16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز مدیریت لاکچری

میز مدیریت لاکچری

میز مدیریت لوکس

بعضی افراد بنا به شان و مقامی که در یک اداره دارند و یا نسبت به لاکچری بودن دفتر اداری محل کارشان که با مبلمان اداری لوکس چیدمان شده است نیاز به میز مدیریت لاکچری و خیلی لوکس و شیک دارند آدینا برای این افراد انواع میز اداری را بصورت سفارشی و خاص با استفاده از طراحان حرفه ای ، طراحی و تولید میکند در زیر چند مدل میز مدیریتی و کنفرانس لاکچری که برای مشتریان تولید سفارشی شده است را ملاحظه مینمایید. هم در طراحی و هم در تولید علاوه بر استفاده از مواد اولیه مرغوب و یراق آلات گرانقیمت سعی شده با استفاده از تجهیزات پیشرفته نیز کیفیت میز اداری بصورت عالی در بیاید تا واقعا تبدیل به یک محصول اداری لاکچری گردد.

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

میز کنفرانس لاکچری 

میز مدیریت لاکچری

میز اداری لاکچری 

میز مدیریت لاکچری

میز لاکچری مدیریتی

میز مدیریت لاکچری

میز مدیریت سوپر لاکچری 

میز مدیریت لاکچری

 

میز مدیریتی لاکچری 

میز مدیریت لاکچری

 مبلمان اداری حرفه ای 

میز مدیریت لاکچری

 مبلمان اداری ایده آل

میز مدیریت لاکچری

 بیشتر بخوانید :چگونه یک مبلمان اداری عالی تهیه کنیم ؟

 


میخواهید محیط کار حرفه ای و عالی داشته باشید پس به این نکات توجه کنید: 

 

مشغولیت(ٍEngagement):

از نقطه نظر شادمانی، مشغولیت به معنای تجربه ای است که وقتی درگیر کاری می شویم یا متمرکز بر کارمان هستیم، گذشت زمان را حس نمی کنیم،  از اطرافمان و آنچه پیرامون مان روی می دهد حسی نداریم. در این حالت فقط و فقط از کاری که در حال انجام آن هستیم، آگاهی داریم. معمولا این نوع کارها که می تواند مشغولیت ایجاد کند، صفات مشابهی دارند. از جمله این صفات عبارتند از اینکه چالش برانگیز هستند، هم تراز با توانایی های ما و یا مقداری بالاتر از آن هستند، و به ما کمک می کنند تا حس تخصص را تجربه کنیم.مشخصه دیگر مشغولیت اینست که ما در حین انجام کار چیزی حس نمی کنیم، اما پس از آن حس خوشحالی و افتخار داریم. مثال واضح از این مشغولیت ها وقتی اتفاق می افتد که ما سرگرم تفریح یا ورزش مورد علاقه خود هستیم. مشغولیت تعاریف متعددی مانند “یک گام بیشتر در کار برداشتن” یا “مجموعه نگرش ها و رفتارهای مثبت که توانمندساز عملکردهای بالای شغلی می شود” یا “کاملا در کار خود درگیر و مشتاق بودن” است.مشغولیت کارکنان توجه زیادی از سوی کارفرمایان در سالهای اخیر به خود جلب نموده است. در حالیکه مفهوم مشغولیت کارکنان با مشغولیت به عنوان جزئی از شادمانی فردی همپوشانی دارد اما یکسان نیستند. مدلهای مشغولیت کارکنان عموما تمامی عناصر موثر بر شادمانی کارکنان را در نظر نمی گیرد. با دانش روبه افزایش در حوزه روانشناسی مثبت گرا شاید نیاز باشد تا مدلهای مشغولیت کارکنان متمرکز به مشغولیت مثبت یا شادمانی کاری شوند. به عنوان مثال عناصری مانند لذت، چالش و معناداری در کار در این مدلها نظرگرفته شود.

خوردن قهوه را کنار بگذارید و قبل از کار ورزش کنید:

به‌جای اینکه هر روز صبح قهوه بخورید، سعی کنید کمی ورزش کنید. با این کار هم می‌توانید پولی را که هر روز برای خرید قهوه خرج می‌کردید، پس‌انداز کنید و هم اینکه بدن‌تان بابت سلامتی‌اش ممنون‌تان خواهد بود. ورزش صبحگاهی قبل از شروع کار باعث می‌شود تا پایان روز پُرانرژی بمانید و انرژی بیشتر هم به معنای بهره‌وری بهتر است. فراموش نکنید که بعد از پایان کار هم باید به خانه بروید و به کارهای شخصی خودتان بپردازید، پس لازم است به‌اندازه‌ی کافی روحیه و انرژی مثبت ذخیره کنید.


 <<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

 

 

دیدگاه های بازدیدکنندگان

حسین اسدی 20 خرداد 1399 - 17:57

اصلی ترین هدف از خرید مبلمان اداری خاص ، ایجاد یک محیط زیبای کاری برای تحت تاثیر قرار دادن مشتری و به ارمغان آوردن آرامش و اسایش برای پرسنل است. شما اگر بعنوان یک مدیر ، کار مدیریت یک اداره را بعهده دارید که با توجه به نوع محصول یا خدمت هیچ مراجعه کننده ای ندارد، نباید فکر نکنیدکه مبلمان اداری بی اهمیت است زیرا ارزش و اهمیت کارکنان شما کمتر از مشتری نمیباشد، توجه داشته باشید که دیگر امروزه نقش و اهمیت طراحی محیط کار و مبلمان اداری در شکوفایی استعداد های کارمندان ثابت شده است. بنابراین سعی کنید تا یک فضای کاری دلچسب و آرامش بخش با مبلمان اداری زیبا بسازید.شاید شما بخواهید از مبلمان اداری خاص برای توسعه فضای کاری خود استفاده کنید. شایددر حال حاضر، سازمان شما بودجه کافی برای خرید مبلمان اداری خاص نداشته باشد ولی بهتر است برای این رویداد برنامه ریزی انجام دهید،در اینصورت بهتر است که مبلمان اداری خاص را در زمان هایی که شرکتها شرایط تخفیف ویژه دارند خریداری نمایید.

مبلمان اداری یکتا 17 آبان 1397 - 21:49 وبگاه

مبل اداری ارزان قیمت
خیلی از افراد بدنبال مبل اداری ارزان قیمت میگردند ما اینگونه معیارها را باطل میدانیم همیشه بدنبال قیمت مناسب باشید نه ارزان و نه گران. مطمئن باشید هیچ ارزانی ای بدون دلیل نمیباشد . در صنف مبلمان اداری با توجه به نوع مواد مصرفی و همچنین خدمات و گارانتی کار ،میشود یک مبل را با قیمت نصف نیز تولید کرد ولی در مورد دوام و کیفیت و ماندگاری این محصول نمیتوان تضمین داد. ارزان خریدن هنر نیست خرید با کیفیت و با ارزش هنر است.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.