محیط اداری و اجرای دکوراسیون مینیمال

محیط اداری و اجرای دکوراسیون مینیمال

 

محیط اداری و اجرای دکوراسیون مینیمال:

شرکت های خصوصی و به ویژه شرکتهای معتبر همواره تلاش دارند علاوه بر بالا بردن کیفیت خروجی فرایندهای خود نمای چشمیر گیر و زیبایی را نیز در برابر دیدگان هم کارمندان و هم کارفرمایان خود قرار دهد. از همین جهت با شرکتهای طراحی دکوراسیون داخلی و اداری نظیر شرکت مبلمان اداری آدینا ارتباط نزدیک برقرار میکنند تا بتوانند از آخرین شیوه های طراحی و ایده های دکوراسیون اداری  اطلاع پیدا کرده و خود را همواره به روز نگه دارند.در تمام ادارات و محیطهای کاری متداول است که اتاقها با معیار بهینه بودن نسبت به امکانات افراد چیدمان و دکوراسیون شود و این موضوع باعث شده تا زیبایی عمدتا فدای مواردی نظیر هزینه و بودجه و همچنین عدم وجود سلیقه افراد در چیدمان گردد. اما در شرکتهایی که ذکر شد و دفاتر آنها بر مبنای اصول و روان شناسی زیبایی شناختی و همچنین توجه به راحتی کارمندان اجرا میشود، معمولا سبک مینیمال به دلیل کم کردن حواشی و زوائد موجود در محیط کار حس بهتری برای آنها به ارمغان خواهد آورد.

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

 

زیرا زمانی که افراد احساس بزرگی در فضا و آزادی عمل داشته باشند حس مثبتی را تجربه خواهند کرد، البته از نکات و خصوصیات سبک دکوراسیون مینیمال در محیط های اداری میتوان به چیدمان اتاقهای کنفرانس همچنین لابی ها و اتاقهای انتظار و استراحتگاه ها و همینطور بخش انتظار عمومی توجه خاصی داشت.اما اتاق شخصی کارمندان و حتی در مواردی دیده شده اتاق روسا از دید طراح غافل مانده و بدون انجام هر گونه دکوراسیونی چیدمان میگردد ، شما با انجام چند نکته ساده میتوانید اتاق کار خود را به سبک مینیمالیستها چیدمان نمایید، اگر تنها در یک اتاق کار میکنید سعی کنید لوازم خود را کاملا از دید خارج کنید، لباسهای تان را بر روی آویزهای مخفی پشت درب کمد خود قرار دهید ، فایلها و زونکهای خود را با دسته بندی منظم بچینید و از کمدهای مخصوص این کار کمک بگیرید.

 

بیشتر بخوانید:انتخاب مبلمان اداری مدرن، فوت و فنهای اصلی

میز اداری خود را در کنار کمد یا زیر پنجره قرار ندهید تا نمای کلی اتاق بهم نخورد. بهتر است اتاق را با کمترین وسایل ضروری پر کنید و وسایل غیر ضروری را در باکسهای کمدها نگهداری کنید، البته این به شرطی است که فضای اتاق شما کوچک باشد البته اتاق شما به اندازه کافی بزرگ است نیاز به رعایت جزییاتی به این حد نمیباشد.اگر در یک اتاق چند نفر کار میکنند سعی کنید میزها را در یک راستا قراردهید تا به یک نظم کلی دست پیدا کنید، اگر اتاق شما خیلی کوچک است بهتر است حتی میزها را به نوعی به دیوار وصل کنید یعنی مونیتورها به سمت محل بازدید مشتری باشد.

سعی کنید راهرو ایجاد کنید و لوازم سرراهی را از راهرو جمع آوری کنید، کمدهای موجود در اتاق را قرنیه بچنید و همچنین سعی کنید روی میزها را مرتب نگه داشته و کف اتاق را همواره تمیز و عاری از هر گونه آلودگی نگهداری کنید ، از آنجاییکه محیط اداری قوانین مخصوص به خود را دارد بهتر است هر تغییری نقشه های تغییرات خود را داشته باشد و همچنین تمام همکاران در ارائه نظر در مورد تغییرات آزاد باشند ، ایجاد دکوراسیون مبلمان اداری  به سبک مینیمال در فضای اداری اسمش ساده است اما کار چندان ساده ای هم نیست زیر ا به شدت شما با کمبود فضا مواجه هستید اما اگر کمی زمان صرف کنید و همچنین از قابلیتهاو خلاقیتهای خود استفاده کنید مطمئنا اگر باسلیقه باشید تغییرات بسیار قابل توجهی حاصل خواهد شد.

برای اتاق مدیر یا مدیران رده بالا پیشنهاد میکنیم از یک شرکت مشاوره طراحی و دکوراسیون داخلی نظیر شرکت آدینا یاری بگیرید تا اتاق و فضایی در شان و مقام آنها طراحی و چیدمان گردد.و اما نکته آخر در مورد دکوراسیون مینیمال و ویژگیهای آن این است ، ما برای اینکه سبک مینیمال را بهتر جا بیاندازیم و همچنین پاسخ به این پرسش که دکوراسیون مینیمال چیست ، از هردیدگاه و نظری پاسخ دهیم ، دسته بندی های فوق را با مثالهایی قابل لمس برای شما ارائه نمودیم تا هیچگونه نقطه ابهامی برای شما مطالعه کنندگان این مقاله باقی نماند.

