16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبلمان اداری کاترین

مبل اداری کاترین

توضیحات مبلمان اداری کاترین :

مشتریان شما لایق بهترینها هستند شما میتوانید با خرید مبل و نیم ست اداری کاترین احترام عمیق خود را به مشتریانتان ابراز نمایید این مبل اداری در گروه  مبلمان اداری مدرن جای میگیرد .زیرا در طراحی آن از المانهای طراحی سبک مدرن پیروی شده است . این محصول  اداری با داشتنفوم سرد با قابلیت فنری  با انعطاف بالا در بخش  نشیمن، راحتی وزیبایی را به دفتر کار شما هدیه می دهد . چرم استفاده شده در این محصول اداری صددرصد پلی یورتان (PU) بوده و دارای سیستم  حالت تنفسی(ضد تعرق) است و در تولید آن بحث ارگونومیک بخوبی رعایت شده است .

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

 

رنگ مبل اداری  کاترین  :

ما همواره اعتقاد داریم که نظرات مشتری باید در تولید محصولات رعایت گردد بهمین منظور با ارائه کالیته رنگ متنوع از چرم دست شما مشتریان عزیز را در انتخاب رنگ باز گذاشته ایم 

مدت زمان تحویل :

مدت زمان آماده سازی و تحویل این مبل اداری از زمان واریز پیش پرداخت و قطعی شدن سفارش بین 2الی 7روز کاری میباشد .البته رنگ مشکی 2روزه آماده میشود 

قیمت مبل اداری کاترین  :

قیمت ست مبلمان کامل شامل دو عدد مبل تکنفره و یکعدد مبل دو نفره بهمراه میز پذیرایی آن مبلغ  سه میلیون تومان میباشد

قیمت مبل اداری تکنفره کاترین  : هزار تومان  

قیمت مبل اداری دو نفره کاترین :  هزار تومان  

قیمت مبل اداری سه نفره کاترین : مبل سه نفره ندارد

قیمت جلو مبلی کاترین :  هزار تومان

گارانتی محصول :

مبل کاترین  با کارت ضمانت دو ساله ارائه میگردد (شرایط گارانتی محصول روی کارت درج شده است )

اگر قصد خرید مبلمان اداری دارید میتوانید برای خرید این مبل اداری و دریافت مشاوره با بخش فروش ما با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .

محل تحویل :

محل تحویل کلیه کالاهای تولیدی توسط شرکت آدینا ، آدرس تعیین شده توسط مشتری میباشد که در پیش فاکتور نیز قید میگردد .فقط توجه داشته باشید که هزینه حمل مبل و نیم ست اداری  از کارخانه بعهده خریدار میباشد .  

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.