16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

صندلی اداری ارگونومیک ، و ویژگیهای صندلی اداری استاندارد

صندلی اداری ارگونومیک ، و ویژگیهای صندلی اداری استاندارد

صندلي هايي که داراي طيف وسيعي از تنظيمات باشند و طراحي آن مطابق با فرم بدن باشند و از استاندارد هاي جهاني پيروي کنيد يک صندلي خوب بشمار مي رود. اين نکته را بايد بدانيد که هر صندلي مناسب همه افراد نمي باشد. بايد در انتخاب صندلي و نوع استفاده آن دقت شود. براي مثال صندلي که براي کارمندان يک شرکت تهيه مي شود مي بايست مخصوص همان کار باشد. صندلي هاي کارمندي يک طراحي خاصي است که در استفاده هاي طولاني مدت مشکلي براي استفاده کننده ايجاد نمي کنند. صندلي هاي کارشناسي هم همانند صندلي هاي کارمندي بوده و تنها در طراحي و ديزاين تفاوت دارند. در خريد صندلي هاي اداري دقت بالايي به خرج دهيد.

فواید صندلی ارگونومیک

آیا در محل کار خود بیش از ۶ ساعت زمان صرف می کنید؟ آیا شما در پایان روز پس از ترک کار خستگی و درد (پشت، شانه ها و گردن) را در بدن خود تجربه می کنید؟ شاید شما نیاز به تغییر صندلی خود در محل کارتان دارید.

هنگامی که در شرکت کار می کنید، مجبورید وقت بیشتری را صرف نشستن در صندلی اداری کنید. نشستن در یک وضعیت برای مدت طولانی مناسب نیست زیرا تنش بیش از حد بر ستون فقرات ایجاد می‏کند. صندلی اداری ارگونومی کاملا متفاوت از صندلی سنتی دارد. این صندلی ارگونومی به طور خاص طراحی شده است و برای ارائه راحتی کامل به ساختار اصلی بدن که مستعد ابتلا به تنش و درد در هنگام کار است، تعبیه شده است.

حتما بخوانید :همه چیز در مورد مبلمان اداری 

صندلی اداری -ارگونومیک

در اینجا برخی از فواید صندلی ارگونومیک آمده است:

۱-پشتیبانی از شما:

 صندلی های سنتی ممکن است یکی از دلایلی باشند که چرا مردم در حالی که نشسته روی صندلی اداری خود هستند، وضعیت  نادرستی دارند. یک صندلی ارگونومی این مشکلات را در نظر می گیرد. ویژگی های لازم از قبیل پشتیبانی از سر و کمر بسیار مهم است. علاوه بر این، شما می توانید قد را تنظیم کنید تا پای خود را روی زمین بگذارید، زانوها را به زاویه ۹۰ درجه به کف و موازی با مفصل قرار دهید. این اصلاحات به طور خودکار بدن شما را در حالت درست قرار می دهد.

۲- راحتی:

 صندلی های ارگونومیک راحت تر از صندلی های معمولی هستند زیرا آنها کاربر پسندند. شما می توانید تمام ویژگی های خود را به تناسب نیاز خود تنظیم کنید تا استفاده ای کاملا راحت داشته باشید.

۳-مشکلات گردن را کاهش می دهد:

بدون پشتی برای گردن برای مدت طولانی در هنگام نشستن، سفتی را در ناحیه گردن و شانه خود ایجاد می کنید. این حتی می تواند منجر به عوارضی مانند اسپوندیلوز گردنی شود. صندلی های ارگونومیک دارای پایه ای هستند که از سر و گردن شما پشتیبانی می کنند. این ویژگی به خصوص برای افرادی که زمان بیشتری را صرف تماس تلفنی در محل کار می کنند، مزیت مهمی به حساب می‏آید.

بیشتر بخوانید :صندلی کارمندی راحت

صندلی اداری -مبلمان اداری آدینا

۴-این خطر ابتلا به کمر درد را کاهش می دهد:

صندلی های ارگونومیک دارای ساختاری است که از منحنی طبیعی ستون فقرات شما پشتیبانی می کند. بر خلاف صندلی های سنتی، صندلی های ارگونومیک به اندازه کافی بلند هستند تا بتوانند از پشت حمایت کنند. برخی از صندلی های ارگونومیک دارای یک تابع شیب دارند که به شما امکان می دهد تا با زاویه ای بیش از ۹۰ درجه بر روی صندلی خود بمانید.

برای مطالعه بیشتر شما :

1-مبلمان اداری ارگونومی چیست ؟

2-مبلمان اداری حرفه ای

3-ظرافتهای دکوراسیون داخلی دفتر کار

4-فروش مبلمان اداری و شش توصیه مهم درباره آن

5-مبلمان اداری کلاسیک

6-مبلمان اداری چوبی

7-مبلمان اداری سفارشی

8-مبلمان اداری خاص

9-مبلمان اداری لوکس 

10-راهنمای خرید مبلمان اداری

11-ابعاد مبلمان اداری مدرن

12-مبلمان اداری مدرن

13-اصطلاحات مبلمان اداری

14-نکاتی مهم در مورد مبلمان اداری

15-ویژگی های صندلی استاندارد اداری با رعایت نکات طبی

16-انواع مبلمان اداری

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.