16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مدلهای زیبا و شیک از صندلی اداری راحت

مدلهای زیبا و شیک  از صندلی اداری راحت

 

  • طراحی این صندلی با در نظرگرفتن تناسبات انسانی و توجه به نیازهای انسان و با خمش و تعادل مناسب برای کاربردهای متفاوت از جمله نشستن در حالت نیمه خوابیده برای استراحت،حالت خوابیده،حالت کار پشت میز و قابل انعطاف برای همه زمانهای مورد  نیاز می باشد

بیشتر بخوانید:چگونه طراحی داخلی یک دفتر کار می تواند بر خلاقیت پرسنل تاثیر بگذارد

  • از این صندلی به دلیل طراحی متناسب می توان در خانه، محل کار و یا بسته به نیاز بهره برده و عملکرد بالا وراحتی را  با این صندلی چندمنظوره برای خود به ارمغان آورید.

نکته قابل توجه درطراحی هوشمندانه این محصول،زیبایی و توجه به جزئیات در حین توجه به نیازها و مقیاس انسانی و حالت های آسایش انسان در هنگام نشستن و استراحت و در حین فعالیت می باشد که این امر این طراحی را منحصر به فرد و ویژه ساخته است:

حتما بخوانید:راهنمای خرید انواع صندلی اداری/ بخش یک؛ صندلی کارشناسی

 

 

 

 

 

 

 

 مقاله سودمند برای شما :ست میز مدیریت و کنفرانس، آنچه که مدیران ارشد از مبلمان اداری میخواهند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تیم طراحی آدینا می‌تواند بینش و کمک ارزشمندی را ارائه دهد تا اطمینان حاصل کنید طراحی میز پذیرش شما دقیقا همان چیزی است که نیاز دارید.

شرکت آدینا تنها "شرکت مبلمان اداری در غرب تهران"  که کار طراحی و دکوراسیون میز پذیرش را بصورت تخصصی و سفارشی برای شما مشتریان عزیز انجام می دهد.

 

لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید...

برای طراحی با کارشناسان مبلمان اداری آدینا تماس بگیرید.

                                                                    آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما

لطفا با کارشناسان ما در بخش فروش با شماره های زیر در ارتباط باشید...

   02144620089                  02144620087                02144620086               09384993620 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.