16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبل و نیم ست اداری مالزی

مبلمان اداری مالزی

توضیحات مبل اداری مالزی :

مبل اداری مالزی ویژه افرادی میباشد که نه تنها خواهان  آرامش پرسنل و مشتریان هستند بلکه به لوکس و شیک بودن دفتر کارشان نیز اهمیت خاصی میدهند و همواره بدنبال این هستند که دارای یک برند لاکچری معتبر باشند . این مبل و نیم ست اداری شیک  دارای قیمت بصرفه و اقتصادی میباشد . ما بعنوان فروشنده مبلمان و لوازم اداری همیشه  به افرادی که در جستجوی ترکیب چرم و فلز هستند و با ان حس خوبی را تجربه میکنند مبل مالزی را توصیه میکنیم .
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

رنگ مبل اداری مالزی:

  رنگ در آدینا  همیشه وابسته به سلیقه مشتری بوده است زیرا ما ادعا میکنیم که مبلمان اداری سفارشی میسازیم .مبل اداری که شما انتخاب میکنید باید با دکوراسیون فضای اداری  شما همخوانی  داشته باشد .برای ما نظر مشتری اولویت دارد و بهمین دلیل کالیته رنگ متنوعی را برای این مبل اداری در بخش چرم در نظر گرفته ایم .


مدت زمان تحویل :


مدت زمان آماده سازی و تحویل  مبل اداری مالزی از زمان واریز پیش پرداخت و قطعی شدن سفارش بین 2الی 7روز کاری میباشد .

قیمت مبل اداری مالزی :

قیمت ست  مبلمان کامل مالزی شامل دو عدد مبل تکنفره و یکعدد مبل دو نفره بهمراه یکعدد میز پذیرایی و دو عدد میز عسلی  آن مبلغ  پنج میلیون و سیصد هزار تومان میباشد

قیمت مبل اداری تک نفره مالزی :  هزار تومان   

قیمت مبل اداری دو نفره مالزی: هزار تومان  

قیمت مبل اداری سه نفره مالزی :  تومان

قیمت جلو مبلی مالزی:  هزار تومان

قیمت میز عسلی مالزی  :600هزار تومان

گارانتی محصول :

مبل اداری مالزی دارای دو سال گارنتی بوده و یک عمر خدمات پس ازفروش .

اگر تمایل به  خرید مبل اداری مالزی دارید بهتر است برای دریافت مشاوره با بخش فروش ما با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .

محل تحویل :

محل تحویل این محصول آدرس دفتر مشتری میباشد  . ولی توجه داشته باشید که هزینه حمل بار از کارخانه تا محل مشتری با ایشان توافق خواهد شد . 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.