16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبل و نیم ست اداری پرنس

مبل اداری پرنس

توضیحات مبلمان اداری پرنس :

مبل اداری پرنس در زمره مبلهای حجیم ولی بسیار راحت و آرامش بخش قرار میگیرد بعبارت دیگر این مبل اداری  در زمره مبل های اداری راحتی قرار دارد با نشستن بر روی این محصول اداری براحتی میتوانید به این واقعیت پی ببرید . شما  با قرار دادن  مبل پرنس در دفتر کار خود ،زیبایی و نشاط را به دکوراسیون اداری دفتر خودهدیه خواهید داد . این محصول اداری دارای پایه های ظریف چوبی بوده وهمچنین  چرم ضد تعریق با رنگ های متنوع آن را بسیار لوکس جلوه میدهد  .
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

رنگ مبل اداری  پرنس :

 مبل اداری پرنس با ترکیبی از چوب  که رنگ پلی اورتان یا نیم پلی استر میخورد که با یک دستمال کشیدن غبار از روی آن زدوده میشود و بسیار براق میشود و همچنین رنگ چرم روشن بسیار شیک و لاکچری بنظر میرسد  . با توجه به بزرگ بودن ابعاد  این مبل چرمی توصیه  ما استفاده از این مبل در دفاتر بزرگ است .ما برای تولید این مبل با رنگ چرم دلخواه شما مشکلی نداریم .

مدت زمان تحویل :

این مبل معمولا پر کار است ولی ما این محصول اداری را نیز مانند سایر مبل های اداری بین 2الی 7 روز کاری بدست مشتری میرسانیم . 


قیمت مبل اداری پرنس :ست  مبلمان کامل پرنس شامل دو عدد مبل تکنفره و یکعدد مبل دو نفره بهمراه یکعدد میز پذیرایی و دو عدد میز عسلی  آن مبلغ  چهار میلیون و نهصد و هشتاد هزار تومان میباشد

قیمت مبل اداری تکنفره پرنس  :           هزار تومان  

قیمت مبل اداری دو نفره پرنس :          هزار تومان  

قیمت مبل اداری سه نفره پرنس :             تومان

قیمت جلو مبلی پرنس:                      هزار تومان

قیمت میز عسلی پرنس  :                 هزار تومان

گارانتی محصول :

مبل و نیم ست اداری پرنس با کارت گارانتی 24ماهه ارائه میگردد (شرایط گارانتی محصول روی کارت درج شده است )

برای خرید این مبل اداری و دریافت مشاوره با بخش فروش ما با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .

محل تحویل :

محل تحویل کالا ،دفتر مشتری و یا هر محلی که مشتری بخواهد میباشد و شرکت آدینا موظف به تحویل سالم و کامل محصولات میباشد . بخاطر داشته باشید هزینه حمل بعهده خریدار محترم است . 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.