16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبل اداری چستر

مبل اداری چستر

توضیحات ست مبلمان اداری چستر :

مبل اداری چستر  یکی از با کیفیت ترین محصولات اداری شرکت آدینا میباشد . این نیم ست اداری با اینکه طراحی قدیمی ای دارد ولی هنوز هم طرفداران پرو پا قرص خود را دارد . حتی در نمایش های تلویزیونی نیز میشود شدت علاقه تهیه کنندگان به این مبل اداری را از بکارگیری آن در دکور اصلی صحنه درک کرد . مبل چستر زیبایی و شکوه را با وقار و عظمت به اتاق شما می آورد و شاید هم یکی از دلایل استفاده از آن در اتاق مدیریت همین نکته باشد . 

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

 

رنگ مبل اداری چستر  :

شرکت آدینا بصورت پیش فرض رنگ مشکی را برای چرم مبل انتخابنموده است .اما مشتریان شرکت ما میتوانید با استفاده از کالیته رنگ چرم ،رنگهایی که به نظرشان همخوانی بیشتری با محل کار و دکوراسیون اداری دفترشان داردو آنجا را مکانی زیباتر مینماید را انتخاب نمایند .

زمان تحویل :

مدت زمان آماده سازی و تحویل  مبل اداری چستر  از زمان واریز پیش پرداخت و قطعی شدن سفارش بین 2الی 7روز کاری میباشد .

قیمت مبل اداری چستر :

 

قیمت ست  مبلمان کامل شامل دو عدد مبل تکنفره و یکعدد مبل دو نفره بهمراه میز پذیرایی آن مبلغ شش میلیون تومان میباشد .

قیمت مبل اداری تکنفره چستر:  هزار تومان

قیمت مبل اداری دو نفره چستر:   هزار تومان  

قیمت مبل سه نفره چستر :  صد هزار تومان  

قیمت جلو مبلی چستر:  هزار تومان

قیمت میز عسلی چستر : هزار تومان

 

محل تحویل :

محل تحویل این مبل اداری  آدرس اعلامی از سوی مشتری میباشد . هزینه حمل از کارخانه تا محل اعلامی مشتری بعهده خریدار میباشد .

گارانتی محصول :

 این محصول اداری با گارانتی دو ساله ارائه میگردد (شرایط گارانتی محصول روی کارت درج شده است )

برای خرید مبل اداری چستر  و دریافت مشاوره با بخش فروش ما با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .

توجه داشته باشید عبارت " نیم ست اداری " به مجموعه ای از دو عدد مبل تک و یک عدد مبل دو نفره اطلاق میگردد .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.