16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

ویژگیهای میز اداری کلاسیک

ویژگیهای میز اداری کلاسیک

میز اداری کلاسیک

 میزهای اداری در انواع مختلف تولید و عرضه میشوند . مبلمان اداری مدرن  آدینا با طراحی کلاسیک و با استفاده از پرسنل حرفه ای و ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته انواع میز اداری مدرن و کلاسیک را با چوب و رنگ پلی استر تولید مینماید.آدینا با تولید انواع میز مدیریتی چوبی و مبل و نیم ست کلاسیک بعنوان یک فروشنده برتر درصنعت میز و مبل اداری خود را معرفی کرده است .

 حتما بخوانید: مبلمان اداری ارگونومیک و بهترین طراح های نوآورانه در محیط کار و مبلمان اداری

میز اداری کلاسیک


 چگونه در محیط اداری شاد باشیم :

سعی کن در زندگی به دنبال فرصت‌هایی برای رشد باشی نه شکست!

اغلب در محیط کار به دنبال محافظت و صیانت از خود هستیم. به شرایط موجود نه به عنوان فرصتی برای رشد و ترفیع بلکه به عنوان شانس سقوط و تنزل می‌نگریم. آنچه همیشه در پس ذهنمان وجود دارد این است: وای یعنی خیلی بد شد!نتیجه این امر آن است که به ندرت می‌توانیم از فرصت‌های پیش رویمان بهره ببریم. نفس عمیقی بکش و به جای این فکرها به فرصت‌ها بیاندیش. هر لحظه در محل کار می‌تواند شروع یک پروژه باشد. اصلاً مهم نیست چه کاری انجام می‌دهی و کجا کار می‌کنی همیشه کار تازه ای می‌توان انجام داد. به جای کوک کردن ساعت در وقت همیشگی زمانی را صرف ارزیابی فرصت‌های اطرافت کن! همیشه در حال محافظت از خود و پاییدن دیگران نباش. امتحان کن و ببین که استفاده از فرصت‌ها چقدر آسان‌تر و خوشایندتر از نگهداری پیله ای است که به دورت تنیده ای.


 

میز اداری چوبی 


 طراحی محیط کاربه سبک آرامش :

امروزه بخاطر ظهور شرکت‌های دانشی توجه به حضور نسل جدیدی از شاغلین که از آن‌ها به عنوان متولدین نسل اینترنت یاد می‌شود، بیش‌تر شده است. برای این نسل محیط کار اهمیت زیادی پیدا کرده است. در تایید این ادعا می‌توان به اقدامات شرکت گوگل در طراحی محیط و فضای کاری اشاره کرد. مثلا در شرکت گوگل، کارکنان محل کار خود را به شکل دل‌خواه چیدمان کرده، رنگ مورد علاقه‌شان را برای اتاق‌ها و تجهیزات اداری انتخاب می‌کنند، زمین فوتبال یا استخر و میز فوتبال‌دستی در ساختمان شرکت قرار داده شده تا کارمندان در زمان‌های کاری از آن‌ها استفاده کنند یا حتی برای تردد بین واحدهای سازمانی، اسکوتر سوار شوند.

 


میز اداری کلاسیک چوبی 

میز اداری کلاسیک

 

میز کلاسیک

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.