16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز مدیریت چوبی زیبا و شیک

میز مدیریت چوبی زیبا و شیک

شرکت تجهیز دفتر یکتا ارائه دهنده انواع مبلمان اداری چوبی با طرحهای کلاسیک شما را دعوت به مشاهده تصاویر زیر که کارهای چوبی و کلاسیک این صنعت را نمایش میدهد دعوت مینماید امیدواریم که از تماشای این تصاویر لذت ببرید .مبلمان اداری مدرن  آدینا  در طراحی و تولید انواع  میز های اداری چوبی به خصوص میز مدیریت کلاسیک با  چوب هایی نظیر چوب راش و کاج روس و همچنین  با کیفیت زیاد  و استفاده از هنر  نقاشان حرفه ای این صنعت  فعالیت دارد .

در طراحی و تولید انواع  میز چوبی مدیریتی با توجه به نوع سفارش مشتریان می توان از چوب های خاص ملچ،راش گرجستان ،راش،توسکا و گردو و… استفاده نمود .

 حتما بخوانید : استاندارد سازی طراحی مبلمان اداری

میز کلاسیک چوبی طرح 1

 


میز مدیریت چوبی

 


میز مدیریت چوبی


میز مدیریت چوبی


 

میز کلاسیک طرح پوست ماری 

 میز مدیریت چوبی

 میز چوبی شیک 


میز مدیریت چوبی

 

 


میز اداری کلاسیک طرح 2

میز مدیریت چوبی


 میز و صندلی اداری کلاسیک طرح 3

میز مدیریت چوبی

  


میز چوبی کلاسیک طرح 4

میز مدیریت چوبی

 


میز مدیریت چوبی 

میز مدیریت چوبی

 


میز مدیریتی چوبی 

میز مدیریتی چوبی


میز مدیریتی چوبی زیبا و با وقار است و البته هم زمان طراحی و هم زمان تولید آن بیشتر از میز اداری با ام دی اف است کلا محصولات اداری سبک کلاسیک، بدلیل اینکه بیشتر در تولید آنها از هنر استاد کاران استفاده میشود زمان و قیمت بیشتری بخود اختصاص میدهند . میز مدیریت چوبی ، بخاطر هم زیبایی و هم دوامش همیشه یک گزینه ایده آل برای خریداران مبلمان اداری کلاسیک بشمار میرفته ، اکنون هم با بروز شدن طرحهای میز اداری کلاسیک باز میز مدیریت چوبی جایگاه خود را پیدا کرده است .ما در این مقاله سعی کرده ایم تا با ارائه تصاویر زیبا از میز و صندلی اداری چوبی کلاسیک ، مشتریانمان را به سبک مبلمان اداری کلاسیک علاقمند کنیم . در ادامه با آدینا همراه باشید .


آرامش در محیط کاری و فضای اداری : 

وقت استراحت :

وقت‌های استراحت کوتاه و متعدد داشته باشید. داشتن چند وقت استراحت چند دقیقه‌ای در محل کار دارای اثر مثبت به مراتب بیشتری نسبت به داشتن یک یا دو وقت استراحت یک ساعته است. در این وقت‌های استراحت کوتاه می‌توانید به تحلیل ذهنی کارهایی که انجام داده یا می‌خواهید انجام دهید، بپردازید.

بیشتر بخوانید:میز مدیریت سفارشی کلاسیک

 

چرا شادمانی در شغل مهم است؟

فروید گفته است کار و عشق ستونهای اصلی زندگی انسان هستند. از آنجا که شغل بخش بسیار بزرگی از زندگانی اغلب افراد را تشکیل می دهد، می تواند تاثیر چشمگیری بر میزان شادمانی ما در کل زندگی داشته باشد. از خودمان بپرسیم که چند نفر از ما معتقدیم شغل ما را از شادمانی دور می کند یا اینکه بر شادمانی ما می افزاید؟

 

 کیفیت فضای کار خود را افزایش بدهید:

اگر همیشه به‌صورت انفرادی کار می‌کنید و فضای کاری محدودی برای خودتان ساخته‌اید، وقتش است که تغییر دکوراسیون بدهید و از میز مخصوص و کابین تنگ و کوچک خود کمی فاصله بگیرید. سعی کنید فضای کارتان را با دیگر همکاران‌تان به اشتراک بگذارید و در حین کار با آنها در ارتباط باشید. این پیشنهاد را به‌عنوان تجربه‌ی مشارکت با دیگران در نظر بگیرید و از آن نهایت بهره را ببرید. از طرفی از این طریق می‌توانید همکاران‌تان را هم بهتر بشناسید.

 قدرشناس شغلتان باشید :

زندگی شما از طریق شغل تأمین می شود. اگر بیکار بودید، نمی توانستید نیازهای زندگی تان را بر طرف کنید. بنابراین باید از شغل تان سپاسگزار باشید.

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.