16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبل و نیم ست اداری سودا

 مبل اداری سودا

توضیحات ست مبلمان اداری سودا  :

اگر به این نتیجه رسیده اید که با خرید یک مبل اداری میتوانید اتاق انتظارتان را زیباتر کنید ما نیم ست اداری سودا را به شما پیشنهاد می دهیم . این مبل و نیم ست اداری با طراحی شگفت انگیز و زیبای خود میتواند تحسین مراجعه کنندگان را برانگیزاند . مبل سودا با چرم درجه یک تولید میگردد و از فوم سرد برای نشیمن استفاده میگردد .چوبهای بکار برده شده در دسته و پایه این محصول زیبا از جنس چوب راش بوده که بارنگ پلی استر پوشش داده شده اند .
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

رنگ مبل اداری سودا :

مبل سودا دارای تنوع رنگ در چرم میباشد شما میتوانید رنگ مورد نظر خود را از کالیته رنگ ما انتخاب نمایید تا ما در اسرع وقت مبل شما را با چرم دلخواهتان تحویل دهیم .

زمان تحویل :

زمان تحویل این مبل زیبا از لحظه واریز پیش پرداخت با توجه به موجودی انبار بین 2الی 7روز کاری میباشد.

قیمت مبل اداری سودا:

قیمت ست  مبلمان کامل شامل دو عدد مبل تکنفره و یکعدد مبل دو نفره بهمراه میز پذیرایی آن مبلغ چهار میلیون و نهصدو هشتاد هزار تومان میباشد

قیمت مبل اداری تکنفره سودا :             هزار تومان

قیمت مبل اداری دو نفره  سودا :          هزار تومان

قیمت مبل سه نفره سودا :                   هزار تومان

قیمت جلو مبلی سودا:                         هزار تومان

قیمت میز عسلی سودا :                      هزار تومان

 

محل تحویل :

محل تحویل کالا درب کارخانه میباشد . البته با هماهنگی با مشتری کالا به آدرس مشتری ارسال خواهد شد فقط این نکته را بخاطر داشته باشید که هزینه ارسال بعهده خریدار میباشد

گارانتی محصول :

 این محصول اداری با گارانتی دو ساله ارائه میگردد (شرایط گارانتی محصول روی کارت درج شده است )
برای خرید مبل اداری سودا و دریافت مشاوره با بخش فروش ما با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .
توجه داشته باشید عبارت " نیم ست اداری " به مجموعه ای از دو عدد مبل تک و یک عدد مبل دو نفره اطلاق میگردد .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.