16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز مدیریت خاص مدل 2100 ادینا

میز مدیریتی خاص :مبلمان اداری آدینا ، در طراحی و تولید این میز اداری خاص به آن خصوصیات منحصر بفردی داده ، بنحویکه میتوانیم آن را میز مدیریت خاص بنامیم .این میزمدیریت مدرن اداری کل زیبایی خود را مدیون تابلو سه تکه جلوی خود که با دکمه های استیل به بدنه میز مدیریت وصل شده میباشد . علاوه بر آن جا دار بودن این میز نیز یکی دیگر از خصوصیات آن میباشد .قیمت این میز خاص و مدرن اداری بسیار با صرفه و مناسب میباشد شما میتوانید برای اطلاع از قیمت و ابعاد دقیق این میز با بخش فروش ما مشاوره نمایید . این میز با رنگ و ابعاد دلخواه شما بصورت سفارشی طراحی و تولید میگردد . و میتوانید هم از ام دی اف هایگلاس و هم ام دی اف طرح چوب برای زیبا سازی بیشتر ان استفاده نمایید . 
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

دسته اصلی
:مبلمان اداری
 نام مدل : میز مدیریت آدینا Fk2100 
گروه میز مدیریت : میز مدیریت مدرن
 تاریخ طراحی میز مدیریت آدینا FK2100: د2014 
 ابعاد استاندارد میز مدیریت آدینا FK2100 : طول 180الی 220سانتی متر عرض 70الی 90سانتی متر ارتفاع 78سانتی متر طول ال110الی 150سانتی متر
 رنگ میز مدیریت آدینا FK2100 : بیاض مش و گردویی   (امکان رنگبندی با سلیقه مشتری وجود دارد ). 
سایر توضیحات :  در طراحی میز مدیریت آدینا  K2100 زیبایی تابلو و یکپارچگی نیز با ال آن بیشتر مد نظر گرفته شده است. تابلوی این میز سه تکه کار شده و اتاق مدیریت را بسیار زیبا و تماشایی مینماید.
 قیمت میز مدیریت : برای دریافت قیمت با شماره 02144620086تماس بگیرید . ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ویژگی های یک میز مدیریت کلاسیک در مبلمان اداری:

اگر سبک دکوراسیون اداری شما کلاسیک است و قصد دارید تا آنرا در محیط کاری خود اجرا و پیاده سازی نمایید مهمترین بخش آن میز مدیریت میباشد ، میز مدیریت نیز باید حتما از سبک کلاسیک پیروی کند در زمان انتخاب میز مدیریت کلاسیک باید به همخوانی و سازگاری آن با سبک کلاسیک دفتر خود توجه کافی بنمایید .

 

ما در آدینا مجموعه کاملی از انواع میز مدیریت چوبی کلاسیک را برای شما تدارک دیده ایم برای مشاهده انواع این میز اداری لطفا به سایت www.Adyina.comمراجعه نمایید .

ویژگی های اصلی یک میز کار کلاسیک ابهت و زیبایی آن ، استفاده از چوب بعنوان مواد اولیه اصلی ، استفاده از طرح های سنتی و گلدار برروی میز از طریق منبت کاری یا مذهب کاری و داشتن رنگ تیره میباشد .اکثر طرحهای میز کلاسیک اداری رنگ میشوند و توسط دستگاه رنگ پاش با رنگهای پلی اتیلن یا سیلر و کیلر رنگ آمیزی میشوند . رنگ آمیزی زیبا و براق موجب زیبایی بیشتر این محصولات اداری خواهد شد .

 

همچنین منبت کاری روی پایه ها و تابلو نیز میتواند زیبایی میز را چندین برابر کند .با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود . حتما بخوانید :مبلمان اداری مدرن و نقش آن در ارتقا بهره وری کارکنان

خصوصیات مبلمان اداری مدرن و کاربردهای آن در دکوراسیون اداری:

امروزه اکثر فضاهای اداری جدید بر مبنای سبک مدرن طراحی و دکوراسیون اداری  میشوند البته این به این دلیل است که سبک مدرن استفاده از فضای اداری را بهینه تر میکند .مبلمان اداری مدرن علاوه بر استفاده بهینه از فضا ، باعث ایجاد جذابیت و شادی بیشتر در فضا میشود . مبلمان اداری مدرن قابلیتهای خاص تری هم دارند نظیر قابلیت تنظیم ارتفاع یا قابلیت باز و بسته شدن میزهای اداری یا قابلیت تنظیم ارتفاع و پشتی در صندلی های اداری مدرن .

بعنوان مثال میزهایی با کاربردهای چندگانه نیز در زمره مبلمان اداری مدرن قرار میگیرند نظیر میزهای کارگروهی که میتوانند به میز کنفرانس تبدیل شوند . و بعد از اتمام جلسه مجددا به حالت قبلی خود بازگردند.

مبلمان اداری مدرن معمولا داری رنگ روشن است و همچنین بیشتر از فلز و شیشه و سنگ و ام دی اف براق برای تولید آن استفاده میشود. در طراحی اینگونه مبلمان معمولا جای عبور سیم ها و کابلها در روی میزها و پارتیشنهای اداری تعبیه گردیده است پارتیشنهای اداری مدرن زیبایی خاصی دارند و علاوه بر آن نصب و مونتاژو دمونتاژ آنها بسیار راحت میباشد .

 

  

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.