16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبل و نیم ست اداری رمانس

مبلمان اداری رمانس

توضیحات ست مبل اداری رمانس  :

مبل اداری رمانس دارای طرحی رمانتیک و شیک است . این نیم ست چرمی چشم نواز در قسمت  دسته ها  و پایه ها بسیار با ظرافت و خاص طراحی و تولید میشود  . چرم آن در قسمت تکیه گاه بصورت منظم  در خطهای عمودی تقسیم بندی شده تا جلوه نشیمن زیباتری داشته باشد .آدینا همواره سعی میکند که در استفاده از چرم و چوب و فوم از بهترین مواد اولیه موجود در بازار استفاده نماید.
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

رنگ مبل اداری رمانس  :

این مبل اداری در بیش از ده نوع رنگ به مشتریان ارائه میگردد.مشتریان ما میتوانند با مراجعه به کالیته رنگ چرم  رنگ مورد نظر خود را انتخاب نموده  و مبل اداری شیک خود را سفارش دهید .

زمان تحویل :

مدت زمان آماده سازی و تحویل مبل اداری رمانس از زمان واریز پیش پرداخت و قطعی شدن سفارش بین 2الی 7روز کاری میباشد .

قیمت مبل اداری رمانس :

قیمت ست مبلمان کامل شامل دو عدد مبل تکنفره و یکعدد مبل دو نفره بهمراه میز پذیرایی آن مبلغ پنج میلیون و شصت هزار تومان میباشد .

قیمت مبل اداری تکنفره رمانس : هزار تومان

قیمت مبل اداری دو نفره رمانس:  هزار تومان  

قیمت مبل سه نفره رمانس : سه نفره ندارد

قیمت جلو مبلی رمانس:  هزار تومان

قیمت میز عسلی دنیز  : هزار تومان

محل تحویل :

محل تحویل کلیه کالاها در دفتر کار مشتری و یا محلی که ایشان تعیین می نماید میباشد . هزینه حمل از کارخانه تا محل مورد نظر بعهده مشتری میباشد .

گارانتی محصول :

 این محصول اداری با گارانتی دو ساله ارائه میگردد (شرایط گارانتی محصول روی کارت درج شده است )
برای خرید مبل اداری رمانس و دریافت مشاوره با بخش فروش ما با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .
توجه داشته باشید عبارت " نیم ست اداری " به مجموعه ای از دو عدد مبل تک و یک عدد مبل دو نفره اطلاق میگردد .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.