فروش میز مدیریتی کلاسیک

فروش میز مدیریتی کلاسیک

فروش میز مدیریت کلاسیک

آدینا بعنوان فروشنده مبلمان اداری کلاسیک افتخار دارد تا با ارائه رنج وسیعی از ميز مديريتي چوبي، میز مدیریت کلاسیک ، انواع میز کار کلاسیک ، میز تحریر چوبی ،خود را بعنوان طراح ، تولید کننده و فروشنده انواع میزهای اداری کلاسیک به مشتریان معرفی نماید .ماقبل از اقدام به فروش میز مدیریتی کلاسیک از مشتریان برای کنترل کیفیت در کارخانه دعوت بعمل می آوریم .اگر قصد خرید مبلمان اداری کلاسیک را دارید با دفتر فروش مبلمان اداری مدرن  آدینا تماس بگیرید .ما نکاتی را که در زمان خرید باید رعایت کنید در هنگام فروش مبلمان اداری کلاسیک به شما یادآور خواهیم شد .

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

فروشنده مبلمان اداری کلاسیک 

فروش میز مدیریتی کلاسیک


فروش میز مدیریتی کلاسیک

 


فروش میز مدیریتی کلاسیک

 


فروشگاه مبلمان اداری کلاسیک

فروش میز مدیریتی کلاسیک


فروش میز مدیریتی کلاسیک

 


فروش میز مدیریتی کلاسیک

 


فروشنده میز مدیریت چوبی

فروش میز مدیریتی کلاسیک

 


فروش میز مدیریتی کلاسیک

 


فروش میز مدیریتی کلاسیک

 


بیشتر بخوانید :خرید میز کنفرانس اداری 


اگر میخواهید فضای کاری عالی داشته باشی این توصیه ها را اجرایی نمایید :

 

کار به عنوان منبع شادمانی:

شغل علاوه بر ارضای نیازهای روانی پایه، منشا عناصر دیگری است که بر میزان شادمانی موثر است. عناصری از قبیل احساسات مثبت، مشغولیت، معناداری، هدف‌مندی و موفقیت از جمله این موارد است. در ادامه به هریک از این عناصر خواهیم پرداخت.

آب بنوشید:


این مورد شاید کمی عجیب‌وغریب به نظر برسد، اما به شما اطمینان می‌دهم فواید نوشیدن آب از آنچه فکر می‌کنید، بیشتر است! پس همیشه یک بطری آب روی میزتان داشته باشید. حتی می‌توانید برای خودتان یک بطری مخصوص آب بخرید و آن را همیشه به‌همراه‌ داشته باشید. آب کمک می‌کند که بدن‌تان هیدراته باقی بماند، بنابراین دچار سردرد نخواهید شد پس فکرتان هم خوب کار می‌کند و می‌توانید بهتر روی کارتان تمرکز کنید. این توصیه را حتما امتحان کنید و ببینید چقدر احساس بهتری خواهید داشت.

احساسات مثبت:

احساسات بخشی جدایی ناپذیر از وجود انسان هستند. کارکنان در هنگام رفتن به محل کار، آنها را در منزل رها نمی کنند!. هرکدام از ما طیف وسیعی از احساسات مختلف مثبت و منفی را در یک روز کاری تجربه می کنیم. یافته های علمی نشان می دهد که احساسات مثبت تاثیرات بسیار مهم و چشمگیری فراتر از صرفا شادمانی در محل کار دارد. احساسات مثبت به طور بالقوه ظرفیت در ایده پردازی کارمند را افزایش دهد.احساسات مثبت می تواند گزینه های مختلفی از اقدامات و رفتارها در برابر وی قرار دهد.  احساسات مثبت همچنین اثر جبرانی و خنثی کننده بر احساسات منفی کارمندان دارد؛ احساسات منفی هم بهر حال، جزئی از کار روزانه است. مطابق با مزایای گفته شده، احساسات مثبت در کار می تواند رشد فردی و سازمانی را تسهیل کند.

لبخند بزنید:


خیلی‌ها فکر می‌کنند خندیدن از جدیت کار می‌کاهد و مناسب فضای حرفه‌ای و جدی کاری نیست، تحقیقات دانشگاه استنفورد نشان می‌دهند خنده یکی از عوامل مؤثر در افزایش بهره‌وری است. لبخند زدن و خندیدن باعث می‌شوند به‌سادگی بتوانید احساس شادمانی را تجربه کنید. مطالعاتی که در این زمینه انجام شده‌اند نشان می‌دهند لبخند چه طبیعی و واقعی باشد و چه مصنوعی و ساختگی، مغز این واکنش فیزیکی را به‌عنوان یک عکس‌العمل مثبت تلقی می‌کند و پس از آن هر فعالیتی را که انجام می‌دهید، لذت‌بخش تشخیص می‌دهد. یعنی حتی اگر واقعا خوشحال نباشید، فقط کافی است لبخند بزنید آن وقت مغز شما فکر می‌کند شاد هستید و احساس لذت می‌کند. بنابراین هنگام کار کردن اگر حتی مشغول تایپ کردن هم هستید، لبخند بزنید تا احساس بهتری داشته باشید.  

 

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 17 آبان 1397 - 21:49 وبگاه

مبل و نیم ست اداری
مبل و نیم ست اداری چیست؟ آیا نیم ست اداری همان مبل اداری است؟ به مجموعه ای از دو عدد مبل اداری تکنفره و یک عدد مبل اداری دو نفره یک نیم ست اداری گفته میشود. باید بخاطر داشته باشید که میز پذیرایی و میز عسلی که برای پذیرایی از مهمان در کنار مبل قرار میگیرند داخل مجموعه نیم ست نمیباشند و بنابراین در زمان خرید و پرسش قیمت مبل و نیم ست اداری حتما قیمت این محصولات را جداگانه بگیرید خیلی از شرکتها مبل سه نفره نیز تولید میکنند اگر شما خواهان این مبل هستید حتما با دفتر فروش ما با شماره 02144620086 تماس حاصل نمایید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.