16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز اداری خاص

میز اداری خاص

میز اداری خاص

میز اداری خاص :آدینا برای مشتریان خاص خود تولید یکسری محصول را باعنوان مبل و میز اداری خاص در دستور کار گذاشته است . ما با طراحی مبلمان اداری|مبل اداری|ویژه و نوین و استفاده از مواد اولیه خاص سعی داریم تا محیط اداری دفتر کار شما را تغییر دهیم و شما بتوانید با این میزهای اداری خاص هم آرامش و هم زیبایی را به محل کار خود هدیه دهید.برای طراحی میز سفارشی و خاص خودتان با دفتر فروش ما تماس بگیرید . میز اداری خاص در تخصص آدیناست.

میز کنفرانس خاص اداری 

میز اداری خاص

ویژگی میز اداری خاص :

 او مهم ترین چیزها در محل دفتر است که انواع مبلمان اداری که در دسترس هستند، به ویژه میزهای اداری و صندلی. وقتی مدیریت تصمیم به خرید مبلمان می گیرد، نباید فقط هر مبلمان تصادفی را خریداری کند، بلکه باید توجه بیشتری به نیازهای دفتر خود داشته باشد. افرادی که به دفتر مراجعه می کنند این مبلمان را به همین ترتیب درست همانند اولین تصور هر شخص مهم می دانند، به همین ترتیب اولین تصور که فرد از چیزی که در هر ساختمان اداری دیده می شود نیز تعیین می کند که آیا آنها چه چیزی را می بینند یا نه. محیط و الزامات دفتر باید هنگام انتخاب مبلمان مورد توجه اولویت قرار گیرد و تصمیم بگیرد که آیا آنها در داخل بودجه قرار دارند یا خیر.


میز اداری خاصکانتر اداری خاص 


میز اداری خاصکانتر پذیرش بانکی خاص 


 میز اداری خاصمیز مدیریتی خاص 


 

اهمیت میز اداری خاص در یک  دفتر خوب چیست؟

بهره وری کارکنان به شدت به نوع جداول و صندلی های اداری بستگی دارد که از آنها تامین می شود. به استثنای اندازه و طراحی جدول، کیفیت مواد که از جدول نیز ساخته شده است نیز نقش مهمی در تصمیم گیری دوام این جداول دارد. اگر مدیریت تصمیم می گیرد که در جداول ارزان قیمت صرف کند زیرا آنها می خواهند پول را ذخیره کنند، این جداول نمی توانند مدت زیادی طول بکشد. جدول خوب، فرد را فرصتی برای داشتن فضای کم در این میز فراهم می کند تا بتواند تمام موارد مهم خود را که باید برای روزانه استفاده کنند، حفظ کند.

میز اداری خاص


 توصیه هایی برای داشتن محیط کار شاد :

از انتقاد به خود بپرهیزید: 

بسیاری از افراد وقتی مرتکب خطایی می ‌شوند، احساس گناه و شرمساری می‌ کنند. به‌جای تأسف، سعی‌ کنید از این خطا در جهت بهبود و رشد، درس بگیرید. از انتقاد منفی به خود بپرهیزید و سعی‌ کنید خود را به ‌خاطر موفقیت‌ های هرچند جزئی تحسین کنید.

 به دیگران در حل مشکلاتشان کمک کن:

هنگامی که افسرده و غمگینی کارهای اندکی مانند کمک به دیگران می‌تواند کمک کند تا سرحال و شاداب شوی. من در چنین اوقاتی به کمک یکی از پزشکان در محل کارم می‌روم. او در حال کار بر روی یک تحقیق جالب است و دکتر آنقدر پر مشغله بود که به این کار نمی‌رسید. من پیشنهاد کردم که در این کار به او کمک کنم. در نتیجه به او کمک کردم تا پژوهشش را به اتمام برساند و در عوض در آینده او یکی از مشوقین اصلی من در حرکت به جلو بود. کمک به دیگران مشکلات آن‌ها را حل می‌کند و همچنین ممکن است گرهی از کار خودت بگشاید.

 


آدینا برای مشتریان مبلمان اداری مدرن و خاص خود تولید یکسری محصول را باعنوان مبل و میز اداری خاص در دستور کار گذاشته است . ما با طراحی ویژه و نوین و استفاده از مواد اولیه خاص سعی داریم تا محیط اداری دفتر کار شما را تغییر دهیم و شما بتوانید با این میزهای اداری خاص هم آرامش و هم زیبایی را به محل کار خود هدیه دهید.

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.