16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

دکوراسیون داخلی اسپا با استفاده از بامبو

دکوراسیون داخلی اسپا با استفاده از بامبو

 

بامبو در دکوراسیون داخلی سالن اسپا

بامبو در دکوراسیون امروزی نقش جالبی را دارد این متریال جذاب ، سبک و مدرن بوده و اکنون بیشتر برای پارتیشن بندی و زیبا سازی محیط از آن ها استفاده می شود در ابتدا این سبک دکوراسیون در اروپا اجرا شد که توجهات زیادی را به خود جلب کرد . بامبو برای تزئینات خاص در فضای داخلی نیز استفاده می شود و در دکوراسیون اداری یکی از وسایل و لوازم تزئین و زیبا سازی محیط معرفی می شود .

جالب است بدانید بامبو در فرهنگ آسیای شرقی و چین نماد خوش یمن ثروت می باشد و از آن به این دلایل استفاده می کنند.

آسپا معمولا به محلی گفته می شود که خدمات آب درمانی و ماساژ و مراقبت از پوست با آب درمانی را ارائه می دهد . در این سالن نیز می بینید که به بهترین شکل از چوب بامبو برای مبلمان اداری استفاده شده است .

بامبو به دلیل مدرن و سبک بودن و راحتی کار در سبک های دکوراسیون های اروپایی و مدرن بسیار پرطرفدار است و سبب ایجاد فضایی دلنشین و آرامش بخش می شود.

 

بامبوها در فرهنگ سنتی چین نمادی خوش یمن محسوب می شوند که خوشبختی و ثروت فراوان را به ارمغان می آورند.

بیشتر بخوانید:چرا بهتر است اداره را پارتیشن بندی کنیم؟ راهکارهایی برای استفاده بهینه از فضای اداری با پارتیشن بندی

همانطور که می بینید در این سالن آسپا چوب بامبو بسیار زیاد استفاده شده است . این سبک دکوراسیون باعث ایجاد یک پارچگی بسیار شیک و زیبا و پایداری در محیط می شود . فضای پذیرش این محیط را در مادرید اسپانیا می بینید .

بامبو ظاهر یکپارچه را به فضا بخشیده است . با قرارگیری عمودی این متریال در فضای داخلی و دکوراسیون داخلی این محیط به نظر ارتفاع را بیشتر کرده ایم و ابعاد را بزرگتر کرده ایم این موضوع باعث ایجاد حس راه رفتتن در جنگل و آرامش را درست می کند . این بامبو های عمودی در سر تا سر این فضا ها باعث بوجود آمدن تم ثابتی شده اند .

 

 

بامبو به کار رفته در طراحی داخلی  این سالن اسپا  از ویژگی ها و مصالح پر کاربرد دکوراسیون سبک پایدار می باشد.

حتما بخوانید:دکوراسیون اداری دفتر وکالت،اصول طراحی داخلی دفتر وکالت

سالن اسپا در مادرید و به صورتی مدرن در فضایی گرم با نور پس زمینه در قسمت پذیرش و دارای راهرو ها و اتاق های درمان می باشد.

 

 

بامبو ظاهر یکپارچه به فضا بخشیده و با قرارگیری عمودی در کنار هم در فضای داخلی احساس ارتفاع بلندتر و ابعاد بزرگتری ایجاد کرده و احساس راه رفتن در جنگل را در کاربران ایجاد می کند.

 

استفاده از بامبوهای عمودی در سرتاسر فضا تکرار گشته و تمی منحصر به فرد در فضا ایجاد کرده است.

سودمند برای شما :سازماندهی آسان دفتر کاربا مبلمان اداری مدرن

 

 

 

شرکت آدینا تنها "شرکت مبلمان اداری در غرب تهران"  که کار طراحی و دکوراسیون میز پذیرش را بصورت تخصصی و سفارشی برای شما مشتریان عزیز انجام می دهد.

 

لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید...

برای طراحی با کارشناسان مبلمان اداری آدینا تماس بگیرید.

                                                                    آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما

لطفا با کارشناسان ما در بخش فروش با شماره های زیر در ارتباط باشید...

   02144620089                  02144620087                02144620086               09384993620 

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.