید در زمان خرید حتما دکوراسیون اداری دفتر کارتان را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که این محصول با سایر محصولات استفاده شده در اتاق همخوانی لازم را داشته باشد .وزن مبل اداری را نیز در فاکتورهای خرید خود در نظر بگیرید . مبل سبک میخواهید یا سنگین . آیا جابجایی در دفتر کار شما و کسب و کار شما تند تند اتفاق می افتد اگر اینگونه است حتما از مبل سبک اداری استفاده کنید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.