16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبل و نیم ست اداری کوئین چوبی

مبل اداری کوئین چوبی

توضیحات ست مبلمان اداری کوئین چوبی :

مبل اداری کوئین چوبی شاهکاری در طراحی و تولید نیم ست اداری میباشد و محصولی است که شرکت آدینا همواره از تولید آن به خود میبالد . این محصول دقیقا مصداق ضرب المثل "آنچه خوبان همه دارند تو یک جا داری" میباشد . دوام ، کیفیت، چشم نوازی، آرامش ،زیبایی و قیمت مناسب فقط بخشی از ویژگیهای این مبل اداری لوکس و شیک میباشد . در تولید این محصول از بهترین نوع چرم که ضد تعریق میباشد استفاده شده است و چوب بکار رفته در دسته ها و پایه ها نیز از جنس چوب راش میباشد که بارنگ پلی اورتان پوشش داده میشود .پایه های این محصول خراطی شده و بسیار خوش فرم میباشند .
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

رنگ مبل اداری کوئین چوبی   :

نگران همخوانی رنگ مبل اداری کویین با دکوراسیون اداری دفتر کار خود نباشید .شرکت آدینا همواره دست مشتریان خود را در انتهخاب باز گذاشته است شما میتوانید با استفاده از کالیته رنگ چرم ما به 16 نوع رنگ متفاوت دسترسی داشته باشید . "شعار ما آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شماست "

زمان تحویل :

ما متعهدیم که این مبل سوپر لوکس را با توجه به موجودی انبار و نوع رنگی که شما انتخاب میکنید بین 2 الی 7 روز کاری از لحظه واریز پیش پرداخت تحویل دهیم

قیمت مبل اداری کوئین چوبی  :

قیمت ست مبلمان کامل شامل دو عدد مبل تکنفره و یکعدد مبل دو نفره بهمراه میز پذیرایی آن مبلغ شش میلیون و چهارصد و پنجاه هزار تومان میباشد

قیمت مبل اداری تکنفره کویین چوبی :         هزار تومان

قیمت مبل اداری دو نفره کوئین چوبی :       هزار تومان

قیمت مبل سه نفره کوئین چوبی :               هزار تومان

قیمت جلو مبلی کوئین چوبی:                     هزار تومان

قیمت میز عسلی کوئین چوبی :                 هزار تومان

 
محل تحویل :
محل تحویل این مبل اداری ، محل تعیین شده در فاکتور فروش توسط مشتری میباشد . لطفا به این نکته توجه داشته باشید که هزینه حمل از درب کارخانه تا محل مشتری بعهده خود شماست و مستقیما توسط شما به باربری پرداخت خواهد شد .
گارانتی محصول :
 این محصول اداری با گارانتی دو ساله ارائه میگردد (شرایط گارانتی محصول روی کارت درج شده است )
برای خرید مبل اداری کوئین چوبی و دریافت مشاوره با بخش فروش ما با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .
توجه داشته باشید عبارت " نیم ست اداری " به مجموعه ای از دو عدد مبل تک و یک عدد مبل دو نفره اطلاق میگردد .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.