میز مدیریت خاص مدل 2100 ادینا

میز مدیریتی خاص :مبلمان اداری آدینا ، در طراحی و تولید این میز اداری خاص به آن خصوصیات منحصر بفردی داده ، بنحویکه میتوانیم آن را میز مدیریت خاص بنامیم .این میزمدیریت مدرن اداری کل زیبایی خود را مدیون تابلو سه تکه جلوی خود که با دکمه های استیل به بدنه میز مدیریت وصل شده میباشد . علاوه بر آن جا دار بودن این میز نیز یکی دیگر از خصوصیات آن میباشد .قیمت این میز خاص و مدرن اداری بسیار با صرفه و مناسب میباشد شما میتوانید برای اطلاع از قیمت و ابعاد دقیق این میز با بخش فروش ما مشاوره نمایید . این میز با رنگ و ابعاد دلخواه شما بصورت سفارشی طراحی و تولید میگردد . و میتوانید هم از ام دی اف هایگلاس و هم ام دی اف طرح چوب برای زیبا سازی بیشتر ان استفاده نمایید . 


دسته اصلی
:مبلمان اداری
 نام مدل : میز مدیریت آدینا Fk2100 
گروه میز مدیریت : میز مدیریت مدرن
 تاریخ طراحی میز مدیریت آدینا FK2100: د2014 
 ابعاد استاندارد میز مدیریت آدینا FK2100 : طول 180الی 220سانتی متر عرض 70الی 90سانتی متر ارتفاع 78سانتی متر طول ال110الی 150سانتی متر
 رنگ میز مدیریت آدینا FK2100 : بیاض مش و گردویی   (امکان رنگبندی با سلیقه مشتری وجود دارد ). 
سایر توضیحات :  در طراحی میز مدیریت آدینا  K2100 زیبایی تابلو و یکپارچگی نیز با ال آن بیشتر مد نظر گرفته شده است. تابلوی این میز سه تکه کار شده و اتاق مدیریت را بسیار زیبا و تماشایی مینماید.
 قیمت میز مدیریت : برای دریافت قیمت با شماره 02144620086تماس بگیرید . 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.