16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبل و نیم ست اداری کلاسیک

 مبل اداری کلاسیک

توضیحات ست مبلمان اداری کلاسیک  :

مبل اداری کلاسیک ظاهری بسیار ساده و آرام بخش دارد و طرح پشتی ساده آن  بسیار نرم و راحت میباشد و یک حس آرام بخش و راحتی را به مصرف کننده  القا می نماید، البته این مبل اداری را میتئوانید در قالب تک نفره، دو نفره یا براساس نیاز کسب و کار خود مبل سه نفره آن را در همین مدل و کیفیت عالی خریدارای  نمایید. با خرید یک دست کامل این مبل اداری دیزاین محل کار خود را زیباتر کنید. این مبل اداری دارای ماندگاری و کیفیتی ممتاز است.
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

رنگ مبل اداری کلاسیک :

مبل کلاسیک را میتوانید با 16 رنگ متفاوت چرم که در کالیته چرم ما ارائه شده است سفارش دهید . کافیست بررسی کنید و ببینید که کدام رنگ به اتاق کار شما زیبایی بیشتری میبخشد .

زمان تحویل :

زمان تحویل مبل کلاسیک با توجه به موجودی انبار میتواند از لحظه واریز پیش پرداخت بین 2الی 7روز کاری میباشد.

قیمت مبل اداری کلاسیک:

قیمت ست مبلمان کامل شامل دو عدد مبل تکنفره و یکعدد مبل دو نفره بهمراه میز پذیرایی آن مبلغ چهارمیلیون  و هفتصد هزار  تومان میباشد

قیمت مبل اداری تکنفره کلاسیک :        هزار تومان

قیمت مبل اداری دو نفره  کلاسیک:        هزار تومان

قیمت مبل سه نفره کلاسیک :                هزار تومان

قیمت جلو مبلی کلاسیک:                       هزار تومان

قیمت میز عسلی کلاسیک :                 هزار تومان

 
محل تحویل :

محل تحویل نیم ست اداری کلاسیک آدرسی است که مشتری اعلام میکند . فقط توجه داشته باشید که هزینه حمل و نقل از درب کارخانه تا دفتر مشتری بعهده خریدار محترم میباشد .  

گارانتی محصول :

 این محصول اداری با گارانتی دو ساله ارائه میگردد (شرایط گارانتی محصول روی کارت درج شده است )
برای خرید مبل اداری کلاسیک  و دریافت مشاوره با بخش فروش ما با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .
توجه داشته باشید عبارت " نیم ست اداری " به مجموعه ای از دو عدد مبل تک و یک عدد مبل دو نفره اطلاق میگردد .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.