16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبل و نیم ست اداری لویی

مبل اداری لویی

توضیحات ست مبلمان اداری لویی :

مبل اداری لویی برای کسب و کارهایی طراحی شده که ارباب رجوع مهم و با اهمیت دارند و یا بعبارتی مشتریان آنها،کارفرمایان اصلی آنها هستند چون  راحتی و آسایش از اختصاصی ترین ویژگیهای این نیم ست اداری شیک و با کیفیت میباشد.شرکت آدینا به افرادی که  خواهان  کسب رضایت مشتریان خود بصورت واقعی هستند توصیه اکید میکند که حتما از مبل لویی در بخش دفتر مدیریت  ولابی و بخش انتظار مشتریان و مراجعین  استفاده نمایید .

رنگ مبل اداری لویی :
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

 مبل اداری لویی در رنگ های  مشکی ، قهوه ای ، آبی ، سفید، قرمز ، سبز ، فیروزه ای و....  تولید میشود البته رنگهای دیگری نیز در کالیته چرم ما وجود دارند که میتوانید آنها را ببینید و انتخاب کنید مشتریان ما  با این تنوع رنگ دیگر نباید نگران دکوراسیون فضای اداری  خود باشند .  

زمان تحویل :

مدت زمان آماده سازی و تحویل مبل اداری لویی از زمان واریز پیش پرداخت و قطعی شدن سفارش بین 2الی 7روز کاری میباشد .

قیمت مبل اداری لویی :

قیمت ست مبلمان کامل شامل دو عدد مبل تکنفره و یکعدد مبل دو نفره بهمراه میز پذیرایی آن مبلغ پنج میلیون و شصت هزار تومان میباشد .

قیمت مبل اداری تکنفره لویی:      هزار تومان

قیمت مبل اداری دو نفره لویی:      هزار تومان  

قیمت مبل سه نفره لویی :              هزار تومان  

قیمت جلو مبلی لویی:               هزار تومان

قیمت میز عسلی لویی :600هزار تومان

محل تحویل :

کافیست تا شما بعنوان مشتری فقط در زمان ثبت سفارش آدرس دفتر کار خود را اعلام نمایید تا پرسنل تحویل ما بعد از تولید محصول را در دفتر کارتان بدست شما برسانند . هزینه حمل از کارخانه تا دفتر مشتری بعهده خریدار میباشد .

گارانتی محصول :

 این محصول اداری با گارانتی دو ساله ارائه میگردد (شرایط گارانتی محصول روی کارت درج شده است )

برای خرید مبل اداری لویی و دریافت مشاوره با بخش فروش ما با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .

توجه داشته باشید عبارت " نیم ست اداری " به مجموعه ای از دو عدد مبل تک و یک عدد مبل دو نفره اطلاق میگردد .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.