16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز مدیریت مدرن برلیان

میز مدیریتی مدرن 


دسته اصلی :مبلمان اداری مدرن


میز مدیریت مدرن

 

میز مدیریت مدرن یک عضو متصل از مبلمان اداری مدرن در یک  سازمان یا اداره میباشد .و به بیانی دیگر  یافتن یک میز مدیریت مدرن اداری  ممکن است برای شمادشوارباشد، زیرا موارد زیادی برای در مدنظر قرار دادن درزمان خرید میز مدریت وجود دارد. بعنوان مثال یک میز مدیریت مدرن اداری تا چه مقدار از فضای اتاق شما را خواهد گرفت؟ شما به عنوان صاحب کسب و کار و یا مدیریت عامل مجموعه نیاز دارید تا بر روی میز مدیریت خود چه وسائلی داشته باشید؟ نورپردازی  و رنگ امیزی دفتر کار  شما چه تیپی است؟ پرسشهایی از این قبیل می تواندبه انتخاب و خرید  بهترین میز اداری مدیریت سبک مدرن شما کمک کند .

اگرشما به دنبال یک میز مدیریت مدرن زیبا و شیک که حس تعادل را در دکوراسیون اداری برایتان بارمغان بیاورد میباشید میز مدیریت برلیان پیشنهاد ما به شما میباشد . با انتخاب این میز اداری مدرن و لوکس هم فضای کافی برای کار خواهید داشت و هم زیبایی را به محل کار خود ارمغان خواهید داد این میز را ما پیشنهاد میکنیم با ام دی اف هایگلاس در بخش تابلو و  ام دی اف طرح چوب در پایه ها خریداری نمایید این ترکیب بسیار زیبا و چشم نواز است و مدرن بودن کار را با زیبایی بیشتری به رخ مراجعین میکشد. 
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .
دسته فرعی : میز اداری
 نام مدل : میز مدیریت برلیان
 گروه میز مدیریت : میز مدیریت مدرن
 تاریخ طراحی میز مدیریت برلیان : 2016 
مواد تشکیل دهنده میز مدیریت برلیان  : ام دی اف و شیشه
 سایر محصولات هماهنگ با این میز مدیریت : جلو مبلی برلیان ،  کردانزای مدیریت برلیان، میز کنفرانس چهارنفره برلیان
 ابعاد استاندارد میز مدیریت برلیان  : طول 180الی 220سانتی متر عرض 70الی 90سانتی متر ارتفاع 78سانتی متر طول ال 150الی 160سانتی متر  
رنگ میز مدیریت برلیان  :ونگه و بیاض مش  (امکان رنگبندی با سلیقه مشتری وجود دارد ). سایر توضیحات :میز اداری مدرن برلیان ، این محصول نه تنها میز مدیریتی مدرن بلکه یک میز مدیریت بسیار لوکس ، با قابلیتهای بی شمار میباشد . از ویژگیهای بصری آن میتوان به چشم نواز بودن این میز مدرن اداری در اتاق مدیریت اشاره کرد که جلوه پستهای مدیریتی را نیز بیشتر میکند .  میز مدیریت برلیان تمام نیازهای یک مدیر به یک میز عالی را برآورده میکند. ال کنار میز با میز بصورت یکپارچه بوده و فضای مناسب  برای نگهداری فایلها و همچنین کیس کامپیوتر مدیر را فراهم میکند. و دارای چند کشو میباشد .این میز مدیریت در مدل برلیان 01و برلیان 04ارائه میشود که تفاوت آنها فقط در تابلوی جلوی میز میباشد.
 قیمت میز مدیریت برلیان  : برای کسب اطلاع از قیمتها لطفا با دفتر فروش به شماره 02144620086تماس بگیرید .


 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.