16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبل و نیم ست اداری آیلین

مبلمان اداری آیلین

توضیحات مبل اداری آیلین :

 مبل و نیم ست اداری  آیلین دارای شکوه و زیبایی خاصی است  این مبل اداری که بصورت سفارشی طراحی و تولید میگردد را شما میتوانید در قالب مبل تکنفره ، مبل دو نفره و مبل سه نفره با جلو مبلی و دو عدد عسلی خریداری نمایید. این مبل اداری از چرم ضد تعریق بهره میبرد و همچنین در ساخت آن از فوم سرد استفاده شده است . کلیه اصول طراحی ارگونومی و استانداردهایی که باید یک مبل اداری داشته باشد در این محصول استفاده شده است . 
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

رنگ مبل اداری  آیلین:

مبل اداری آیلین در رنگهای متنوع تولید میشود ما از  اهمیت رنگ برای مشتریانمان آگاه هستیم و بهمین دلیل دست آنها را در انتخاب رنگ باز گذاشته ایم شما میتوانید با مراجعه به کالیته رنگ چرم ما بهترین انتخاب رنگ برای چرم را متناسب با دکوراسیون دفتر کار خود داشته باشید 

مدت زمان تحویل:

مدت زمان آماده سازی مبل آیلین با توجه به رنگ انتخابی شما و موجودی انبار بین 1 الی 7روز کاری میباشد . معمولا رنگ مشکی در انبار موجود است . 

قیمت مبل اداری آیلین  :

قیمت ست  مبلمان کامل آیلین شامل دو عدد مبل تکنفره و یکعدد مبل دو نفره بهمراه یکعدد میز پذیرایی و دو عدد میز عسلی  آن مبلغ  چهار میلیون و سیصد و هفتاد هزارتومان میباشد

قیمت مبل اداری تکنفره آیلین   :       هزار تومان  

قیمت مبل اداری دو نفره آیلین :        هزار تومان  

قیمت مبل اداری سه نفره آیلین :      هزار تومان

قیمت جلو مبلی آیلین :                     هزار تومان

قیمت میز عسلی آیلین :                  هزار تومان

گارانتی محصول :

مبل اداری آیلین نیز مانند تمام محصولات تولید شده توسط شرکت آدینا بهمراه کارت گارانتی دو ساله به مشتری  ارائه میگردد (شرایط گارانتی محصول روی کارت درج شده است )

برای خرید مبل اداری  آیلین و دریافت مشاوره با بخش فروش ما با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .

محل تحویل :

محل تحویل این مبل اداری توسط مشتری تعیین میگردد و شرکت آدینا موظف به تحویل دادن کامل و سالم سفارشات در محل مشتری میباشد . فقط هزینه حمل از درب کارخانه تا محل مشتری بعهده خریدار محترم میباشد . 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.