حتما بخوانید: مقایسه میز مدیریت مدرن با مبلمان کلاسیک -تفاوتها و شباهتها

 اما در انتهای این بخش سراغ بخش تجاری خواهیم رفت تا ابعاد ورود سبک مینیمال در فروشگاه ها وحتی فست فودها و مغازه ها را مورد بررسی قرار دهیم شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در حال عبور از خیابان مغازه ها را نگاه کنید و به ویترین آنها توجهی بیاندازید در گذشته ویترین ها معمولا پر از انواع محصولاتی بود که در مغازها فروخته میشدو یکی از جاذبه ها برای مشتریان مشاهده محصولات پشت ویترین بود اما امروزه اکثر فروشندگان این شیوه را فراموش کردند که البته ممکن است معایبی برای آنها داشته باشد ، ولی استفاده از سبک دکوراسیون مینیمال برای دکوراسیون ویترین دیگر جا افتاده است این موضوع به وضوح در کنار معابر به چشم می آید.

ویترینهایی که با کمترین لوازم و وسایل تزیین شده و حتی خیلی از وسایل و لوازم بدون چیدمان و تزیین در آنها قرار گرفته اند این نوع رفتار ممکن است در میان بخشی از جامعه نیز مورد پذیرش و استقبال قرار بگیرد اما از آنجاییکه این سبک ، سبکی کاملا وارداتی است و با فرهنگ ما تضاد دارد ممکن است هنوز از لحاظ عموم خیلی مناسب به نظر نیاید این مسئله به خصوص در مورد فروشگاه های بزرگ و مد روز صادق میباشد ، اگر به یکی از برندهای خارجی و حتی این اواخر در برندهای داخلی که در صنعت پوشاک صاحب نام میباشند مراجعه کنید در هنگام ورورد میتوانید ببینید که اصلا دکور ندارند و با یک سالن فلت بسیار بزرگ مواجه خواهید شد که تا انتهای آن قابل دیدن است.

دیدگاه های بازدیدکنندگان

آقای وبلاگ 10 فروردین 1399 - 23:47

به نظر من بهتر است برای بحث دکوراسیون اداری بجای قرارداد با یک فرد با یک شرکت معتیر قرارداد ببندید
دکوراسیون اداری و نکات بسیار مهم و قابل اهمیت آن عنوان مقاله امروز تحریریه مبلمان اداری یکتا میباشد . در این نوشته دکوراسیون اداری به بخش های متنوعی بسط داده میشود از ادارات و سازمان های کوچک و بزرگ تا فروشگاه ها و رستوران و کافی شاپ و … امیدواریم در ادامه این بحث مارا همراهی کنید و از نظرات کارشناسان ما در مورد دکوراسیون اداری و چینش مبلمان و دکور مناسب با محل کار شما استفاده کنید . سعی بر این شده که در مقاله دکوراسیون اداری بیشتر کسب و کار های موجود در بازار که حساسیت بالاتری را باید روی دکوراسیون و مبلمان خود به خرج دهند جای داده شوند تا بهترین راهنمایی را برای انتخاب مناسب مبلمان و دکوراسیون اداری کرده باشیم .
دکوراسیون اداری در کسب و کارهادکوراسیون اداری برای کافی شاپ ها و رستوران ها یعنی همان طراحی دکوراسیون فضای موجود زیبایی و کیفیت دو امر مهم برای اجرای هر پروژه دکوراسیون میباشد

مبلمان اداری یکتا 06 آبان 1397 - 12:52 وبگاه

مبل اداری
چرا مبل اداری این قدر در بحث مبلمان و دکوراسیون اداری مهم است ؟ یکی از مهمترین اتاقها در هرسازمانی باید اتاق انتظار یا بخش لابی و یا حتی بخش پذیرایی از مهمانان در اتاق مدیریت باشد. تمام این مکانهایی که از آنها نام بردیم. محل استراحت مشتری و یا محل تبادل نظر و اطلاعات با کارفرما میباشد.هر چقدر شما به مشتریان خود اهمیت بدهید همانقدر برند خود را معتبر تر کرده اید. اهمیت دادن به مشتری یعنی ارائه مجموعه ای از خدمات به وی که این از پذیرایی و ایجاد آرامش برای وی شروع میشود. برای اینکار حتما نیاز به یک مبل و نیم ست اداری راحت و لوکس دارید. امروزه انواع مبل اداری هم در سبک مدرن و هم در سبک کلاسیک تولید میشوند. آنقدر طرحهای شیک و لوکس در بازار آمده است که مشتری با خیال راحت میتواند بهترین انتخاب را داشته باشد. مبل و نیم ست اداری در مجموعه تجهیز دفتر یکتا با بهترین مواد اولیه از قبیل چرم ، کلاف ، فوم چوب و استیل ساخته و به بازار مصرف بدون واسطه از کارخانه ارسال میگردد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.