16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز مدیریت لوکس

میز مدیریت لوکس

میز مدیریت لوکس طرح شماره 1

میز مدیریت لوکس

 میز مدیریت خاص طرح شماره 2

میز مدیریت لوکس

  

 میز مدیریت لاکچری طرح شماره 3

میز مدیریت لوکس

  میز مدیریت فاخر طرح شماره 4

میز مدیریت لوکس

 میز اداری لوکس 

میز اداری لوکس

 

خیلی از افراد دوست دارند دفتر کارشان لوکس باشد . دکوراسیون اداری دفتر کارشان شیک و خاص باشد .مبلمان اداری لوکس بخرند و دفترشان را با آن تزئین کنند . از میز و صندلی اداری لوکس در تک تک واحدها استفاده کنند و صد البته از میز مدیریت لوکس برای دفتر مدیر عامل . اما آیا صرفا با خرید یک میز مدیریتی لوکس و خاص میتوان ادعا کرد که دکوراسیون اداری لوکس پیاده سازی شده است . مطمئنا اینطور نیست . مبلمان اداری آدینا بعنوان فروشنده ، طراح و تولید کننده مبلمان اداری لوکس در تهران و ایران سعی کرده تا با ارائه تصاویر زیبا از میزهای اداری لوکس قدم کوچکی در آگاهی رسانی به مشتریان خود بردارد پس در ادامه با آدینا همراه باشید .

حتما بخوانید:مبلمان اداری لوکس در قطارهای ژاپنی

 


توصیه هایی برای داشتن محیط کار با نشاط و عالی: 

 داشتن محیط کار سالم، یک معادله ی برد-برد برای هر دو طرف است؛ هم کارفرما و هم کارمند. لای استرینگر، متخصص طراحی محیط کار و نویسنده، در مورد اینکه مدیران کسب و کار ها چگونه می توانند محیط کار کارکنان خود را سالم و با نشاط نگه دارند توصیه هایی دارد که در ادامه آنها را از نظر خواهید گذراند.اگر یک چیز باشد که اکثریت قریب به اتفاق کارکنان در موردش هم فکر باشند، آن چیزی نیست جز اینکه محیط های کاری امروز، از لحاظ سلامت جسمی و روحی افراد مشغول در آنها، در وضعیت مطلوبی قرار ندارند.

به کارکنان خود حق انتخاب بدهید:

مطالعات نشان می دهند کارمندانی که کنترل بیشتری روی کار و محیط کار خود دارند، کمتر به استرس و بیماری دچار می شوند. پژوهش های یاد شده همچنین حکایت از آن دارند که کنترل بیشتر بر این موارد، راندمان کارکنان را نیز افزایش خواهد داد.در مورد اینکه چطور می توانید در محیط کار، انتخاب های بیشتری در اختیار کارکنان خود قرار دهید با آنها صحبت کنید. محل، زمان و نحوه ی کار کردن آنها می تواند موضوع چنین گفتگویی باشد. به آنها اجازه دهید گاهی اوقات از منزل کار کنند. برنامه ی انعطاف پذیر تری برایشان در نظر بگیرید. می توانید فضای کار آنها را نیز با توجه به تمایلات شخصی شان بازآرایی کنید.

بیشتر بخوانید:عکس مبلمان اداری کلاسیک جدید،تصاویر میز مدیریت زیبا

خوش‌بینی قابل یادگیری است:

نحوه رسیدن به آرامش را یاد بگیرید. وقتی که احساس استرس می‌کنید باید تمرینات ریلکسیشن را بلد باشید و انجام دهید. البته ذکر گفتن و انجام عبادت، گوش کردن به موسیقی یا حضور در محیطی ساکت و… نیز می‌تواند به رسیدن شما به آرامش کمک کند. فراموش نکنید شادمانی در محل کار نیازمند تلاش مستمر و تمرین مداوم است و نمی‌توان بدون تلاش انتظار محیطی شاد و خوشایند داشت. شادمانی باید ایجاد و بعد حفظ شود. امیدوارم این راهبردها منجر به ایجاد تغییرات مثبت در محیط کار شود. 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

 

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.