16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبلمان اداری چستر

مبل اداری چستر

توضیحات ست مبلمان اداری چستر :

مبل اداری چستر  یکی از با کیفیت ترین محصولات اداری شرکت آدینا میباشد . این نیم ست اداری با اینکه طراحی قدیمی ای دارد ولی هنوز هم طرفداران پرو پا قرص خود را دارد . حتی در نمایش های تلویزیونی نیز میشود شدت علاقه تهیه کنندگان به این مبل اداری را از بکارگیری آن در دکور اصلی صحنه درک کرد . مبل چستر زیبایی و شکوه را با وقار و عظمت به اتاق شما می آورد و شاید هم یکی از دلایل استفاده از آن در اتاق مدیریت همین نکته باشد . 

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

 

رنگ مبل اداری چستر  :

شرکت آدینا بصورت پیش فرض رنگ مشکی را برای چرم مبل انتخابنموده است .اما مشتریان شرکت ما میتوانید با استفاده از کالیته رنگ چرم ،رنگهایی که به نظرشان همخوانی بیشتری با محل کار و دکوراسیون اداری دفترشان داردو آنجا را مکانی زیباتر مینماید را انتخاب نمایند .

زمان تحویل :

مدت زمان آماده سازی و تحویل  مبل اداری چستر  از زمان واریز پیش پرداخت و قطعی شدن سفارش بین 2الی 7روز کاری میباشد .

قیمت مبل اداری چستر :

 

قیمت ست  مبلمان کامل شامل دو عدد مبل تکنفره و یکعدد مبل دو نفره بهمراه میز پذیرایی آن مبلغ شش میلیون تومان میباشد .

قیمت مبل اداری تکنفره چستر:  هزار تومان

قیمت مبل اداری دو نفره چستر:   هزار تومان  

قیمت مبل سه نفره چستر :  صد هزار تومان  

قیمت جلو مبلی چستر:  هزار تومان

قیمت میز عسلی چستر : هزار تومان

 

محل تحویل :

محل تحویل این مبل اداری  آدرس اعلامی از سوی مشتری میباشد . هزینه حمل از کارخانه تا محل اعلامی مشتری بعهده خریدار میباشد .

گارانتی محصول :

 این محصول اداری با گارانتی دو ساله ارائه میگردد (شرایط گارانتی محصول روی کارت درج شده است )

برای خرید مبل اداری چستر  و دریافت مشاوره با بخش فروش ما با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .

توجه داشته باشید عبارت " نیم ست اداری " به مجموعه ای از دو عدد مبل تک و یک عدد مبل دو نفره اطلاق میگردد .


مبل اداری چستر
 (چستر فیلد)

این مبل را طراحان با توجه به اهمیت آن در اتاق مدیران عالی رتبه  طراحی و تولید کرده اند امروزه دیگر اهمیت مشتری  و قدر و منزلت او بر کسی پوشیده نیست و هر چقدر که برای ارباب رجوع و مشتریان خود سنگ تمام بگذارید برند و نام شرکتتان را بالا برده اید مبل اداری چستر در رسیدن به این هدف عالی شما را کمک می کند.

مبل چستر ، بهترین و شیک ترین نوع مبل برای محیط کاری و یا منزل شماست

که مخصوصا اگر رنگ چرم آن قهوه ای باشد ، محل کار شمارا فضایی لوکس کند.

این نوع مبل از خانواده مبل های اشرافی می باشد که در سراسر دنیا مورد استفاده است و  با محیط های مدرن و سنتی و کلاسیک مطابقت دارد و فضایی زیبا و دلنشین را برای شما به ارمغان می آورد.

ظاهر مبل چستر دارای دسته های بلند استوانه ای شکل می باشد و بر روی تمام بدنه ی ان دکمه هایی منظم (لمسه ) دوخته شده است که زیبایی این مبل را دو چندان کرده است و باعث شده یکی از پرفروش ترین مدل های مبل در سراسر دنیا باشد ، کاربرد این مبل در زمینه اداری و خانگی است ..

شهرت و محبوبیت این مبل بخاطر کیفیت و ظاهر لوکس آن است ، بهترین مدل های استاندارد این مبل ساخته شده از چوب و چرم اصلی می باشد که علاقه مندان خود را در زمینه مبلمان اداری و خانگی را دارا می باشد .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.