16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبل و نیم ست اداری کوئین

مبلمان اداری کوئین

توضیحات مبل اداری کویین :مبل  اداری کوئین در مجموعه مبل لوکس اداری قرار میگیرد و طبقه بندی میشود زیرا این مبل و نیم ست اداری با برخورداری از  لمسه کاری در روی چرم علاوه بر انتقال حس آسایش  ، زیبایی فوق العاده ای نیز دارد اگر میخواهید با کارهای اداری لاکچری مشتریانتان را غافلگیر نمایید این مبل اداری پیشنهاد بسیار خوبی است زیرا  میتواند محیطکار شما را بسیار لوکس و لاکچری در نظر  مشتریان ارائه دهد لازم بذکر است که پایه های چوبی این مبل از جنس چوب راش بوده که با رنگ پلی استر پوشش داده شده است.
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


رنگ مبل اداری کوئین :این مبل اداری را شما میتوانید با رنگ دلخواه خود که در کالیته چرم ما موجود است سفارش دهید . البته رنگ چوب پایه و دسته ها را نیز میتوانید مطابق سلیقه خودتان و همسان با دکوراسیون دفتر کار خود تغییر دهید 

زمان تحویل :

مدت زمان آماده سازی مبل کویین  از زمان واریز پیش پرداخت و قطعی شدن سفارش بین 2الی 7روز کاری میباشد .رنگ مشکی در صورت موجود بودن در انبار یک روزه نیز تحویل داده میشود 

قیمت مبل اداری کویین   :

قیمت ست  مبلمان کامل کویین شامل دو عدد مبل تکنفره و یکعدد مبل دو نفره بهمراه یکعدد میز پذیرایی و دو عدد میز عسلی  آن مبلغ  چهار میلیون و نهصد و هشتاد هزار تومان میباشد.

قیمت مبل اداری تکنفره کویین : هزار تومان   

قیمت مبل اداری دو نفره کویین :  هزار تومان  

قیمت مبل اداری سه نفره کویین :  هزار تومان

قیمت جلو مبلی کویین:  هزار تومان

قیمت میز عسلی کویین  : هزار تومان

گارانتی محصول :

مبل اداری کویین دارای ضمانتنامه دو ساله  میباشد  (شرایط گارانتی محصول روی کارت درج شده است )

اگر قصد خرید مبل اداری کویین را دارید بهتر است برای دریافت مشاوره با بخش فروش ما با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .

محل تحویل :

محل تحویل ادرس دفتر مشتری میباشد  . بیاد داشته باشید که هزینه حمل بار از کارخانه تا محل مشتری با ایشان توافق خواهد شد . 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.