16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبل و نیم ست اداری جلیس

مبل اداری جلیس 
نیم ست اداری
جلیس یکی  از مقرون به صرفه ترین نیم ست های اداری است که مانند سایر کارها با چرم ترک روکش شده که باعث تعریق نمی شود و بسیار آسان تمیز می شود.مبل اداری جلیس بسیار  شیک و پر ابهت میباشد . بااین نیم ست اداری میتوانید راحتی را برای مشتریانتان به ارمغان بیاورید . 

{مبل تکنفره جلیس    هزار تومان}
{مبل دو نفره جلیس      هزارتومان}
{سه نفره ندارد }
{نیم ست کامل جلیس   تومان}
مدت زمان تحویل این کالا از زمان نهایی شدن سفارش بین 2 الی 7 روز کاری خواهد بود . محل تحویل دفتر مشتری میباشد . فقط توجه داشته باشید که هزینه های حمل بعهده خریدار میباشد . 
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.