16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

شرکت مبلمان اداری مدرن

شرکت مبلمان اداری مدرن

شرکت مبلمان اداری مدرن آدینا

میز اداری مدرن

شرکت مبلمان اداری آدینا تولید کننده انواع میز اداری می باشد. میزهای اداری تولیدی ما عبارت است از میز کارمندی ، میز کنفرانس ، میز مدیریت ، میز منشی ، میز کانتر ، میز کارشناس و میز مدیریت کنفرانس می باشد. میزهای اداری تولیدی ما با استفاده از بهترین متریال ام دی اف و چوب می باشد. شما می توانید متناسب با طراحی دکوراسیون داخلی خود میز اداری سفارشی خود را از ما بخواهید

 با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

صندلی اداری مدرن

شرکت مبلمان اداری آدینا تولید کننده انواع صندلی اداری گردون و ثابت می باشد. انواع صندلی اداری تولیدی ما عبارت است از صندلی اداری کارمندی ، کنفرانس ، صندلی مدیریت ، منشی ، صندلی انتظار . صندلی های اداری تولیدی ما با استفاده از بهترین متریال در روکش ، پایه ها و فوم های داخلی می باشد. همچنین صندلی اداری تولیدی آدینا با گارانتی عرضه می شود. تنوع رنگ و طرح را از ما بخواهید.

بیشتر بخوانید :قیمت مبلمان اداری مدرن منتج از چیست ؟

 

کتابخانه و کمد اداری مدرن

شرکت مبلمان اداری آدینا تولید کننده انواع کتابخانه , کمد و فایل اداری می باشد. این دسته از محصولات مبلمان تولیدی آدینا بیشتر بر پایه متریال ام دی اف تولید می شود و دارای تنوع و طرح های زیبا و بروزی می باشد. شما می توانید در صورت نیاز طرح خود را به صورت سفارشی از ما بخواهید. طرح های سفارشی شما برای کتابخانه اداری و … در سریعترین زمان ممکن ساخته و تحویل داده می شود.

 

مبل اداری مدرن

شرکت مبلمان اداری مدرن  آدینا تولید کننده انواع مبل اداری می باشد. انواع مبل اداری تولیدی آدینا شامل مبل اداری راحتی و مبل اداری رسمی می باشد. مبل اداری بیشتر به صورت نیم ست اداری تولید می شود که در اطاق مدیریت برای جلسات خصوصی استفاده می شود و یا اینکه در لابی شرکت و یا اتاق انتظار استفاده می شود. برای مشاهده طرح های مبل اداری آدینا به گالری عکس سایت مراجعه کنید

 

مبلمان اداری مدرن آدینا

صنعت مبلمان اداری با توجه به سلیقه مخاطبان همواره در حال تغییر در تولیدات خود است. طراحی و تولید مبلمان بر اساس سلیقه های روز جامعه ضرورتی بود که آدینا همواره بدان توجه داشته است. ما سعی کرده ایم با خلاقیت خویش و الهام گیری از بروزترین تولیدات شرکت ها و برندهای معتبر دنیا و اروپایی مبلمان های اداری مدرن را تولید نماییم. برای مشاهده محصولات ما کلیک نمایید

 

مبلمان اداری لوکس

مبلمان اداری لوکس یکی از طرح های مبلمان است که برخی افراد برای طراحی دکوراسیون اداری ، استفاده از آن را ترجیح می دهند. در طراحی مبلمان لوکس تلفیقی از هنر کلاسیک و مدرن استفاده می شود به گونه ای که خروجی کار بسیار چشمگیر و زیباست . آدینا با استفاده از طراحان خبره محصولات متنوعی در این زمینه دارد. برای مشاهده تنوع مبل اداری لوکس تولیدی ما کلیک نمایید.

 

 حتما بخوانید:ابعاد مبلمان اداری مدرن چقدر است ؟

مبلمان اداری کلاسیک

مبلمان اداری کلاسیک طرح های قدیمی است که امروزه نیز طراحی و ساخته می شود. این طرح های مبلمان بیشتر با چوب ساخته می شود. ما در آدینا سعی کرده ایم که طرح های کلاسیک خلاقانه ای را تولید نماییم. محصولات تولیدی ما در زمینه مبل اداری کلاسیک از لحاظ کیفیت و زیبایی جزو انتخاب های مشتریانمان می باشد. برای مشاهده عکس مبلمان کلاسیک آدینا کلیک نمایید.

 

مبلمان اداری | مبل اداری | آدینا

یکی از نیازهای اساسی در جامعه امروزی ضرورت چینش و دکوراسیون محیط هایی هست که در آنها حضور داریم. در جامعه امروز حضور انسان در محیط خانه و اداره بیشترین زمان را به خود اختصاص داده است. از این رو توجه به نوع دکوراسیون منازل و یا دکوراسیون اداری ضرورت دارد. در این بین با توجه به اینکه افراد در طول روز زمان بیداری بیشتری را در ادارات و شرکت ها سپری می کنند دکوراسیون اداری برای فضاهای شرکت و ادارات بسیار مهم تر است. این مساله به صورت مستقیم با کارایی کارمندان شما در ارتباط است. مبلمان اداری و اهمیت آن در فضاهای اداری مساله ای انکار ناپذیر است. دسترس پذیری ، نظم و زیبایی 3 مقوله ای که می توان با انتخاب صحیح مبلمان اداری و دکوراسیون اداری بدان دست یافت.

 

 

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 06 آبان 1397 - 12:25 وبگاه

یکی از ملزومات اداری در مبلمان اداری کمد اداری می باشد. کمد و فایل اداری نیاز هر بخش از ادارات و شرکت هاست. با توجه به موارد استفاده، کمدهای اداری طرح های مختلفی دارند. کمد اداری به دو صورت چوبی و فلزی ساخته می شود. البته این روزها سلیقه مخاطبان بیشتر بر روی فایل و کد اداری ساخته شده از ام دی اف می باشد. محصولات ما در این زمینه دارای طرح بندی بسیار زیبا و تنوع طرح زیادی می باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.