16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبلمان اداری و رابطه آن با فضای کار شرکت

مبلمان اداری و رابطه آن با فضای کار شرکت

مبلمان اداری و محیط کار شرکت 

یقینا هیچ چیزی باندازه  دکوراسیون اداری تاثیر گذار بر فضای کار یک شرکت نیست .شرکت جایی است که افراد طبقه کارمند بخش عمده ای از روز خود را در آن صرف می کنند. این که آیا مدیر عامل و یا یک مدیر اجرایی ساده، آن را اجباری برای آنها در دفتر برای هشت تا ده ساعت در روز می دانند، اجتناب ناپذیر است. برای اینکه این ساعتهای طولانی تولید و بدون استرس باشد، لازم است فضایی بهره مند و سازنده با پیاده سازی دکوراسیون اداری در دفتر ایجاد شود. در این راستا، محصولات اداری می تواند نقش مهمی ایفا کند.

مبلمان اداری و رابطه آن با فضای کار شرکت

مبلمان اداری سنتی با امکانات پایین باعث ایجاد ضعف در کارکنان می شود، چون راحت نیستند، اما برعکس، اگر آنها مبلمان راحت، خوب و ممتاز و مبلمان پر زرق و برق در دفتر داشته باشند، ممکن است احساس غم و اندوه و صدم درصد تلاش خود را نشان دهند.

بیشتر بخوانید:طراحی مبلمان اداری ، استاندارد و اصول

مبل اداری مورد نیاز در محل پذیرش شایسته توجه بیشتری نسبت به آنچه که برای کارکنان وجود دارد، است. این پذیرایی است که هر بازدید کننده برای اولین بار از آن عبور می کند. اگر آن را با مبلمان اداری به خوبی تزئین شده ترکیب کنید تا آن را به اولین تاثیر خوب بر آنها ایجاد کند. باید مراقب باشید که مبلمان پذیرش راحت باشد زیرا آنها شگفت انگیز هستند. صندلی اداری راحت برای کارکنان می تواند دلیلی بر پیشبرد اهداف شرکت باشد.

مبلمان اداری و رابطه آن با فضای کار شرکت

اتاق کنفرانس جایی است که شما اغلب با بهترین دارایی های شرکت ملاقات می کنید. مسائل جدی مورد بحث قرار گرفته و تصمیمات مهم در آنجا اتخاذ می شود. بنابراین، آن را مستحق مجهز به مبلمان ادرای راحت و چشمگیر می دانیم. به همین ترتیب، اتاق کنفرانس که برای ارائه اهداف مورد استفاده قرار می گیرد، باید کاملا مجهز باشد.

حتما بخوانید:میز مدیریت لاکچری

بنابراین یک سفر سریع به فروشگاه آنلاین شما را قادر می سازد تا نگاهی به مجموعه ای از گزینه های محصولات اداری داشته باشید. شما می توانید وقت خود را صرف تحقیق و انتخاب کنید، 

برای مطالعه بیشتر شما :

1-مبلمان اداری ارگونومی چیست ؟

2-مبلمان اداری حرفه ای

3-ظرافتهای دکوراسیون داخلی دفتر کار

4-فروش مبلمان اداری و شش توصیه مهم درباره آن

5-مبلمان اداری کلاسیک

6-مبلمان اداری چوبی

7-مبلمان اداری سفارشی

8-مبلمان اداری خاص

9-مبلمان اداری لوکس 

10-راهنمای خرید مبلمان اداری

11-ابعاد مبلمان اداری مدرن

12-مبلمان اداری مدرن

13-اصطلاحات مبلمان اداری

14-نکاتی مهم در مورد مبلمان اداری

15-ویژگی های صندلی استاندارد اداری با رعایت نکات طبی

16-انواع مبلمان اداری

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.