16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

طراحی مبلمان اداری مدرن ، جدید و دلپسند

طراحی مبلمان اداری مدرن ، جدید و دلپسند

طراحی مدرن مبلمان 

طراحی مبلمان اداری مدرن ،باید توسط افراد متخصص حوزه دکوراسیون اداری ، و بخصوص متخصصین سبک مدرن انجام شود کسانیکه میدانند تمام عناصر در طراحی یک دفتر علاوه بر اهمیت جداگانه باید از یک یکپارچگی برخوردار بوده و در نهایت معرف سبک مدرن باشند .با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

مبلمان اداری مدرن

برای طراحی مدرن معمولا از المانهای اضافی هم بهره میبرند و همچنین فقط به بحث محصولات اداری نمیپردازند بلکه مواردی مانند دیوارهای دفتر کار ، سقف دفتر کار ، نور پردازی دفتر کار و همچنین کف دفتر کار را نیز در نظر میگیرند .خود مبحث نور پردازی در سبک مدرن یک مسئله بشدت دقیق و تخصصی است .در سال 2017مقاله ای با عنوان 15ترفند در طراحی مبلمان اداری مدرن منتشر شد که با جزئیات دقیق تفاوتهای این سبک طراحی را از سبکهای دیگر بیان میکرد در زیر بخشی از آنها را برای یادآوری مجدد مرور میکنیم .

مبلمان اداری مدرن

طراحی مدرن دکوراسیون داخلی در محیط کار و تاثیر آن در بهره وری و فراهم کردن حس آرامش امری است انکار ناپذیر. توجه ویژه به طراحی مدرن دکوراسیون داخلی، به عبارتی استفاده از اندیشه های مدرن در ساختارهای ارگونومی کاری و برای مثال چگونگی تقسیم بندی فضاها، نقش مهمی را در ساختار طراحی داخلی یک فضا دارد.

مبلمان اداری مدرن
طراحی مدرن دکوراسیون داخلی با انعطاف پذیری بالا و گوناگونی از لحاظ معیار های مدرن طراحی همچون چیدمان و آرایش بخش های مختلف می تواند کارکرد های متنوعی را داشته باشد و در این راستا مردم رضایت بیشتری را از فضا  احساس خواهد برد. برخورداری از پارتیشن های سبک و قابل حمل، نور پردازی، رنگ بندی های فضا با نیاز های موجود، گوناگونی مواد، توجه به نحوه قرار گیری و تعامل مابین قسمت های متفاوت از جمله ویژگی هایی هستند که در کنار ساختار خاص مدرنتیه که می توان برای یک طرح داخلی در نظر گرفت.

مبلمان اداری مدرن

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 06 آبان 1397 - 13:13 وبگاه

صندلی اداری ارگونومیک
در ادامه میخواهیم در مورد ویژگیهایی که یک صندلی اداری باید داشته باشد تا آن را برای استفاده مناسب نماید صحبت کنیم . یک صندلی مناسب اداری طوری باید طراحی و تولید شده باشد که چهار قسمت ستون فقرات شامل : (1-گردن،2- پشت، 3-کمر 4-دنبالچه) را بخوبی ساپورت کند.بشر به طور میانگین زماننشستن در مدت یک ساعت، به تعداد 53 بار بالاتنه خود را تکان می‌دهد که تقریبا 28 درصد این حرکات شامل تکیه دادن و چرخیدن می‌گردد.اکثر صندلی‌های اداری بخاطر بی‌حرکت بودن بخش تکیه‌گاه و همچنین قسمت نشیمن‌گاه به استفاده کننده این دسترسی را نمی‌دهند که به آسانی بالاتنه خود را در موقعیتی که دوست دارند بچرخانند.و برای رفع این مسئله فرد مجبور میشود که از پشتی صندلی فاصله بگیرد که در نهایت ساپورت پشتی صندلی را از دست خواهد داد .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.