میز اداری سفارشی

میز اداری سفارشی

میز اداری سفارشی

میز اداری سفارشی


میز اداری سفارشی


 فضای اداری شاد با توصیه های آدینا :

با همکاران ‌تان با نرمش و گذشت رفتار کنید: 

گذشت در هر شرایطی – به ‌ویژه برای افرادی که همه‌ روزه آنان را می‌بینیم- دشوار است. اگر کسی شما را آزرده ‌خاطر یا ناراحت کرد، او را ببخشید چرا که کینه ‌ورزی بر سلامت جسم و روان، اثر منفی می ‌گذارد.شما نمی‌ توانید نظاره‌ گر اطراف باشید و هیچ کاری نکنید و فقط با آرزوی شادی، انتظار رخ دادن آن را داشته ‌باشید.

مسئولیت دیگری نیز بر عهده بگیر:

تبدیل شدن به یک مهرهٔ اصلی در محل کار مطمئناً دیدت را به محیط کار تغییر خواهد داد. وقتی بدانی روی حرفت حساب می‌شود با شور و هیجان و شادی بیشتری ادامه خواهی داد. داشتن مسئولیت‌های بیشتر موجب کسب احترام و ارزش بیشتر خواهد شد. اگر نمی‌دانی از کجا باید شروع کنی از مافوقت بپرس و کم کم شروع کن و اگر مافوقت هیچ کمکی به تو نمی‌کند تلاش کن شیوه خودت را بیابی، همیشه کارهایی در یک شرکت هست که می‌توانی با دیگر گونه به انجام رساندن آن‌ها برای خودت موقعیت جدیدی ایجاد کنی.

شفافیت:

یکی از موضوعاتی است که سازمان‌ها معمولا آن را ندارند. این ایده که پنهان کردن بخش‌هایی از اطلاعات سازمان از کارکنان به پیشرفت آن‌ها کمک می کند، یک فکر کاملا اشتباه است، در بسیاری از موارد کارکنان می‌توانند خیلی راحت احساس کنند که خارج از سازمان در نظر گرفته شده‌اند. بر اساس مطالعه‌ای که اخیرا انجام شده است، شفافیت یکی از مهم‌ترین عوامل در ایجاد شادی کارکنان است. کنجکاوی کردن و سوال کردن در مورد این‌که سازمان به کجا پیش خواهد رفت کارکنان را به ارتباط با یکدیگر و ایجاد فهم از شرایط شرکت هدایت خواهد کرد. برای اجتناب از تفکر منفی در محیط کار و ارتباط موثر در سازمان، می‌توانید موضوعات سازمان به صراحت و شفاف بیان کنید.


میز کار سفارشی

میز کار سفارشی

 


میز اداری سفارشی


میز تحریر سفارشی

میز تحریر سفارشی

 


میز اداری سفارشی


همیشه محصولات موجود در بازار مبلمان اداری مدرن  پاسخگوی همه سلیقه ها نیستندو همچنین عمدتا افرادیکه کار آنها دکوراسیون اداری است میز اداری را خودشان برای دفتر کار طراحی میکنند .آدینا با استفاده از توانمندی عالی ای که در زمینه طراحی دارد و همچنین ماشین آلات و تجهیزات تولید انواع میز اداری استاندارد و سفارشی این قابلیت را برای مشتریان خود فراهم کرده تا میز اداری سفارشی خود را داشته باشند .

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.