16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

قیمت مبلمان اداری مدرن منتج از چیست ؟

قیمت مبلمان اداری مدرن منتج از چیست ؟

قیمت مبلمان اداری مدرن

قیمت مبلمان اداری مدرن ، نیز مانند همه محصولات دیگر منتج از مواد اولیه ، دستمزد ، هزینه های مستقیم و غیر مستقیم تولید میباشد و به مدرن بودن آن خیلی مربوط نمیشود. البته بعضی شرکتها بخاطر انجام طراحیهای خاص و مدرن میتوانند بدلیل خاص بودن محصولاتشان مبلغ بیشتری دریاف کنند که البته در زمانیکه در بازار بی رقیب میشوید این چیز عجیبی نخواهد بود .با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

مبلمان اداری مدرن

این موضوع به مسائل  مهمی ارتباط دارد که با دانستن آنها خریددر راستای آن در انتخاب مبلمان اداری مناسب می تواند موثر باشد. در این عصر همه ما لحظات بسیاری از روز را در محل کار خود می گذرانیم و تعداد بسیار زیادی از ما در پشت میز و روی صندلی خود نشسته ایم. بنابراین انتخاب مبلمان اداری  مناسب برای فضاها کاری بسیار مهم و ضروری است و در سلامتی جسمی و روانی  افراد مشغول به کار در محیط کاری تاثیر گذار خواهد بود.

مبلمان اداری مدرن
 
 اینجا نمیخواهیم به موضوع  اینکه چه عواملی باعث برند شدن یک محصول و یا سازمان میشود بپردازیم ، صرفنظر از اینکه یک محصول یا سازمان چگونه توانسته خود را به عنوان یک برند معتبر در زمینه مبل اداری مدرن معرفی کند ، باید اذعان کنیم که خیلی از افراد زحمت زیادی برای تحلیل بازار نمیگذارند و مستقیما به یک برند معتبر برای خرید انواع محصولات اداری ، چه سبک مدرن و یا سبک کلاسیک مراجعه میکنند . و این یعنی گرانتر خریدن . چون برند سازی هزینه های خودش را دارد . 


مبلمان اداری مدرن

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 06 آبان 1397 - 13:11 وبگاه

صندلی اداری یکتادکور
صندلی اداری یکی از اصلی ترین زیر گروه های های مبلمان اداری میباشد .به هر میزان که صندلی مورد استفاده پرسنل شما در دفترکار یا شرکت راحت و یا بعبارتی دیگر ارگونومیک باشند، اما نحوه استفاده صحیح از آن را ندانید،عواقب وحشتناکی ممکن است برای جسم شما و بخصوص در ناحیه کمر شما بدنبال داشته باشد .بشر سالیان سال با سعی و خطا توانست تا تشخیص دهد چه چیزی برای نشستن او مناسب‌تر است. بعد از آن نیز سال‌ها با مطالعه و همچنین آزمایشات مکرر توانست بفهمد که درست نشستن چگونه است.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.