16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبلمان اداری استاندارد و ملزومات دفتری

مبلمان اداری استاندارد و ملزومات دفتری

استانداردهای مبلمان و ملزومات اداری :

یک سازمان خوب با استانداردهای سطح بالا با کار فرمایان و مشتریان خود برخود می نماید که بخش مهمی از آن را میتواند مبلمان و تجهیزات اداری شامل گردد . سازمانها باید بخش قابل توجهی از بودجه خود را برای هزینه های نصب مبلمان اداری مناسب در نظر بگیرند . این کار بهتر است که با اندیشه قبلی و با تحقیق در جهت ارتقا بهره وری و توسعه در سازمان انجام شود . مردم مجبور به پیروی از مراحل خاصی در اعطای قرارداد به نصابها در زمان حمل و تحویل مبلمان اداری میباشند . 

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

زیرا انها باید مبلمان اداری  راصحیح و با کیفیت مناسب در دفتر کار خود تحویل بگیرند و این امر بسیار مهم است زیرا هر قدر هم که یک محصول در کارخانه خوب تولید شده باشد باز هم ممکن است در زمان حمل و نقل و همچنین نصب آسیب جدی ببیند .استفاده از نصابهای حرفه ای با ابزار کاملا پیشرفته و تخصصی میتواند تضمین کند که محصولاتی که مشتری خریده است بدرستی در دفتر کار خود تحویل خواهد شد.

شرکت تجهیز دفتر یکتا با تخصیص یک گروه حرفه ای نصاب که آموزشهای لازم را جهت استفاده از ابزار حرفه ای خود دیده اند این تضمین را به مشتریان خود میدهد که کوچکترین صدمه ای در زمان حمل و نصب کالا به مبلمان  اداری مدرن  نخواهد رسید . 

  بیشتر بخوانید:دکوراسیون اداری مدرن چه تفاوتی با دکوراسیون اداری دارد؟

شرکت ها برای تخصیص استفاده از محیط اداری خود به محیطهای کوچک چند منظوره بخصوص برای دفاتر کوچک نیاز به بررسی و تحقیق در مورد نوع کسب و کار خود دارند . کسی که خدمات مبلمان اداری ارائه میدهد باید بداند که صندلی های با کیفیت خوب که پشتیبانی از کمر را برای ساعات متمادی و طولانی و راحتی پرسنل انجام میدهند کدامند ؟

و همانها را به مشتری پیشنهاد دهد کلیه صندلیهای تولید شده در مبلمان اداری آدینا از استانداردهای طراحی پیروی کرده و اصول ارگونومی در انها رعایت شده است . تمام صندلی های مبلمان اداری آدینا دارای ضمانتنامه دو ساله میباشد . همچنین کسانی که کار آنها دکوراسیون اداری است باید با توجه به آب و هوای هر منطقه مبلمان اداری مناسب را به مشتریان خود پیشنهاد نمایند . بعنوان مثال مبلمان اداری چوبی با این که بسیار زیبا و گران قیمت میباشد . برای محیطهایی که بسیار خشک هستند شاید مناسب نباشد . 

مرطوب بودن فضا و خشک بودن آن باید در زمان طراحی دکوراسیون اداری توسط دکوراتورهای حرفه ای دقیقا رعایت گردد . 

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 06 آبان 1397 - 12:53 وبگاه

قیمت مبل اداری
قیمت مبل اداری بسیار بستگی به مدل آن دارد زیرا در بعضی از مدلها از چرم لمسه استفاده شده است و در بعضی مدلها این ویژگی وجود ندارد. در بعضی از مدلها از چوب راش و رنگ پلی اورتان استفاده شده است و در بعضی از مدلها از استیل و فلز بعنوان دسته و پایه استفاده شده است. آنچه که ما به شما در شرکت تجهیز دفتر یکتا توصیه میکنیم توجه به کیفیت و راحتی مبل بدون در نظر گرفتن قیمت آن است.ابتدا ارگونومیک بودن و استاندارد بودن محصول را بررسی کنید ، بعد به زیبایی و ظاهر آن اهمیت بدهید . دوام و ماندگاری یک مبلمان اداری خیلی مهم است زیرا قیمت آن ارزان نیست که بخواهید هر شش ماه آن را عوض کنید . ما بعنوان یک شرکت معتبر در زمینه طراحی و تولید مبل اصلا به شما توصیه نمی کنیم که مبل و نیم ست اداری دست دوم خریداری کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.