16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز مدیریت و کنفرانس آدینا500

میز مدیریت و کنفرانسمیزمدیریت و کنفرانس 500این میزاداری یکی از پرفروشترین و جذابترین میزهای سالهای اخیر بوده که با گذشت زمان هنوز هم طرح آن قدیمی نشده است زیباترین میز مدیریت را از ما بخواهیدامروزه اکثر مدیران میخواهند در اتاقشان میز مدیریت و کنفرانس را کنار هم داشته باشند و برای این منظور مبلمان اداری آدینا بخش وسیعی از میزهای مدیریت خود را بهمراه میز کنفرانس آن با هم به مشتری ارائه میدهد که میز مدیریت و کنفرانس آدینا 500نیز از همین گروه میباشد . میز مدیریت و کنفرانس آدینا 500که همراه با هم نیز بفروش میرسد یکی از مصنوعات تولیدی با ام دی اف در شرکت آدینا میباشد در زیر خصوصیات این میز مدیریت را برای آشنایی شما ارائه داده ایم .
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


میز مدیریت و کنفرانس آدینا مدل 500دسته اصلی
:مبلمان اداری  

 دسته فرعی : میز اداری  
 نام مدل : میز مدیریت آدینا 500  
  گروه میز مدیریت : میز مدیریت
 تاریخ طراحی میز مدیریت آدینا 500:  سال 2012    
مواد تشکیل دهنده میز مدیریت آدینا 500
: ام دی اف هایگلاس 

سایر محصولات هماهنگ با این میز مدیریت :  میز کنفرانس شش نفره ، جلو مبلی ، کردانزا  
ابعاد استاندارد میز مدیریت آدینا 500   : طول 180الی 220سانتی متر عرض 80سانتی متر ارتفاع 78سانتی متر طول ال 140الی 150سانتی متر
 رنگ میز مدیریت آدینا  :رنگ ونگه و بیاض مش   (امکان رنگبندی با سلیقه مشتری وجود دارد ). 
سایر توضیحات :  این میزاداری  یکی از پرفروشترین و جذابترین میزهای سالهای اخیر بوده که با گذشت زمان هنوز هم طرح آن قدیمی نشده است . 
قیمت میز مدیریت آدینا 500 : برای کسب اطلاع از قیمتها لطفا با دفتر فروش به شماره 02144620086تماس بگیرید .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.