16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

ميز رياست سلطنتي

ميز رياست سلطنتي

میز کلاسیک ریاست سلطنتی 

میز سلطنتی اداری علاوه بر داشتن استانداردهای تولید مبلمان اداری کلاسیک باید زیبایی و وقار را نیز به خریدار منتقل کند . معمولا این میزها با ابزار مذهب کاری و یا منبت کاری میشوند و هم در پایه ها و هم در تابلو میز از گلها و نقشهای منبت کاری شده برای تولید شان استفاده می کنند .آدینا بعنوان تولید کننده محصولات اداری کلاسیک با ارائه این نمونه کارها سعی در ارائه خدمات بهتر برای مشتریان خود دارد . 

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

میز اداری سلطنتی

ميز رياست سلطنتي

 


 

 


میز چوبی سلطنتی

ميز رياست سلطنتي

 


میز کلاسیک سلطنتی

ميز رياست سلطنتي

 میز ریاست سلطنتی


 


 بیشتر بخوانید :توصیه هایی برای خرید میز اداری مناسب 

 میز کار سلطنتی 

 فضای اداری شاد با رعایت چند نکته :

 قدم بزنید:


سعی کنید در زمان‌ استراحت‌تان یا هر وقت که توانستید، از ساختمان محل کارتان بیرون بیایید و در محوطه قدم بزنید. قدم زدن نه‌تنها برای جسم مفید است بلکه روحیه‌ را هم تقویت می‌کند. می‌توانید با همکاران‌تان قدم بزنید. بعضی اوقات شاید بد نباشد همان‌طور که با یکی از همکاران‌تان درباره‌ی کار حرف می‌زنید، پیاده‌روی کوتاهی هم داشته باشید.

گرسنه نمانید تا بدخُلق نشوید:


سعی کنید ناهار یا میان‌وعده‌ای که با خود سرِکار می‌برید، شامل گروه‌های غذایی اصلی مانند آهن، کلسیم، فولیک اسید، منیزیم، ویتامین‌های B و … باشد. چون به لحاظ علمی ثابت شده است گروه‌های غذایی اصلی، تأثیر زیادی روی خلق‌وخوی شما می‌گذارند. به علاوه اینکه این مواد در اکثر غذاها وجود دارند، پس می‌توانید هم غذای موردعلاقه‌تان را سرِکار میل کنید و هم از خوردن آن لذت ببرید و احساس خوبی داشته باشید.

هدفمندی و معناداری :

احساس هدفمندی و معناداری به این معناست که به موضوعی بزرگتر و چیزی فراتر از خود متصل هستیم. احساس هدفمندی و معناداری مستقیما با شادمانی بیشتر، رضایت بیشتر از زندگی و سلامت روانی بالاتر فرد وابسته است. احساس هدفمندی جزئی کلیدی از شادمانی است.  شغل می تواند منشا بالقوه احساس هدفمندی باشد. شغل موجب می شود. شغل موجب می شود تا کارمند خود را مرتبط با یک هدف و آرمان بزرگتر بداند. این هدف یا آرمان می تواند هدف گروه یا سازمان یا جامعه باشد.هدفمندی کارکنان تاثیری کلان تر نیز دارد. خواسته اغلب کارکنان اینست که شغلشان برای دیگران، جامعه و حتی دنیا تفاوت ایجاد کند این خواسته آنها که نوعی هدف گرایی اجتماعی است، سازمان را وا می دارد تا منشا تغییرات مثبت اجتماعی در کنار درآمدزایی باشد.در تحقیقات راه های مختلفی برای افزایش معناداری شغل نشان داده شده است. از جمله این روشها می توان به غنی سازی شغلی اشاره نمود. این تغییر به معنای تغییر مسئولیت های اصلی کارمند نیست بلکه تغییر در خصوص رویکرد و نحوه اجرای وظایف است.

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 17 آبان 1397 - 21:51 وبگاه

معنی لغوی کلمه “پانیذ” می شود ” شیرینتر از عسل” . همکاران ما در مبلمان اداری یکتا نام “پانیذ” را برای این مبل اداری بی جهت انتخاب نکرده اند زیرا این مبل و نیم ست اداری بقدری شیک و لوکس طراحی و تولید شده است که مطمئنا استفاده از ان در دکوراسیون اداری فضای کار شما ، محل کارتان را به جای زیباتر و بهتری هم برای همکاران و هم برای مشتریان تان تبدیل خواهد کرد و حتما این زیبایی محل کار مذاق همه را شیرین میکند. در زمان طراحی و تولید این مبل اداری همکاران ما هم در واحد طراحی و هم در واحد فروش کلیه ظرافتها و ریزه کاری هایی که باید برای یک مبل کاربردی و زیبا در نظر گرفته شود را اعمال کرده اند . یکتا دکور برای تولید این محصول اداری از بهترین چرم موجود در بازار استفاده نموده است که معروف به چرم ضد تعریق یا چرم وی دو می باشد . پایه های این مبل بسیار خوش تراش و از جنس چوب راش بوده و پوشش روی این مبل با پلی اورتان میباشد .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.