16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبل و نیم ست اداری دنیز

مبلمان اداری دنیز

توضیحات مبل اداری دنیز  :

مبل و نیم ست اداری دنیز با دسته های آرک دارو بسیار زیبای چرمی خود بسیار چشم نواز و تاثیر گذار است . چرم استفاده شده در این مبل اداری  از نوع چرم های ضد تعریق یا وی 2میباشد . جنس پایه های این مبل اداری کلاسیک از چوب بوده که بعد از رنگ آمیزی با پلی استر دارای درخشش و براقی خاصی میگردد .و شما با یک دستمال کشیدن میتوانید مجددا آنرا براق و تمیز نمایید این محصول اداری بسیار با کیفیت و با دوام میباشد .
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

رنگ مبل اداری دنیز:

  کالیته رنگ شرکت آدینا برای مبل اداری  در بخش چرم دارای تنوع بسیاری میباشد  و مشتریان  میتوانید حداقل ده نمونه رنگ از طیف تیره به روشن را انتخابکنند . رنگهایی نظیر سبز ، آبی ،فیروزه ای و قرمز نیز در بین کالیته چرم مبلمان آدینا مشاهده میگردند انتخاب با شماست .ما به سلیقه شما احترام میگذاریم .

مدت زمان تحویل :

مدت زمان آماده سازی و تحویل مبل اداری دنیز  از زمان  قطعی شدن سفارش بین 2الی 7روز کاری میباشد .معمولا رنگ مشکی در انبار موجود میباشد و یکروزه تحویل میشود 

قیمت مبل اداری دنیز  :

قیمت ست  مبلمان کامل دنیز شامل دو عدد مبل تکنفره و یکعدد مبل دو نفره بهمراه یکعدد میز پذیرایی و دو عدد میز عسلی  آن مبلغ  شش میلیون و پانصد هزار تومان میباشد .

قیمت مبل اداری تکنفره دنیز   هزار تومان   

قیمت مبل اداری دو نفره دنیز:   هزار تومان  

قیمت مبل اداری سه نفره دنیز : هزار تومان

قیمت جلو مبلی دنیز:  هزار تومان

قیمت میز عسلی دنیز  : هزار تومان

گارانتی محصول :

مبل اداری دنیز با گارانتی دو ساله ارائه میگردد (شرایط گارانتی محصول روی کارت درج شده است )

شما مشتری محترم که قصد خرید مبل اداری دنیز را دارید میتوانید برای دریافت مشاوره با بخش فروش ما با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .

محل تحویل :

 محل تحویل کالا محل تعیین شده توسط مشتری میباشد . هزینه حمل از دری کارخانه تا محل دفتر مشتری بعهده خریدار میباشد . 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.