16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبل و نیم ست اداری فرانسوی

مبل اداری فرانسوی

توضیحات ست مبلمان اداری فرانسوی  :

مبل اداری فرانسوی انگار برای افرادی  طراحی شده که درجستجوی  سادگی و آرامش در کناریکدیگر هستند . این مبل و نیم ست اداری با چوب ،چرم و فلز تولید میگردد و همین مسئله باعث زیبایی چشم گیر و منحصر بفرد آن شده است .متخصصان واحد طراحی شرکت آدینا در طراحی این مبل اداری تمام  اصولارگونومی بدن انسان و استاندارد طراحی مبل را بدرستی  رعایت کرده اند .
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

رنگ مبل اداری فرانسوی :

 نه فقط در مورد رنگ مبل فرانسوی  بلکه در مورد  همه مبل های اداری تولید شده توسط شرکت آدینا ، مشتریان دستشان در انتخاب رنگ باز است .شما میتوانید با مراجعه به کالیته چرمهای ما که بیش از چند نوع رنگ را پوشش می دهد ، رنگ دلخواه خود را  متناسب با دکوراسیون دفتر کار خود انتخاب نمایید .

زمان تحویل :

مدت زمان آماده سازی و تحویل این مبل اداری از زمان واریز پیش پرداخت و قطعی شدن سفارش بین 2الی 7روز کاری میباشد .

قیمت مبل اداری فرانسوی :

قیمت ست مبلمان کامل شامل دو عدد مبل تکنفره و یکعدد مبل دو نفره بهمراه میز پذیرایی آن مبلغ چهار میلیون و هفتصد هزار تومان میباشد .

قیمت مبل اداری تکنفره فرانسوی:               هزار تومان

قیمت مبل اداری دو نفره فرانسوی:                هزار تومان  

قیمت مبل سه نفره فرانسوی :                      هزار تومان   

قیمت جلو مبلی فرانسوی:                             هزار تومان

قیمت میز عسلی فرانسوی  :                       هزار تومان

محل تحویل :

شما فقط در زمان ثبت سفارش آدرس دفتر کار خود را اعلام نمایید تا پرسنل ما بعد از آماده شدن مبل اداری  را در دفتر کار شما بدستتان برسانند . هزینه حمل از کارخانه تا دفتر مشتری بعهده خریدار میباشد .

گارانتی محصول :

 مبل اداری فرانسوی با گارانتی دو ساله به مشتریان ارائه  میگردد (شرایط گارانتی محصول روی کارت درج شده است )

اگر برای خریدمبل اداری فرانسوی مصمم هستید میتوانید برای دریافت مشاوره با بخش فروش ما با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .

توجه داشته باشید عبارت " نیم ست اداری " به مجموعه ای از دو عدد مبل تک و یک عدد مبل دو نفره اطلاق میگردد .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.